۱۳۹۵ پنج شنبه ۳۰ دي - اِلخَميس ٢٠ ربيع الثاني ١٤٣٨
21مهرماه/به مدت یک ماه

لیست مطالب
در خشش تئاتر بوکان در جشنواره تئاتر دانشگاهی
نمایش " سربازان چوبی در انتظار پیروزی" از دانشگاه علمی کاربردی بوکان در جشنواره تئاتر دانشگاهی مسابقه دانشجویان غیر تئاتری خوش در خشیدند.
۱۳۹۱/۳/۲ :تاريخ

آمار متناقض در سهم مهاباد از اشتغال در بخش صنعت ومعدن استان آذرباجان غربی
به گزارش آزانس خبری- تحلیلی زریان؛ خبرگزاری رسمی دولت"ایرنا"، در خبرسهم مهاباد از اشتغال در بخش صنعت ومعدن آذرباجان غربی آمار متنقاضی را ارائه کرده است.
۱۳۹۱/۳/۱ :تاريخ

موج جدید گردو غبار مردم بوکان را غافلگیر کرد
بوکان- آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ موج جدیدی از ذرات گردو غبار در اولین ساعت امروز، هوای بوکان را برای تنفس خطرناک ساخت و مردم این شهر را غافلگیر کرد
۱۳۹۱/۳/۱ :تاريخ

ربط ؛ شهری که پلیس راهنمایی و رانندگی ندارد
آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ شهر ربط با جمعیتی حدود 15000 نفر فاقد ماموری جهت ساماندهی وضعیت ترافیک می باشد .
۱۳۹۱/۳/۱ :تاريخ

تابلوی مونالیزای کُردی فیلم سینمایی می شود
مجموعه ای از بهترین شاعران، خوانندگان و بازیگران کُرد جمع شده اند تا تابلوی "دختر کاه فروش"که به مونالیزای کردی مشهور است در یک فیلم سینمایی جاودانه کنند.
۱۳۹۱/۳/۱ :تاريخ

کرسیهای آزاد اندیشی ، حلقه گمشده در دانشگاههای بوکان
بوکان/ آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ اولین جلسه کرسی آزاد اندیشی در بوکان در اواسط اسفند ماه سال90 در دانشگاه پیام نور بوکان برگزار شد. جلسه ای که تا به امروز تکرار نشده است.
۱۳۹۱/۲/۳۱ :تاريخ

نماینده سقز و بانه: فعالیت بازاچه های مرزی در بانه قانونی است
نماینده سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی ضمن یادآوری فعالیت‌دوبازارچه غیر رسمی در این شهر گفت: فعالیت بازارچه‌های مرزی در بانه قانونی و زیر نظر نیروی انتظامی و وزارت کشور است و به طور قطع با مجوز کالاها را وارد می‌کنند.
۱۳۹۱/۲/۳۱ :تاريخ

تئاتر بوکان در جشنواره‌ي تئاتر دانشگاهي نامزد خواهد داشت
چهار بازیگر تئاتر بوکان کاندیدای تصاحب جوایز 5 بخش مختلف جشنواره‌ي تئاتر دانشگاهي معرفی شدند.
۱۳۹۱/۲/۳۱ :تاريخ

عزم جزم مهاباد در سازماندهی صنایع مزاحم شهری
مصوبات اولين جلسه ساماندهي صنايع آلاينده و مزاحم شهري شهرستان مهاباد در سال 91 از عزم جزم مسئولین این شهر جهت سازماندهی صنایع مزاحم شهری حکایت دارد.
۱۳۹۱/۲/۳۱ :تاريخ

اتمام 100 درصدی پروژه های مصوب رهبری درشهرستان سقز
فرماندار شهرستان سقز، در خطبه های قبل از نماز جمعه این شهرستان از اتمام 100 درصدی پروژه های مصوب رهبری در سال 88 و 89 خبر داد.
۱۳۹۱/۲/۳۱ :تاريخ

تلاوت سوره فاتحه توسط ستاره کُرد باشگاه فوتبال رئال مادرید خبر ساز شد
" مسعود اوزیل "، ستاره کُرد باشگاه فوتبال رئال مادرید اسپانیا قبل از یک بازی دوستانه، همزمان با موذن اذان را تکرار کرد و سوره فاتحه را تلاوت نمود.
۱۳۹۱/۲/۳۰ :تاريخ

به یادسومین سالگرد عروج اسطوره موسیقی
مرگ؛ آخرین نوای شمشال "قاله مه ره"/حسن معروف پور
آژانس خبری- تحلیلی زریان ؛ سه سالی است که از شمشال طلایی قاله مه ره نوایی به گوش نمی رسد. تنها مرگ توانست قاله مه ره را از شمشالش ،همدم تمامی روزهای خوش و ناخوش زندگیش جدا کند.
۱۳۹۱/۲/۳۰ :تاريخ

