۱۳۹۵ شنبه ۷ اسفند - اِسَّبِت ٢٨ جمادي الاولي ١٤٣٨
26بهمن ماه

لیست مطالب
مسئول حزب ندای ایرانیان در بوکان به شهردار نامه نوشت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال انتشار خبر انتصاب «سعدی رادمنش» به عنوان شهردار بوکان مسئول حزب ندای ایرانیان به وی نامه نوشت و خواستار نگاه جامع مدیریتی به شهرداری شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ :تاريخ

شهرداری غرق شده در بحران مالی چقدر برای تیم سردار هزینه کرده است؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در حالی که شهرداری بوکان از پرداخت حقوق کارگران خود ناتوان است و سرپرست شهرداری از کاهش هزینه ها می گوید، این شهرداری در سه ماه ۲۹۵میلیون تومان برای تیم سردار هزینه کرده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ :تاريخ

اقدام جنجالی استاندار کردستان؛ توزیع کارت های پول بین روستاییان سقز
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ استاندار کردستان در سفر یکروزه به شهرستان سقز در بین اهالی روستای سوته اقدام به پخش کارت های پول کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ :تاريخ

بهره برداری از مجهزترین کارخانه آردسازی منطقه در سقز
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کارخانه آردسازی سهند سقز با سرمایه گذاری 120 میلیارد و 600 میلیون ریالی بخش خصوصی (خانواده مویدی) و در روستای قیسلون این شهر به بهره برداری رسید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ :تاريخ

رونمایی از کتاب «تجلی آیات و روایات در ادبیات کردی»
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نویسنده کردستانی عنوان کرد: روز دوشنبە ۲۷دی ماە در کانون شهید مطهری سنندج، طی مراسمی از دو کتاب «تجلی آیات و روایات در ادبیات کردی» و «مناسک محمدی» رونمایی خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ :تاريخ

5شرط کردهای سوریه برای مذاکره با بشار اشد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کردهای سوریه 5 شرط خود برای مذاکره با دولت مرکزی این کشور را به روسیه ارائه کرده اند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ :تاريخ

دفاع یکی از فرماندهان حشد الشعبی از پ ک ک
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ یکی از فرماندهان سازمان حشد الشعبی عراق گفت: حضور نیروهای حزب کارگران کردستان (PKK) در منطقه خیلی بهتر از حضور نیروهای ترکیه در خاک عراق است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ :تاريخ

درخواست جالب نماینده سقز برای تقدیر از سرمایه گذار تلاشگر سقزی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده سقز و بانه وی ضمن تقدیر از ساخت هتل کُرد توسط کاوه احمدی داندانپزشک سقزی، گفت: باید تندیسی از این سرمایه گذار تلاشگر در سقز ساخت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ :تاريخ

مطالبات سقزی ها و سفر یک روزه استاندار به این شهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بازگشایی بازارچه مرزی سیف سقز بعنوان مهمترین مطالبه مردم شهرستان سقز از استاندار کردستان از سوی نماینده سقز و بانه، فرماندار ویژه سقز، مرزنشینان و ساکنان شهرستان سقز مطرح شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ :تاريخ

امام جمعه پیرانشهر: از تیراندازی به کولبران مرزی خودداری شود
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ امام جمعه شهرستان پیرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته پیرانشهر گفت :به مأموران نیروهای هنگ مرزی و انتظامی توصیه میکنم از تیراندازی به کولبران مرزی خودداری کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ :تاريخ

جزئیات تازه از ناکامی اختلاسگران یکی از بانک های آذربایجان غربی
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از ناکامی اختلاسگران یکی از بانک های شهرستان چایپاره با هوشیاری نیروی انتظامی خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ :تاريخ

داستان انتخاب شهردار بوکان به فصل آخر رسید/شهردار بوکان منصوب شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛‌"سعدی رادمنش" با حکم رسمی استاندار آذربایجان غربی به عنوان شهردار بوکان منصوب شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ :تاريخ

«شه نگه سوار» همچنان در بوکان مظلوم است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ «شه نگه سوار» همچنان مظلوم است؛ تیتری است که سالگذشته برای گزارشی انتخاب کردم که در سالگرد "سواره ایلخانی زاده" نوشتم، تا شاید تلنگری باشد بر مسئولان فرهنگی، اما امسال نیز به مانند سالهای گذشته «شه نگه سوار» مظلوم است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ :تاريخ

سفر مرحوم آیت الله هاشمی به بوکان و مهاباد به روایت خودش
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در سال 74 به عنوان رئیس جمهور سفری پنج روزه به استان آذربایجان غربی داشت که در جریان این سفر به بوکان و مهاباد نیز سفر کرد و در یک گفت وگو برداشتهای خود از این سفر را تشریح کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ :تاريخ

رئیس شورای همگرایی اصولگرایان دولت را متهم به مهره چینی در کردستان کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس شورای همگرایی اصولگرایان کردستان گفت: مردم کردستان از تغییر و تحولات و بی‌برنامگی‌های نمایندگان دولت در استان رنج می‌برند چون امروز تنها کار دولت در کردستان، مهره‌چینی برای انتخابات سال آینده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ :تاريخ

استفاده ابزاری از مشکلات بوکان در راستای اهداف انتخاباتی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ آنچه واضح و مبرم است حال بوکان بد است و این شهر بد حال ما، منتقدانی دارد که هرچه به انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم، صف آنها طویل تر می شوند، اما در پس نقدهای بعضی از این منتقدان اهداف انتخاباتی جریان سیاسی مخالف دولت نهفته است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ :تاريخ

زمستان مهاباد گرمتر از پارسال/کاهش بارندگی در مهاباد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس اداره هواشناسی شهرستان مهاباد گفت: از آغاز زمستان تا کنون 14 میلی متر بارندگی داشتیم و از لحاظ دمایی زمستان شهرستان مهاباد نسبت به سال گذشته یک تا 1.5 درجه گرمتر شده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ :تاريخ

تغییرات گسترده در مدیران گمرک کرمانشاه و کردستان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بر اساس اعلام گمرک ایران، در طی دو هفته اخیر تا کنون ۵ مدیر گمرکات استانهای غربی کشور تغییر کرده‌اند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ :تاريخ

اتهام عجیب انتخاباتی به دولت در کرمانشاه
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مرصادنيوز نوشت: کنسرورهایی که برای توزیع در میان زائران اربعین حسینی هدیه شده بود ظاهرا قرار است در کرمانشاه و در آستانه انتخابات در روستاها توزیع شوند اما هنوز اظهار نظر رسمی از سوی مسئولین در اینباره وجود نداشته است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ :تاريخ

آشنایی با فواید آنتی اکسیدان‌ها
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مقادیر زیادی از آنتی اکسیدان ها در میوه ها، سبزیجات، مغزهای خوراکی، و غلات کامل و مقادیر کمتر از آنها در گوشت قرمز، ماکیان، و ماهی یافت می شوند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ :تاريخ


آخرین اخبار   صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال