۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد - اِلأَربِعا ٦ شوال ١٤٣٩
لینک کانال ما در پیام رسان سروش

مهاباد
با نگاهی به اعتراضات اخیر در ایران
امپاتی؛ راهکار عبور از بحرانها و اعتراضات احتماعی / دکتر اسمعیل نبی زاده*
*این یادداشت به قلم دکتر اسمعیل نبی زاده ، عضو هیات علمی دانشگاه نوشته شده و در اختیار زریان قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ :تاريخ

اظهارات متناقض مسئولان درباره آنفلوانزای فوق حاد طیور در مهاباد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ در حالی که معاون سلامت اداره کل دامپزشکی آذربایجان غربی از وجود کانون آنفلوانزای فوق حاد طیور در مهاباد خبر داده است، رئیس اداره دامپزشکی این شهرستان گفته که تاکنون موردی از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در مهاباد گزارش نشده است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ :تاريخ

یک شرط برای آغاز عملیات احداث بیمارستان 350 تختخوابی مهاباد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت: در صورتیکه در ردیف سازمان برنامه و بودجه در سال 97 قرار گیرد عملیات احداث بیمارستان 350 تخت وخوابی مهابادبه اجرا در می آید.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ :تاريخ

شناسایی کانون آنفلوانزای فوق حاد طیور در مهاباد، سردشت و پیرانشهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون سلامت اداره کل دامپزشکی آذربایجان غربی از شناسایی 47 کانون آنفلوانزای فوق حاد طیوردر این استان خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ :تاريخ

آخرین وضعیت دادگاهی عاملان قتل صادق برمکی تشریح شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی با اشاره به صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست برای پرونده قتل فجیع در مهاباد گفت: جلسه محاکمه به زودی برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ :تاريخ

محمودزاده:
دانشجویان مهابادی به کشورهای همسایه مهاجرت می کنند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم مهاباد در مجلس با بیان اینکه دانشگاه دولتی به غیر از پیام نور در مهاباد وجود ندارد،گفت: مهاجرت دانشجویان مهابادی به کشورهای اطراف با ایجاد دانشگاه دولتی متوقف می‌شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ :تاريخ

ریشه یابی حسرت 4ساله صعود والیبال مهاباد به سوپر لیگ کشور
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تیم والیبال مقاومت مهاباد در نیم فصل دوم با 2 باخت از چهار بازی شانس صعود به پلی آف در سال چهارم را از دست داد. پیشتر پیشنهاد سرمربیگری تیم والیبال مقاومت مهاباد در فصل ۹۶-۹۷ به طاهر کریمی مربی بین‌المللی و پیشکسوت والیبال مهاباد داده شد ولی وی به دلیل فراهم نشدن حداقل امکانات این سمت را نپذیرفت و از حضور به عنوان سرمربی تیم امتناع کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ :تاريخ

هنرنمایی مهابادیها در برج آزادی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در اولین شب سی و سومین دوره جشنواره موسیقی فجر، گروه «ژی» از مهاباد در سالن برج آزادی روی صحنه رفت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ :تاريخ

هنرمندان مهابادی موسیقی کردی را در برج میلاد طنین انداز می کنند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ گروه موسیقی «ژی» مهاباد همراه با صلاح خضری در اولین روز از برگزاری سی و سومین جشنواره موسیقی فجر به اجرای آوازهای قدیمی منطقه کردستان می پردازد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ :تاريخ

داستان60 سال والیبال درمهاباد؛ چهار فصل با دو پدیده
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ ورزش والیبال در مهاباد به 60 سالگی خود نزدیک می شود و تا کنون فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرده اما تا کنون موفق نشده تا به دوران اوج خود در دهه ی 70 بازگردد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۹ :تاريخ

دو دستاورد در پتروشیمی مهاباد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ شرکت پتروشیمی مهاباد موفق به اخذ دو گواهینامه بین المللی ISO و OHSASشده و همزمان تولید خود را افزایش داده است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۹ :تاريخ

انتقاد نماینده مهاباد از کاهش اعتبار خرید تضمینی گندم در لایحه بودجه
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم مهاباد و عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس تاکید کرد دارد که با کاهش اعتبار خرید تضمینی محصولات کشاورزی به ویژه گندم، خود کفایی تهدید می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۹ :تاريخ

محمودزاده ؛ نمانیده ای با کارنامه ای از جنس خدمت و مردم/ماردین سیداحمدی *
*این یادداشت به قلم "ماردین سید احمدی" نوشته شده و در هاژه منتشر شده است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ :تاريخ

مژده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به شهروندان مهاباد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت:مجمتع آموزش عالی سلامت مهاباد در هفته سلامت سال 97 به بهره برداری می رسد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ :تاريخ

70 هزار نفراز جمعیت شهری مهاباد در بافت فرسوده و سکونتگاه غیر رسمی زندگی می کنند
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان مهاباد گفت: هزار نفراز جمعیت شهری مهاباد در بافت فرسوده و سکونتگاه غیر رسمی زندگی می کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ :تاريخ

سایت نگهداری سگهای ولگرد در مهاباد راه اندازی می شود
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سخنگوی شورای شورای اسلامی شهر مهاباد از راه اندازی سایت نگهداری سگهای سطح شهری توسط شورا و شهرداری مهاباد خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۱ :تاريخ

موزه باستانی در مهاباد احداث می شود
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر کل اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: اختصاص یکهزار و 500 متر مربع زمین به موزه باستانی مهاباد نهایی شده است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ :تاريخ

تصادف زنجیره ای در محور "مهاباد - ارومیه" چهار کشته وزخمی به همراه داشت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ برخورد وانت سایپا و 3 دستگاه خودرو پراید در محور "مهاباد - ارومیه"، 2 کشته و 2 مجروح برجاي گذاشت.
۱۳۹۶/۱۰/۹ :تاريخ

کیفر خواست قاتلین صادق برمکی صادر شد/ علت مرگ برمکی سوختن و آتش زدن اعلام شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کیفرخواست علیه چهار جوان که از صحنه کشتن دوست‌شان فیلم‌برداری کرده و با جنازه در حال سوختن او سلفی گرفته بودند، صادر شد و آنها به‌زودی پای میز محاکمه می‌روند. این پرونده از روز سوم مهر با اعلام گزارش یک چوپان مبنی بر کشف جسد سوخته در مهاباد به جریان افتاد. این چوپان جنازه را به‌طور اتفاقی کنار جاده‌ای دید و پلیس را باخبر کرد. مأموران بعد از حضور در محل تحقیقات خود را آغاز کردند اما ردی از قاتل یا قاتلان وجود نداشت و هویت مقتول نیز نامعلوم بود.
۱۳۹۶/۱۰/۹ :تاريخ

دستاورد میلیاردی شهرداری مهاباد ازسفر وزیر کار به این شهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سخنگوی شورای اسلامی شهر مهاباد گفت: بخشودگی میلیاردی جرایم شهرداری مهاباد در سفر وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی به مهاباد حاصل شد.
۱۳۹۶/۱۰/۸ :تاريخ


آخرین اخبار   صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال