۱۳۹۵ شنبه ۷ اسفند - اِسَّبِت ٢٨ جمادي الاولي ١٤٣٨
26بهمن ماه

لیست مطالب
دفاعيه اي بر نطق ٢٧بهمن نماينده بوكان و توضيحات كلي/دکتر مهدی خدایی*
*این یادداشت به قلم دکتر مهدی خدایی، متخصص اقتصاد شهری و معاون آموزش و پرورش بوکان نوشته شده و در اختیار زریان قرار گرفته است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ :تاريخ

انتقاد شدید عثمانی از پرکردن چاه های آب کشاورزان بوکان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان گفت: چاه آب کشاورزان زحمتکش با بی رحمی و تبعیض آشکار در مورد آن ها پر می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ :تاريخ

به ثمر نشستن تلاشها برای احداث یک زیر ساخت حیاتی توسعه بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان بوکان گفت: پست 400 کیلو ولت از مطالبات اصلی این شهرستان است و زیر ساختی بسیار حیاتی برای توسعه آینده بوکان است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ :تاريخ

وزارت خارجه ایران: اردوغان جوگیر شده است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات رییس‌جمهور ترکیه در بحرین گفت: ثبات و امنیت، اولویت اصلی جمهوری اسلامی ایران در منطقه است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ :تاريخ

نماینده بوکان آب پاکی رو دست 143 نماینده مجلس ریخت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در حالی که 143 نماینده طرح ساماندهی کولبران را امضا کرده است، نمایند بوکان گفت:این طرح به دلیل بار مالی از سوی شورای نگهبان رد خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ :تاريخ

افشاگری نماینده سنندج علیه باندهای فساد در مرزها
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سید احسن علوی گفت:باندهای مافیایی و باندهای قدرت در خیلی از مواقع از طریق مجاری قانونی جنس وارد می کنند و موجب اختلال در سیستم گمرکی کشور می شوند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ :تاريخ

وعده درآمد های میلیونی معاون استاندار کردستان به مرزنشینان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از افزایش بیش از دوبرابری درآمد مرزنشینان در صورت تصویب طرح ساماندهی معابر در هیات دولت خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ :تاريخ

رنج ها و مشقت های کولبری در گفتگو با کولبر 30 ساله بانه ایی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ داشتن کارت کولبری به معنای تایید کولبری به عنوان یک شغل است و اما کولبران با وجود مواجه شدن با خطرات بسیار از داشتن حق بیمه محروم هستند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ :تاريخ

فراموش شدگان مهاباد، چشم به راه عدالت عمرانی + تصویر
سرویس آذربایجان غربی- دلبازاند و می توان کوه ها و آسمان را بدون آپارتمانهای مزاحم دید، اینجا دیگر خبری از آپارتمان های بلندی که مثل دومینو در دل هم پیچ خورده اند نیست. این مناطق در حاشیه ی شهر مهاباد با این که در امتداد شهر قرار گرفته اند و به سرعت به بافت شهری اضافه می شوند اما از خدمات شهری بی بهره مانده اند و کمتر رنگ و بوی شهرنشینی را می شود در آنجا استشمام کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ :تاريخ

چراغ های قرمز ارومیه نفس های آخر خود را می کشند
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ارومیه گفت: شهرداری ارومیه در مدت 5 سال اخیر با اجرای پروژه های متعددی عمرانی چون ساخت تقاطع های غیر هم سطح عمران و آبادانی شهر ارومیه را رقم زده است .
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ :تاريخ

تحول در بیمارستان بوکان چگونه روی داد؟
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ طرح توسعه بیمارستان بوکان به خانه آخر رسیده است، گرچه به صورت رسمی افتتاح نشده است اما مورد بهره برداری قرار گرفته است تا این بیمارستان متحول شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ :تاريخ

سردار بوکان در حسرت پیروزی +تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، تیم فوتبال سردار بوکان در ادامه بازیهای لیگ دسته دو باشگاه های کشور، پنجمین تساوی متوالی خود را در برابر تیم هف سمنان تجربه کرد تا برای صعود کار سختی در پیش داشته باشد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ :تاريخ

داستان واقعی از انتقام "خواننده‌ زن ایزدی" از داعشی‌ها
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدت‌ها قبل از اینکه خاتون خیدر اسلحه به دست بگیرد، با خواندن آوازی درباره زنی که به جنگ رفت، معروف شد؛ قهرمانی که بالباس‌های مبدل به دنبال مردی که عاشقش بود، به جنگ رفت. او حتی سال‌ها قبل از ظهور داعش می‌اندیشید آیا زمانی مجبور می‌شود به جنگ برود؟
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ :تاريخ

نگاهی به زندگی نامه جدیدترین مهمان مقبره الشعراء مهاباد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ استاد «رسول رش احمدی» متخلص به (هه ڵوه دا) روز دوشنبه (25 بهمن ماه) بعد از یک دوره طولانی بیماری در مهاباد درگذشت.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ :تاريخ

کشف بیش از چهار هزار ثوب پوشاک بچه و البسه خارجی در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان گفت: چهار هزار و 311 ثوب پوشاک بچه و البسه خارجی هفته جاری در این شهرستان کشف و ضبط شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ :تاريخ

زنان کوه آمانج، راویان زندگی کولبری در پیرانشهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ آن‌‌طرف عراق است و سیم خاردار و مین. مردها، چهارشانه، بلند، با انگشتانی درشت و چشمانی منتظر از میان برف خودشان را از روستاهای‌شان به هنگ مرزی پیرانشهر رسانده‌اند تا نام‌شان را روی در آهنی بزرگ پیدا کنند. کارت کولبری‌شان را بگیرند و در انتظار بار، راهی مرز تمرچین شوند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ :تاريخ

دربی پایتخت و همه آنچه در برنامه نود گذشت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ برنامه دوشنبه شب نود به صورت کامل و فقط با بخش های کوتاه و اضافه به بررسی اتفاقات دربی اختصاص داشت. اتفاقات فنی و حاشیه ای که دربی را از دربی های سال های اخیر متمایز می کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ :تاريخ

تصادف در سقز 5 کشته و زخمی بر جای گذاشت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ برخورد سواری پراید با کامیون آکسور در محور سقز- دیواندره 1 کشته و 4 مجروح بجا گذاشت.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ :تاريخ

شوراهای شهر در 4 سال و 4 سال های آینده/ یونس رسول دشت*
*این یادداشت به قلم «یونس رسول دشت» عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدبوکان و دانشجوی دکتری مدیریت دولتی نوشته شده و در اختیار زر‌یان قرار گرفته است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ

تندیس احمد کور، عارف بنام کُرد در اشنویه رونمایی شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تندیس استاد احمد کور از مشاهیر و عارف نامی اشنویه ای امروز با حضور فرماندار شهردار و شورای شهر و دیگر مسئولان در فلکه سینگان اشنویه رونمایی شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ


آخرین اخبار   صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال