۱۳۹۷ جمعه ۱ تير - اِجُّمعَة ٨ شوال ١٤٣٩
لینک کانال ما در پیام رسان سروش

مهاباد
سخنان متفاوت وزیر کار درباره کردها و مهاباد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی گفت: کُردها به گردن ما حق دارند و مهابادی شهر دلاورانی چون قاضی محمد است.
۱۳۹۶/۱۰/۷ :تاريخ

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
بیمارستان 96 تختخوابی تأمین اجتماعی شهرستان مهاباد کلنگ زنی شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بیمارستان 96 تختخوابی تأمین اجتماعی شهرستان مهاباد با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این شهر کلنگ زنی شد.
۱۳۹۶/۱۰/۷ :تاريخ

سه نقطه معیوب و منفی لایحه بودجه ازنگاه نماینده مهاباد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش نرخ حامل‌های انرژی،حذف 30 میلیون نفر از یارانه بگیران و همچنین کاهش شدید 40 درصدی اعتبارات عمرانی استان‌ها،سه لایحه با امتیاز منفی دولت به‌شمار می‌رود.
۱۳۹۶/۱۰/۶ :تاريخ

سیلور ملی پوش مهابادی در رده نخست رنکینگ آسیا قرار گرفت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛احمد احمدی (آوات ) سیلور ملی پوش مهابادی در رده نخست رنکینگ آسیا قرار گرفت .
۱۳۹۶/۱۰/۳ :تاريخ

هشدار! خطر زلزله در مهاباد به رتبه زیاد رسیده است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ با افزایش رتبه ی مهاباد در در رتبه بندی مخاطرات زلزله الگوی ایمنی شهر به نیاز اساسی مهاباد تبدیل شده است.
۱۳۹۶/۱۰/۲ :تاريخ

پرداخت حقوق کارمندان شهردای مهاباد در انتظار تحقق دستورات معاون وزیر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ قائم مقام وزیر راه و شهرسازی برای تحقق مطالبات شهرداری مهاباد از این وزارت دستوراتی را صادر کرد تا امیدها برای پرداخت حقوق معوقعه کارمندان شهرداری مهاباد به این شهرداری برگردد.
۱۳۹۶/۹/۳۰ :تاريخ

در سفر قائم مقام وزیر راه و شهرسازی به مهاباد
مطالبات شهرداری مهاباد از وزارت راه و شهرسازی تشریح شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در سفر قائم مقام وزیر راه و شهرسازی به مهاباد، مطالبات شهرداری این شهر از وزارت راه وشهرسازی توسط شهردار و اعضای شورای شهر مهاباد تشریح شد.
۱۳۹۶/۹/۳۰ :تاريخ

جزئیات بدهی مسکن مهر به شهرداری مهاباد اعلام شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ سخنگوی شورای اسلامی شهر مهاباد، جزئیات بدهی مسکن مهر به شهرداری این شهر را تشریح کرد.
۱۳۹۶/۹/۳۰ :تاريخ

چرا مربی بین المللی مهاباد سرمربیگری تیم والیبال مقاومت را قبول نکرد؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مربی بین‌المللی و پیشکسوت شهرستان مهاباد، سرمربیگری تیم والیبال مقاومت مهاباد را در فصل ۹۶-۹۷ نپذیرفت و گفت: به دلیل فراهم نشدن حداقل امکانات از حضور به عنوان سرمربی تیم امتناع کرده ام.
۱۳۹۶/۹/۲۹ :تاريخ

مهاباد فرآورده های خونی به اروپا صادر می کند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون استاندار آذربایجان غربی و فرماندار ویژه مهاباد با اشاره به اخذ مجوز صادرات پلاسمای خون توسط انتقال خون این شهرستان، گفت: مهاباد ظرفیت صادرات فرآوردهای خونی در آذربایجان غربی را کسب کرده و از معتبرترین مراکز تولید فرآوردهای خونی و پلاسما در منطقه است.
۱۳۹۶/۹/۲۶ :تاريخ

جزئیات تصادف زنجیره ای در محور ارومیه – مهاباد اعلام شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ فرمانده پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به وجود مه غلیظ در محور ارومیه - مهاباد و ایجاد مشکل برای رانندگان در این مسیر گفت: این مه موجب شد که پنج خودرو به هم برخورد کنند که در اثر این برخورد، یک نفر مصدوم شد.
۱۳۹۶/۹/۲۶ :تاريخ

خبرخوش محمودزاده برای فارغ التحصیلان دانشگاه بین المللی بازرگانی مهاباد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی از رفع مشکل مربوط به مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه بین المللی بازرگانی شعبه مهاباد خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۲۵ :تاريخ

کلینیک ویژه تخصصی بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد تحویل موقت شده است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت:کلینیک ویژه تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد به صورت موقت تحویل شبکه بهداشت و درمان این شهر شده است.
۱۳۹۶/۹/۲۵ :تاريخ

تلاش برای رد یابی غازهای فنلاند و سیبری در تالابهای مهاباد و پیرانشهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر گروه پرندگان سازمان حفاظت محیط زیست گفت: 2 گروه از متخصصان پرنده شناسی از کشورهای فنلاند و نروژ از مناطق تالابی مهاباد، پلدشت، پیرانشهر و ماکو در آذربایجان غربی بازدید کردند تا غازهای پیشانی سفیدی را که در فنلاند و سیبری پلاک گذاری کرده اند را ردیابی کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۵ :تاريخ

توضیحات شهردار مهاباد درباره چهار موضوع جنجالی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دکتر علیزاده شهردار مهاباد توضیحاتی در خصوص لیست تبدیل وضعیت پرسنل، سرنوشت نیروهای مازاد، شش ماه حقوق معوقه شهرداری و محکومیت میلیاردی شهرداری مهاباد را در قالب یک گفت وگو با روابط عمومی شهرداری مهاباد به شرح زیر ارائه کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۳ :تاريخ

اخذ دو رشته دانشگاهی برای مجتمع آموزش عالی سلامت مهاباد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس شبکه بهداشت مهاباد از اخذ مجوز دو رشته دانشگاهی برای مجتمع آموزش عالی سلامت مهاباد خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۲۳ :تاريخ

تعداد پزشکان متخصص مهاباد به 60 نفر رسید
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ با ورود 7 نفر متخصص جدید به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد تعداد پزشکان متخصص این مرکز به حدود 60 نفر افزایش یافت.
۱۳۹۶/۹/۲۲ :تاريخ

راهیابی عضو شورای شهر مهاباد به شورای عالی استانهای کشور
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سخنگوی شورای اسلامی شهر مهاباد از راهیابی عضو شورای شهر مهاباد به شورای عالی استانهای کشور خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۲۱ :تاريخ

محکومیت وزارت راه و شهرسازی به پرداخت خسارت میلیاردی به مسکن مهر سیدآباد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت راه و شهرسازی با حکم قطعی به پرداخت ۱۰ میلیارد تومان خسارت به اعضای تعاونی مسکن مهرسیدآباد محکوم شده است اما تمکین نمی کند.
۱۳۹۶/۹/۲۰ :تاريخ

کشف جسد حلق آویز مرد مهابادی در میان شعله های آتش
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ جسد مرد میان سال در مهاباد در میان شعله های آتش در حالی که حلق شده بود، پیدا شد.
۱۳۹۶/۹/۱۸ :تاريخ


آخرین اخبار   

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال