۱۳۹۵ پنج شنبه ۳۰ دي - اِلخَميس ٢٠ ربيع الثاني ١٤٣٨
21مهرماه/به مدت یک ماه

لیست مطالب
قاتل پنج عضو یک خانواده میاندوآبی در ملاء عام اعدام شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ حکم اعدام عامل قتل پنج عضو یک خانواده میاندوآبی امروز/دوشنبه/ در یکی از روستاهای این شهرستان اجرا و به دار مجازات آویخته شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ :تاريخ

تنش در پارلمان ترکیه این بار بر سر استفاده از کلمه «کردستان»
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، در پی انتقاد یکی از نمایندگان HDP از کشتار غیرنظامیان در کردستان ترکیه، نمایندگان AKP و MHP به استفاده از واژه «کردستان» معترض شده و وجود منطقه ای به نام کردستان را در ترکیه انکار کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ :تاريخ

پرتقال‌های یخ‌زده در بازارهای آذربایجان غربی و بی‌خبر جهادکشاورزی
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌ غربی گفت: این سازمان از کم و کیف ورود پرتقال‌های یخ‌زده به استان و نحوه استحصال آب میوه از آن بی‌خبر است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ :تاريخ

پیش شرط رسمی شدن مرز کیله سردشت اعلام شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ استاندار آذربایجان غربی رفع مشکلات پایه ای و تامین زیرساخت های مرز کیله را پیش شرط رسمی کردن این مرز اعلام کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ :تاريخ

توقف دوباره سردار در بوکان در یک بازی مشابه
سرویس آذربایجان غربی-تیم فوتبال سردار بوکان دومین تساوی متوالی در خانه را در مقابل شهرداری همدان در یک بازی مشابه با هفته گذشته تجربه کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ :تاريخ

انهدام 49 باند قاچاق کالا و ارز در استان کردستان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ جانشین پلیس آگاهی استان کردستان از شناسایی وانهدام ۴۹ باند قاچاق دراستان از ابتدای سال جاری تاکنون خبرداد وگفت: این میزان نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته ۹ درصد افزایش داشته است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ :تاريخ

شب پُرحادثه در سنندج
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در جریان تصادف یکدستگاه پژو و پراید و همچنین سقوط یک کامیون به داخل دره در حومه شهر سنندج، یکی از شهروندان کشته و چهار نفر دیگر مجروح شدند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ :تاريخ

سردار سلیمانی قبل از حمله‌ داعش به‌ مسعود بارزانی چه‌ گفت؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ ۱۰ روز قبل از اشغال مناطق گویر، خازر و مخمور (۴۰ کیلومتری اربیل) از سوی داعش، قاسم سلیمانی ملقب به‌ حاجی، فرمانده‌ سپاه‌ قدس ایران، به‌ اربیل سفر می کند و به‌ مسعود بارزانی هشدار می دهد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ :تاريخ

سارق ملایری پرده از سرقت در سنندج برداشت
پایگاه خبری تحلیلی زریان؛ در پي دستگيري يک نفر سارق احشام در ملاير پرده از سرقت 74 راس گوسفند در روستاهاي سنندج برداشته شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ :تاريخ

پایان محاکمه پسری که پدر،مادر و پدربزرگش را کشت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شب هشتم آذر سال 93 اتفاق افتاد، پسر جوانی به پلیس خبر داد که دوست دانشجویش به نام «میلاد»، پدر، مادر و پدربزرگش را کشته است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ :تاريخ

جزئیات تازه درباره مجوز کانا‌ل‌های تلگرامی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره سامانه ثبت کانال‌های تلگرامی و صفحات اجتماعی دارای بیش از 5 هزار نفر عضو گفت: هدف ما این نیست که این کانال‌ها مجوز بگیرند بلکه می‌خواهیم هویت خودشان را در وزارت ارشاد ثبت کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ :تاريخ

واکنش شدید نماینده پیرانشهر و سردشت به زخمی شدن شش کولبر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، نماینده سردشت و پیرانشهر در واکنش به زخمی شدن شش کولبر در پیرانشهر گفت:این اقدام نشان از بی تدبیری مسئولان استانی به ویژه شخص استاندار دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ :تاريخ

حه مه تالی بانه ( محمد تال بانه ) کیست؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ حه مه تال، لقبی بود که در سن 10 - 15 سالگی از طرف اطرافیانش به خاطر چهره در هم کشیده اش به او داده شد و از آن پس همراه همیشگی او بود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ :تاريخ

رمز ماندگاری موسیقی اصیل کُردی از نگاه موزیسین برجسته کشور
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نظریه پرداز، پژوهشگر و موزسین برجسته کشور، رئیس کمیته میراث یونیماى جهانى و رئیس یونیماى ایران گفت: وقتى سیاست هاى فرهنگى، موضوع را گم مى کند، معیارها فرو مى ریزد. سرمایه گذارى امور فرهنگى در کشور ما اهداف سیاسى را دنبال مى کند. خوب سیاست وقتى براى فرهنگ و هنر تکلیف معین کند "انسان فرهنگى" زیر بار تعین تکلیف نمى رود نتیجه مى شود انزواى حقیقت فرهنگ و هنر و در تضاد با آن؛ و فرهنگ باید زیربناى سیاست باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ :تاريخ

انتقادی نماینده سقز و بانه از بودجه 96 کردستان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ عضو کمیسیون صنعت و معدن اذعان کرد:سهم بودجه و اعتبارات کردستان در لایحه بودجه 96 مناسب نیست و مسئولان قول داده اند که اعتبارات استان کردستان افزایش یابد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ :تاريخ

قیام ملا خلیل در مهاباد؛ قیام حیا و غیرت/ محمد امین کریمی فرد *
* این یادداشت به قلم محمد امین کریمی فرد عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوکان نوشته شده و در اختیار زریان قرار گرفته است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ :تاريخ

9 درصد تماس ها با فوریتهای پزشکی بوکان مزاحمت است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مسئول مرکز فوریتهای پزشکی 115 بوکان گفت: 9 درصد تماس ها با فوریتهای پزشکی بوکان مزاحمت است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ :تاريخ

25 رفتار که باید به کودکتان بیاموزید
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ 25 رفتار که باید به کودکتان بیاموزید کودکان معمولا به طور عامدانه بی‌ادب نیستند، در اغلب موارد مسئله این است که آنها اصول رفتار مودبانه را یاد نگرفته‌اند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ :تاريخ

16 ماه حقوق معوقه کارگران کشت و صنعت مهاباد پرداخت نشده است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ یکی از کارگران کشت و صنعت مهاباد گفت: 16 ماه حقوق معوقه هنوز پرداخت نشده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ :تاريخ

افشاگری یک نماینده در خصوص مافیا پشت پرده فروش پالایشگاه کرمانشاه
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: ما به دنبال راه اندازی پالایشگاه آناهیتا بودیم که پالایشگاه کرمانشاه با لابی گری و مافیای پشت پرده که درست کرده اند با 180 میلیارد به بهانه عدم سوددهی واگذارشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ :تاريخ
آخرین اخبار   27آبان ماه

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال