۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير - اِلأِثنين ٣ ذو القعده ١٤٣٩
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
  هشدار قربانی به اداره ورزش و جوانان بوکان جواب گرفت

پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ بعد از هشدار پیروز قربانی به اداره ورزش و جوانان، این اداره در یک بیانیه مشترک با مدیرعامل سردار اعلام کردند که موضوع درگیری در خوابگاه تیم سردار جهت پیگیری دقیق تر و اتخاذ تصمیم عادلانه به مراجع ذی صلاح ارجاع داده می شود.
 به گزارش خبرنگار زریان،شب یک شنبه 22 بهمن ماه «احمد نصراللهی» سرپرست اداره ورزش و جوانان بوکان با «سعید شوکتی» مدیرعامل تیم سردار نشستی برگزار کردند که نتیجه آن را در قالب   یک بیانیه مشترک منتشر کردند.

در این بیانیه که کانال رسمی سردار بوکان منتشر کرده است، ضمن محکوم کردن حادثه درگیری در خوابگاه تیم سردار آمده است که «جهت پایان دادن به حواشی به وجود آمده ، موضوع جهت پیگیری دقیق تر و اتخاذ تصمیم عادلانه به مراجع ذی صلاح ارجاع داده شود.»

در بخشی دیگر از این بیانه ضمن آنکه از رسانه ها درخواست شده از درج هر نوع خبر و پیامی که بر هم زننده آرامش تیم باشد خودداری کنند، «سعید شوکتی» مدیر عامل سردار را به عنوان مرجع پاسخگویی به رسانه ها اعلام شد.

انتشار این بیانیه بعد از آن صورت می گیرد که «پیروز قربانی» سرمربی تیم سردار به اداره ورزش و جوانان بوکان در گفت وگو با زریان هشدار داد که با دروغگویی مردم را در مقابل تیم سردار قرار ندهد.

وی در بخشی از این گفت وگو به زریان گفت: با قصد قبلی و برنامه ریزی وارد خوابگاه شدند و درگیری ایجاد کردند. حالا تلاش دارند حقیقت را با رسانه هایی که در اختیار دارند وارونه تحویل مردم دهند. مطالبی را دیدم که واقعا ناجوانمردانه نوشته شده بود. یک عده برای توجیه حرکت خود دارند دروغ تحویل مردم می دهند.

وی تاکید کرد: تلاش برای قرار دادن مردم در برابر سردار سیاستی نخ نما است و اگر بخواهند این سیاست را ادامه بدهند من همه حقایق را به مردم خواهم گفت و می گویم چه کسی جلوی پیشرفت این تیم را گرفته است.

سخنان قربانی در واکنش به مطالب منتشر شده توسط یک کانال خبری وابسته به اداره ورزش و جوانان بوکان مطرح شد.

 روز شنبه (21 بهمن ماه) این کانال خبری اعلام کرد به زودی جزئیاتی از فحاشی به مردم بوکان، فحاشی و حمله به بانوان تیراندازی با کمان این شهر را در جریان درگیری در اداره ورزش و جوانان بوکان منتشر می کند.

در حالی که اعلام شده بود روز چهارشنبه بعد از بازی سردار، در خوابگاه این تیم واقع در محوطه اداره ورزش و جوانان نزاع و درگیری رخ داده است، این کانال از حمله به اداره ورزش و جوانان بوکان خبر داد و نوشته است که فیلم کامل درگیری بازیکنان سردار با پیشکسوت و خیر ورزش بوکان را در اختیار دارد.

تا زمان این گزارش، این کانال خبری جزئیات و فیلمی که می گوید در اختیار دارد، منتشر نکرده است.

در ارتباط با همین حوادث، روز جمعه پایگاه خبری-تحلیلی زریان در یادداشتی اعلام کرد که آنچه در فضای امروز ورزشی بوکان هنر است تبدیل کردن بحران به وجود آمده به یک فرصت ؛ فرصتی برای تمرین منش و روحیه پهلوانی؛ منشی که درآن گذشت و بخشش حرف اول را می زند.»

تاريخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

لینک کانال ما در پیام رسان سروش

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:


آخرین اخبار   صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال