تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۱۹
اطلاعیه مدیرمسئول پایگاه خبری- تحلیلی زریان درباره مطالب کانال این سایت
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ صاحب امتیاز و مدیرمسئول سایت «زریان» درباره مطالبی که در کانال و اینستاگرام این رسانه منتشر می‌شود اطلاعیه‌ صادر کرد.
به دنبال واکنش‌هایی که در چند ماه اخیر بعضی مطالب کانال تلگرامی و همچنین اینستاگرام «زریان» به همراه داشته است، مصطفی توحیدی صاحب امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری-تحلیلی زریان، در اطلاعیه‌ای عنوان کرد که خبرنگار برکنار شده این رسانه، از واگذاری کانال سایت زریان خودداری کرده و این موضوع از طریق مراجع قضایی در حال رسیدگی است. این اطلاعیه را در زیر می‌خوانید:

محضر مخاطبان و همراهان پایگاه خبری- تحلیلی «زریان» معروض می‌دارد که این سایت، از ابتدای سال جاری تیم خبری پیشین خود را برکنار کرده است اما متأسفانه بعد از قطع همکاری، آنان در اقدامی تأمل‌برانگیز از واگذاری کانال زریان، به صاحب امتیاز و مسئول این سایت خودداری کرده و همچنان نیز با نام و لوگوی این رسانه در حال فعالیت هستند.

این موضوع در حال حاضر از طریق مراجع قضایی در حال پیگیری است، لذا عملا تا اطلاع ثانوی کانال و اینستاگرام زریان تحت مدیریت اینجانب نیست و مسئولیت محتواهای منتشره متوجه گرداننده‌ آن می‌باشد.

علاقمندان زریان تا حصول رأی مراجع محترم قضایی می‌توانند اخبار و رویدادها را از طریق سایت به آدرس www.ziryan.ir پیگیری فرمایند .

توحیدی
مدیرمسئول و صاحب امتیاز زریان