۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد - اِلأَحَّد ١٢ رمضان ١٤٣٩
لینک کانال ما در پیام رسان سروش

مهاباد
اقدام نظامي بغداد عليه اقلیم کردستان عراق دور از ذهن است
سخنگوی وزرات دفاع اقلیم کردستان (پیش‌مرگ ) گفت: حمله نظامی بغداد به این منطقه را برای حل اختلافات، دور از ذهن دانست ولي در عین حال گفت كه نیروهای نظامی اقلیم کردستان آماده مقابله با هر گونه حمله از جانب ارتش عراق هستند.
۱۳۹۱/۱/۲۴ :تاريخ

نماینده کردتبار مجلس ترکیه:
تجزیه عراق منجر به تاسیس دولت مستقل کردستان خواهد شد
رهبر حزب صلح و دموکراسی ترکیه که به عنوان شاخه سیاسی پ‌ک‌ک شناخته می‌شود مدعی شد در صورت تجزیه عراق، دولت مستقل کردستان تاسیس خواهد شد.
۱۳۹۱/۱/۲۴ :تاريخ

نماینده سقز و بانه در مصاحبه با خبرگزاری خانه ملت
کشاورزان استان کردستان پس از اجرای هدفمندی یارانه‌ها متضرر شدند
نماینده سقز و بانه تصریح کرد: در استان کردستان بسیاری از کشاورزان پس از اجرای هدفمندی یارانه‌ها متضرر شدند چرا که با افزایش قیمت نهاده‌ها و امکانات کشاورزی و دامداری روبه‌رو شدند.
۱۳۹۱/۱/۲۳ :تاريخ

نماینده مردم بوکان در نطق میان‌دستور خود
نباید دروغ به صورت یک عرف در بین مسئولان و مردم درآید
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات عثمانی با انتقاد از رفتارهای برخی کاندیداهای انتخابات مجلس نهم تاکید کرد: رفتارهای برخی نامزدهای انتخاباتی در مجلس نهم نه تنها در شأن نظام ما نبود بلکه در شأن یک نظام لائیک نیز نبود، چرا که نباید در نظام اسلامی ما دروغ به صورت یک عرف در بین مسئولان و مردم درآید.
۱۳۹۱/۱/۲۳ :تاريخ

طارق هاشمی ؛ بازی ناخواسته برای کوردها
نیم نگاه؛ در حقیقت حکومت مالکی نخواست در پرونده هاشمی با اهل تسنن عراق درگیر شود و خود را با پرونده جنجالی هاشمی دچار مشکل کند. در نتیجه اجازه فرار هاشمی به اقلیم کردستان عراق را می دهد
۱۳۹۱/۱/۲۲ :تاريخ

رئيس منطقه كردستان عراق المالكي را تهديد كرد
نیم نگاه؛ بارزانی: ديكتاتوري در حال بازگشت به عراق است و بعضي‌ها به حاشيه رانده مي‌شوند كه اين مساله غيرقابل قبول است.
۱۳۹۱/۱/۲۲ :تاريخ

"طارق هاشمی" فر مان بمباران روستاهای کردنشین را در سال 1964 صادر کرده است
نیم نگاه؛در آن سال محل ماموریت پدر ایشان ناحیه پیره مگرون در استان سلیمانیه بوده است. طارق هاشمی به سربازان تحت امرش دستور داده است که روستاهای آن اطراف را توپ باران کنند،
۱۳۹۱/۱/۲۰ :تاريخ

رييس اتحاديه فروشندگان لوازم خانگي آذربایجان غربی:
فروشندگان بازارچه‌هاي مرزي ضمانت‌نامه‌ کالاهای خود را دستکاری می کنند
نیم نگاه؛ فروشندگان بازارچه‌هاي مرزي همچون پيرانشهر و سردشت كالاهاي خود را از طريق گمرك كشور وارد كرده و قيمت آن‌ها نيز با ساير نقاط استان يكسان است.
۱۳۹۱/۱/۱۸ :تاريخ

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در واکنش به گزارش احمد شهيد گفت :
در ايران پيروان اديان مختلف از حقوق مساوي برخوردار هستند
گزراش "احمد شهید" به گفته رییس كمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی برای ارتقای وضعیت حقوق بشرنبوده و كاملا جنبه سیاسی دارد.
۱۳۹۱/۱/۱۷ :تاريخ

تشکر عثمانی و حبیب زاده از حضور مردم بوکان در نهمین دوره انتخابات مجلس
گرچه دو کاندیدا اصلی نهمین دوره انتخابات مجاس شورای اسلامی بوکان هر دو از وجود رسانه هایی مختص به خود در روزهای تبلیغات استفاده کرده اند اما تشکر و قدردانی خود از حضورمردم نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را به صورت کاملا سنتی، از طریق بیانیه هایی ابراز کردند.
۱۳۹۰/۱۲/۱۹ :تاريخ

دانشگاه علمی کاربردی بوکان، جوایزجشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران را درو کرد
نیم نگاه؛ در مجموع دانشگاه هایی که در این جشنواره بین االمللی حضور داتشند تنها دانشگاه علمی کاربردی بوکان ببه عنوان برگزیده شش بخش متفاوت پانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران بخش سراسری در استان کرمان معرفی شد.
۱۳۹۰/۱۲/۱۸ :تاريخ

محمد قسیم عثمانی؛ بالاترین رتبه کسب رای از مردم در انتخابات مجلس نهم را از آن خود کرد
نیم نگاه؛ به جز نمایندگان اقلیت مذهبی، ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان با کسب 78.68 درصد آرا و بعد از وی محمد قسیم عثمانی با کسب%69.73 درصد آرا در بالاترین رتبه کسب رای از مردم در انتخابات مجلس نهم قرار گرفته اند.
۱۳۹۰/۱۲/۱۷ :تاريخ

داستان انتخابی که حماسه ای جاودانه شد
نیم نگاه؛ بوکان در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شاهد یک هفته رقابت تنگاتنگ در بین دو کاندیدا بود. دو کاندیدای قدری که چهار سال قبل نیز در برابر هم صف آرایی کرده بودند.
۱۳۹۰/۱۲/۱۶ :تاريخ

انتخابات مجلس نهم در بوکان: تقابل سنت و مدرنیته
نیم نگاه؛ وجود این دو جریان قوی، بوکان را به صحنه گفتمان ها تبدیل کرده است. گفتمان هایی که از دغدغه های دو طرف حکایت می کند و در نهایت سبب مشارکت حداکثری در جهت تثبیت یک جریان و تاکید بر یک گفتمان در مقابل حذف جریان دیگر و شکست گفتمان آن شده است.
۱۳۹۰/۱۲/۱۶ :تاريخ

فهرست کامل منتخبین مناطق کردنشین مجلس نهم
نیم نگاه؛ انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره نهم در مناطق کردنشین با مشارکت بالا برگزار شد و نمایندگان منتخب این مناطق راهی بهارستان شدند. در بعضی از حوزه های انتخابی، رقابت به دور دوم کشیده شد
۱۳۹۰/۱۲/۱۴ :تاريخ

سه کاندیدای میدان نهمین انتخابات مجلس بوکان،چه کسانی بودند؟
نیم نگاه؛نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بوکان، با حضور سه کاندیدا، آقایان محمد قسیم عثمانی، حاج انور حبیب زاده ولقمان محمودی در حالی برگزار می شود که آقایان حبیب زاده و عثمانی رقابتی سنگین و به هم نزدیک را تجربه کردند.
۱۳۹۰/۱۲/۱۳ :تاريخ

جنگ رسانه ای در فضای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بوکان
نیم نگاه؛ این جنگ رسانه ای در فضای انتخاباتی بوکان تنها به رسانه های چاپی محدود نشده است بلکه ازماه ها قبل در فضای سایبریک وبلاگ های حامی دو کاندید اصلی این دوره آقایان عثمانی و حبیب زاده به نقد یکدیگر می پردازند
۱۳۹۰/۱۲/۷ :تاريخ

تحلیل نهمین دوره انتخابات مجلس شواری اسلامی بوکان
عثمانی و حبیب زاده؛ دو رقیب قدرتمند در برابر هم / حسین معروف پور
نیم نگاه؛ با اعلام نظر نهایی شورای نگهبان در مود صلاحیت کاندید اهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، انتظار می رفت که میدان انتخابات بوکان حضور فعال هر سه کاندیدای این دوره یعنی آقایان لقمان محمودی، آقایان آحاج انور حبیب زاده، دکتر قسیم عثمانی را به خود ببیند.
۱۳۹۰/۱۲/۶ :تاريخ

ناخنکی بر فضای انتخاباتی شهرستان بوکان
نیم نگاه؛ درکنار شب چله ها، شب نشینی ها و جوراب بازیهای زمستانی، سخنکی هم از انتخابات چاشنی محافل و مجالس می شد.
۱۳۹۰/۱۲/۶ :تاريخ

گرایش سیاسی کاندیداهای استان آذربایجان غربی در انتخابات مجلس نهم
نیم نگاه: با توجه به اینکه اصولگرایان با تمام نفرات و چهره‌های سرشناس خود را به قافله انتخابات رسانده‌اند تا در معرض رای ملت قرار گیرند می‌توان این طور برداشت کرد که بیشترین آمار ثبت‌نام‌کنندگان مربوط به اردوگاه اصولگرایان بودند.
۱۳۹۰/۱۰/۱۷ :تاريخ


آخرین اخبار   

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال