تاریخ: ۱۳۹۵/۹/۵
«بدرود آنالوگ» از کردستان در استرالیا طلایی شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ فیلم "پایان آنالوگ" به کارگردانی هیوا امین نژاد انار طلایی بهترین کارگردان جایزه انار طلایی جشنواره فیلم های ایرانی در استرالیا اعلام شدند.

به گزارش زریان به نقل از مهربا اهدای جوایزی به فیلم های «ابد و یک روز»، «بدرود آنالوگ»، «لانتوری»، «اژدها وارد می شود»، «من» و «برادرم خسرو» ششمین دوره جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا به کار خود پایان داد.

انار طلایی بهترین کارگردانی این جشنواره با داوری فاطمه معتمد آریا، شهرام مکری و بهروز وثوقی به فیلم «بدرود آنالوگ» به هیوا امین نژاد اهدا شد.

به گزارش زریان، «بدرود آنالوگ» دومین فیلم بلند تولیدی حوزه هنری استان کردستان با نویسندگی و کارگردانی 'هیوا امین نژاد 'هنرمند بانه ای، است.

این فیلم در مدت زمان 73 دقیقه به بیان داستان شخصی در یکی از روستاهای شهرستان بانه می پردازد که با یک دوربین فیلمبرداری وقایع روستای محل زندگی را به صورت روزانه به تصویر می کشد و در پایان هفته در مسجد آبادی برای مردم به نمایش می گذارد.

با پیشنهاد دهیار روستا این فرد مسوول تهیه فیلمی به منظور معرفی پتانسیل های روستا و به تصویر در آوردن مشکلات زندگی این روستا می شود تا در جلسه ایی که با حضور مدیران ارشد استان تشکیل می شود نمایش داده شود که سعید شخصیت اصلی داستان را با موضوعاتی جالب مواجه می نماید./