۱۳۹۶ چهارشنبه ۹ فروردين - اِلأَربِعا ١ رجب ١٤٣٨
11اسفندماه رونمایی شد

لیست مطالب
کمپین پایتخت کفش ایران علیه چینیها
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ حرکت مردمی «با افتخار فقط اجناس ایرانی می‌فروشیم» از آذربایجان شرقی آغاز شد کمپین تبریزی‌ها برای کفش ایرانی ٤٠٠ فروشگاه تبریز در مدت یک ماه دست به دست هم دادند تا فقط کفش ایرانی بفروشند خراسانی‌ها، مراغه‌ای‌ها، شبستری‌ها، مرندی ها و آذرشهری‌ها به حرکت بزرگ بازاریان تبریز پیوستند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ :تاريخ

شهرداری بوکان برنامه ای برای آغاز پروژه جدید ندارد/کاهش کمک دولت به شهرداری بوکان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ سخنگوی شورای اسلامی شهر بوکان گفت: شهر شهرداری بوکان با توجه به کاهش بودجه 96 دراین سال برنامه‌ای برای آغاز پروژه جدید ندارد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ :تاريخ

مطالعه موردی روستای آغوتمان
نگاهی به روند و استمرار عناصر معماری هزارۀ اول قبل از میلاد در روستاهای بوکان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ «اسماعیل سلیمی» کارشناس ارشد باستان شناسی از دانشگاه تهران در یک تحقیق علمی که در اختیار زریان قرار داده است با مطالعه روستای آغوتمان روند و استمرار عناصر معماری هزارۀ اول قبل از میلاد در روستاهای بوکان رابررسی کرده است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ :تاريخ

عملیات کاوش های باستان شناسی در سد کانی سیو پیرانشهر آغاز می شود
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ کاوش های باستان شناسی در ساختگاه سد کانی سیو از سوی پژوهشکده باستان شناسی و با حضور کارشناسان باستان شناسی استان آذربایجان غربی آغاز می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ :تاريخ

پیدا و پنهان تغییرات در فرمانداری سقز/ اختلافات فرماندار و نماینده سقز به کجا رسید؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ ورمقانی در فرمانداری سقز ماند و تمام مباحثی که پیرامون تغییر او و اختلافاتش با بیگلری در محافل سیاسی مطرح بود، به پایان رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ :تاريخ

دستگاه رادیولوژی تمام دیجیتال در بیمارستان بوکان راه اندازی شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان از راه اندازی دستگاه رادیولوژی تمام دیجیتال در بیمارستان بوکان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ :تاريخ

حکایت این کولبران وآن پولبران
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ در سوز سرمای زمستان یا گرمای طاقت‌فرسای تابستان، از صبح تا شب و از شب تا صبح، کولش را برای نان اجاره می‌دهد. این داستان زندگی روزمره بیشتر مرزنشینان غربی کشورمان است. کولبرهایی که هر روز کول‌هایشان را به مزد اندک اجاره می‌دهند تا مجبور نباشند شب‌ها دستان خالی‌شان را از فرزندان‌شان مخفی کنند. کمرهای خمیده و پاهای ورم‌کرده و پردرد، همیشه همراه‌شان است. در کنار تمام این درد و رنج‌ها، مرگ هم سایه‌شان را تعقیب می‌کند تا در کوچک‌ترین لغزش پا یا سنگ زیر پای‌شان، گریبان‌شان
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ :تاريخ

ناگفته‌های اولین زني که برنج ایرانی را از مرز کردستان صادر کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دركشور ما بايد به يك زن همانند يك مرد نگاه شود و تبعيض جنسيتي وجود نداشته باشد. متاسفانه قوانين براي تجار مرد بسيار ساده‌تر از تجار زن است و برابري وجود ندارد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ :تاريخ

واکنش نماینده استان کردستان درشورای عالی استانها درگذشت دو کوهنورد بوکانی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده استان کردستان درشورای عالی استانها گفت: کوهنوردان کرد بوکانی به عشق برف های کوه های سر به آسمان کشیده کردستان رفتند اما بازگشت شان با بهمن بود و جان سپردند، مرگ این عزیزان قلب هر انسانی را به در آورد اما رسانه ها و مسئولین سکوت کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ :تاريخ

به هدف تامین نیاز دریاچه ارومیه
آب سد بوکان رها شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ آب مخزن سد شهیدکاظمی بوکان به هدف تامین نیاز زیست محیطی دریاچه ارومیه به سمت این دریاچه رهاسازی شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ :تاريخ

قاتل خاموش در سردشت این بار ناموفق بود
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ هفت نفر ازشهروندان سردشت با استنشاق گاز مونواکسید کربن روانه بیمارستان شدند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ :تاريخ

مسئول حزب ندای ایرانیان در بوکان
شورای اصلاح طلبان در بوکان تشکیل می شود/ شورای راهبردی اصلاح طلبان بوکان دارای نواقصی است
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مسئول حزب ندای ایرانیان در بوکان گفت: شورای اصلاح طلبان با حضور احزاب اصلاح طلب فعال دربوکان و اشخاص حقیقی وفعال اصلاح طلب تشکل می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ :تاريخ

کارلوس کی‌روش از ایران رفت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سرمربی تیم ملی، کشور را ترک کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ :تاريخ

تخریب مقبره کُردها در استان دیوانیه عراق
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ عضو کمیسیون حقوق بشر مجلس نمایندگان عراق از نخست‌وزیر این کشور خواست از تخریب مقبره کُردها در استان دیوانیه عراق جلوگیری کند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ :تاريخ

دیدگاه نادر قاضی پور در خصوص کولبرها
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نادر قاضی پور گفت:مجلس و دولت باید دست به دست هم دهند تا شرایط اشتغال کولبرها فراهم شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ :تاريخ

واکنش بغداد به ادعای ترامپ در خصوص افزایش نفوذ ایران در عراق
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سخنگوی دفتر نخست‌وزیر عراق در پاسخ به ادعای رئیس‌جمهوری آمریکا در خصوص افزایش نفوذ ایران در عراق گفت: تصمیمات عراق به‌طور مستقل اتخاذ می‌شود و حاکمیت عراق نیز مورداحترام بوده و به هیچ کشوری اجازه مداخله در امور داخلی خود را نمی‌دهد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ :تاريخ

سارقان مسلح و اینترنتی در مهاباد دستگیر شدند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد گفت: باند چهار نفره سارقان انبار و 6 سارق اینترنتی حساب های مردم در مهاباد شناسایی و دستگیر شدند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ :تاريخ

جزئیات پروژه های افتتاحی بوکان در دهه فجر امسال اعلام شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ معاون سیاسی- اجتماعی فرماندار شهرستان بوکان جزئیات پروژه های افتتاحی بوکان در دهه فجر امسال را اعلام کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ :تاريخ

محسون قرمزی گل: خائن نیستم
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ محسون قرمزی گل هنرمند نام آشنای کرد ترکیه در خصوص اتهامات اخیر به وی گفت: من همیشه گروههای تروریستی را محکوم کرده ام. حال این گروه چه پ.ک.ک باشد، چه داعش و چه جماعت گولن. در مقابل هر کسی که دست به قتل و کشتن مردم می زند ایستاده ام.
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ :تاريخ

تشریح علت درگذشت «حسن جوهرچی»
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: حسن جوهرچی به علت نارسایی کبد درگذشت، حدود یک ماه پیش به ایشان گفته شده بود که برای قرارگرفتن درفهرست پیوند کبد اقدام کند اما خودش اقدام نکرد تا زمانی که با حال بد در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ :تاريخ


آخرین اخبار   صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال