۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين - اِثَّلاثا ٢٩ جمادي الثانيه ١٤٣٨
26بهمن ماه

11اسفندماه رونمایی شد

لیست مطالب
شهردار بوکان از ناگفته ها پرده برداشت
سرویس آذربایجان غربی- آبانماه سال گذشته "سعدی رادمنش" با سابقه شهرداری بوکان، سردشت و بخشداری سیمینه به عنوان شهردار بوکان منصوب شد تا داستان انتخابات شهردار این شهر به نقطه پایان برسد.
۱۳۹۶/۱/۳ :تاريخ

مهاباد درسال 95؛ میزبانی گله مندانه از سه سفر دولتمردان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس جمهور، معاون رئیس جمهور و استاندار آذربایجان غربی و سه سفر پر حاشیه به مهاباد، داغترین رویدادهای سال 95 در مهاباد است؛سالی که با تغییر فرماندار این شهر پرونده اش بسته شد.
۱۳۹۶/۱/۳ :تاريخ

یک کُرد؛ چهره سال موسیقی ایران
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نسیم قاضی‌زاده نوشته است کیهان کلهر امسال توانست موسیقی ایران را صاحب اسکار موسیقی و سال ٩٥ را تبدیل به یکی از سال‌های ماندگار برای موسیقی ایران کند.
۱۳۹۶/۱/۳ :تاريخ

تذکر نماینده بوکان به شبکه دو نتیجه گرفت/ توقف پخش برنامه مورد اعتراض کردها
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال واکنش نماینده مردم بوکان به پوشش یک عروسک، محمدرضا جعفرى جلوه مدیر شبکه دو با محمد قسیم عثمانی تماس گرفت و ضمن عذر خواهى از اين پوشش،‌اعلام کرد که پخش این برنامه قطع شده و ادامه نخواهد يافت.
۱۳۹۶/۱/۳ :تاريخ

22 نکته و توصیه به داوطلبین شوراهای اسلامی شهر/ دکتر آزاد فلاحی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، دکتر آزاد فلاحی، استادیار گروه حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با ارسال یادداشتی به کردپرس، 22 نکته و توصیه را خطاب به داوطلبین شوراهای اسلامی شهر مطرح نموده است.
۱۳۹۶/۱/۲ :تاريخ

تعداد اعضای شورای اسلامی شهر سردشت کاهش پیدا کرده است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان سردشت گفت: تعداد اعضای شورای اسلامی شهر سردشت از هفت نفر به پنج نفر کاهش یافته است.
۱۳۹۶/۱/۲ :تاريخ

قراردادی که پشت پرده اداره فرهنگ و ارشاد بوکان ماند، سیمرغی که تخریب می شود
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ به دنبال ناتوانی در احیاء مجدد سینمای بوکان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر از طریق عقد قرار داد با یک شخص حقیقی سینمای دیجیتالی در این شهر راه اندازی کرده اما جزئیات این قرارداد مالی را منتشر نکرده است.
۱۳۹۶/۱/۲ :تاريخ

توهین رسانه‌های قطری به فوتبال ایران
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ خواسته منطقی کاروان ایران و کارلوس کی روش قبل از دیدار حساس برابر قطر باعث خشم قطری‌ها و اعتراض آن‌ها شده است.
۱۳۹۶/۱/۲ :تاريخ

تعداد داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر بوکان به 57 نفر رسید+ اسامی
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ در سومین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر بوکان شش نفر ثبت نام کردند تا تعداد این داوطلبان به عدد 55 برسد.
۱۳۹۶/۱/۲ :تاريخ

واکنش نماینده بوکان به توهین به لباس کردی درشبکه دو سیما +تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بی احترامی به لباس کوردی در یکی از برنامه های شبکه دو سیما واکنش "محمد قسیم عثمانی" عضو هیئت رئیسه مجلس و نماینده مردم بوکان را در پی داشت.
۱۳۹۶/۱/۲ :تاريخ

سفر روحانی به آذربایجان غربی در ابهام
سرویس آذربایجان غربی- روابط عمومی معاونت اجرایی ریاست جمهوری در خصوص خبر سفر روحانی به آذربایجان غربی ابراز بی اطلاعی کرد.
۱۳۹۶/۱/۲ :تاريخ

نماینده بوکان زنگ خطر را به صدا در آورد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ پایگاه خبری -تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان در پیامی نوشت: وضعيت حوزه عملكرد شوراى شهر به گونه ايست كه بايد افراد متشخص و توانمند فداكارى و ازخودگذشتگى كنند تا بتوان نسبت به آينده بوكان اميدوار بود در غير اين صورت نمي توان به هيچ وجه افق روشنى از شوراى شهر را انتظار داشت. اگر چنين افرادى در اين مسير گام ننهند و از شخصيت خود مايه نگذارند، آينده خوبي نمى توان ترسيم نمود. بنده بعنوان ناظر بر شرايط، این زنگ خطر را به صدا در مى آورم كه اگر افراد وزين، با انگيزه و سالم به
۱۳۹۶/۱/۱ :تاريخ

تعداد داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر بوکان به 51 نفر رسید +اسامی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در دومین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری انتخابات شوراهای شهر بوکان، 23نفر ثبت نام کردند و با احتساب داوطلبانی که روز اول ثبت نام کردند، تعداد داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر بوکان به 51 نفر رسید.
۱۳۹۶/۱/۱ :تاريخ

روایت تصویری از جشن نوروزی در خیابانهای بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ لقمان رحیمی عکاس بوکانی جشنهای نوروز را به شرح زیر ثبت کرده است.
۱۳۹۶/۱/۱ :تاريخ

کشیده شدن جنجال پرچم اقلیم کردستان به دادگاه های ترکیه
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ برای نخستین بار پرچم حکومت اقلیم کردستان هنگام استقبال از بارزانی و همچنین در دیدار او با بینالی ییلدریم نخست وزیر ترکیه در کنار پرچم عراق برافراشته شد. ییلدریم از قرار دادن پرچم دفاع کرد اما مشاجرات تندی در این باره درگرفت. جالب اینجاست که در دیدار بارزانی با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه اثری از پرچم حکومت اقلیم کردستان نبود.
۱۳۹۶/۱/۱ :تاريخ

اختلاف شهردار ارومیه و نماینده مجلس بر سر انتخابات شورای شهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شهردار ارومیه به این درخواست "هادی بهادری" نماینده مردم ارومیه در مجلس که گفت: شهرداری در روند برگزاری انتخابات شورای اسلامی شهر دخالت نکند، به شدت واکنش نشان داد.
۱۳۹۶/۱/۱ :تاريخ

کمبود بارش در بوکان جبران می شود/باران در راه است
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ رئیس اداره هواشناسی شهرستان بوکان گفت: پیش بینی می شود از فرداچهارشنبه شاهد بارشهایی خواهیم بود که کاهش بارندگی ها را جبران می کند.
۱۳۹۶/۱/۱ :تاريخ

مدافعان محیط زیست بوکان سال جدید را متفاوت آغاز کردند+ تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ انجمن ژینگەپارێزیی وڵات از انجمنهای مردم نهاد فعال بوکان سال جدید را با کاشت نهال آغاز کرد.
۱۳۹۶/۱/۱ :تاريخ

پدر ژپتوی ایران دیگر برای بوکان آبرو داری نمی کند
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛، نوروز امسال برخلاف سالهای گذشته، در بوکان از نمایشگاه مردم شناسی عروسکهای چوبی "عثمان رحمانزاده" معروف به "پدر ژپتوی ایران" که فرهنگ و آداب رسوم کردها را حکایت می کند خبر نیست.
۱۳۹۶/۱/۱ :تاريخ

12 هزار قطعه مرغ در پیرانشهر در آتش سوختند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بر اثر آتش سوزی در یکی از مرغداری های شهرستان پیرانشهر 12 هزار قطعه مرغ زنده زنده در آتش سوختند.
۱۳۹۶/۱/۱ :تاريخ


آخرین اخبار   صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال