تاریخ: ۱۳۹۶/۱۲/۶
شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سیروان بوکان
شرکت هواپیمایی سیروان با استفاده از کارمندان مجرب و جوان خود، افتخار دارد هرگونه خدمات مسافرتی، جهانگردی و اقامتی را از رزرو و تهیه جا در هتل، ارائه تورهای داخلی و خارجی، صدوربلیت پروازهای داخلی و بین المللی، صدور بلیت های قطار سراسری را به مسافرین محترم ارائه می دهد.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سیروان بوکان در سال 1379 و با عنوان دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی- بند"ب"- با مدیریت مرحوم عبدالعزیز طاهرآذر در شهرستان بوکان تاسیس شد و از سال 1381 با هدف توسعه و رونق فرهنگ گردشگری در سطح منطقه به صورت شخص حقوقی و به نام شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی سیروان بوکان -با مسئولیت محدود- با مجوز رسمی از مراجع ذیصلاح و مدیر عاملی آقای عبدالعزیز مولودی، تاسیس و به ثبت رسید. شرکت از سال 1389 با دریافت مجوز بند "الف" خدمات هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری و به نام شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سیروان بوکان فعالیت خود را در زمینه صدور بلیت پروازهای داخلی و خارجی گسترش داده و در حال حاضر با شرکت های هوایی معتبر داخلی قرارداد فروش و نمایندگی دارد.

 رسالت شرکت از ابتدای تاسیس تا حال آن بوده است که از منظر عمدتا فرهنگی و اجتماعی با پدیده توریسم و گردشگری برخورد نماید، لذا علاوه بر ارائه خدمات متنوع مسافرتی و جهانگردی، در صدد معرفی و شناساندن آثار تاریخی ،طبیعی و فرهنگی منطقه بوده و تلاشهایی در این راستا انجام داده است.

شرکت هواپیمایی سیروان با استفاده از کارمندان مجرب و جوان خود، افتخار دارد که در خدمت شهروندان محترم بوکانی، مردم منطقه و مسافران داخلی و خارجی بوده، در عین حال هرگونه خدمات مسافرتی، جهانگردی و اقامتی را از رزرو و تهیه جا در هتل، ارائه تورهای داخلی و خارجی، صدوربلیت پروازهای داخلی و بین المللی، صدور بلیت های قطار سراسری را به مسافرین محترم ارائه می دهد.

سیروان با عضویت در کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، امکان ارائه خدمات مربوط به صدور اسناد بین المللی رانندگی از جمله صدور گواهینامه بین المللی رانندگی و پلاک بین المللی خودرو را جهت سهولت مسافرت خارجی فراهم نموده و به ارائه خدمات مستقیم به شهروندان بوکانی می پردازد.

شرکت سیروان بوکان از سال 1395 به عضویت یاتا –(International Air Transport Association)  یا انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی درآمده است و خدمتگذار شهروندان در زمینه ی پروازهای بین المللی است.

شرکت در حال حاضر با 6 نفر پرسنل مجرب و آموزش دیده با مدیریت عاملی خانم فوزیه مولودی افتخار دارد که در خدمت شهروندان محترم بوکان و دیگر شهرهای استان آذربایجان غربی و کردستان است.