گلایه از شبکه بهداشت بوکان در ستون " خوانندگان و کیهان"/ گناه مردم بوکان چیست که باید محرومیت بکشند؟
آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ در شماره امروز (شنبه، 30/02/1391) روزنامه کیهان، گلایه های یک شهروند بوکانی از محرومیت های موجود و وضعیت خدمات رسانی در دو مرکز رادیولوژی ای شهر ا انعکاس یافته است.
۱۳۹۱/۲/۳۰ :تاريخ

رشد صعودی تولید فلزات گرانبهای استان آذربایجان غربی با معادن طلای سردشت و پیرانشهر
به گزارش آژانس خبری- تحلیلی زریان به نقل از مهر؛ معدن طلا و نقره " باریکای" سردشت و "خرابه"' پیرانشهر که اخیر شناسایی شده اند با اندیس های معدنی قابل توجه موقعیت استان آذربایجان غر بی را به لحاظ تولید فلزات گرانقیمت را به نحو چشمگیر تقویت می کند.
۱۳۹۱/۲/۳۰ :تاريخ

چالش ريزگردها، ساخته دولت‌ها؛
ریزگردی دگر آمد چه کنیم؟
سایت الف؛دیگر به نظر می‏رسد ریزگرد گاه و بیگاه پدیده‏ای معمول شده است که ریه‏های هم‏میهنان ما را در بسیاری از نقاط کشور از غرب و جنوب تا شمال و تهران نه مورد نوازش که تازش قرار می‏دهد، از پنجره اتاق کار یا خانه هم که نگاهی به بیرون بیفکنی گهگاه غباری دژم گون را می بینی که خوشایند نیست چه رسد به گرفتاری‏های کشاورزان سخت کوش ما که از تنفس آنان در فضای کشت‏زارها گرفته تا تلقیح گیاهان و تولید عسل را تحت تأثیر قرار می‏دهد.
۱۳۹۱/۲/۲۹ :تاريخ

تامین آب شرب شهر ربط، گمشده در نامه نگاری اداری
آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ از سال 82 این مشکل در شهر ربط وجود دارد. دیگر قطعی چند روز آب شرب این شهر به جزئی از زندگی مردم تبدیل شده است.
۱۳۹۱/۲/۲۸ :تاريخ

تمامی مناطق امروزی کردنشین از ایالات ایران هستند
خبر گزاری فارس در یادداشتی با عنوان " چه کسی ساز جدایی را در اقلیم کردستان کوک می کند؟"می نویسد : بر طبق استنادات تاریخی تمامی منطقه امروزی کردنشین تا سال 1514 میلادی یکی از ایالات ایران بوده است.
۱۳۹۱/۲/۲۸ :تاريخ

در کردستان عراق غربت رنگ می بازد
هميشه غربت براي مهاجران دور از وطن معنايي دارد و براي مسافران معني ديگر؛ اما گاهي اين احساس چندان رنگي ندارد به اين دليل كه آدم‌هايش بيشتر همرنگ تو هستند و اين همرنگي براي خود اجزا و عناصر مشتركي همچون ريشه زباني مشترك، آداب نزديك به هم، مراسم يكسان و... است به عبارت ديگر احساس غربت در كشورها و مناطقي كه در حوزه تمدني مشتركي قرار دارند، بسيار كمتر است.
۱۳۹۱/۲/۲۸ :تاريخ

فرماندار سردشت: شیوه های حمل قرص های روانگردان تغییر کرده است
فرماندار سردشت امروز چهارشنبه (27/02/1391) در نشست هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از تغییر شیوه های حمل قرص های روانگردان به شهرهای عمقی خبر داد.
۱۳۹۱/۲/۲۷ :تاريخ

وال استریت ژورنال: کشتار 35 شهروند غیر نظامی کُردحاصل اطلاعات سازمان جاسوسی آمریکاست
روزنامه وال استریت ژورنال آمریکائی از زبان یک مسئول بلند پایه آمریکا فاش کردکه حمله جنگنده های نیروی هوائی ارتش ترکیه به غیر نظامیان کرد در مرز شرناخ که در جریان آن 35 شهروند غیرنظامی کرد جان خودشان را از دست دادند نتیجه اطلاعات نادرست سازمان جاسوسی آمریکا بوده است.
۱۳۹۱/۲/۲۷ :تاريخ
آخرین اخبار   27آبان ماه

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال