۱۳۹۶ سه شنبه ۶ تير - اِثَّلاثا ٢ شوال ١٤٣٨
4خرداد ماه رونمایی شد. مدت قرار داد یک ماه

5خرداد ماه رونمایی شد/ یک ماه قرارداد دارد

مهاباد
یاد سرلشکر مهابادی به عنوان نخستین شهید خلبان کشور گرامی داشته شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ یادواره نخستین شهید خلبان سرلشکر خالد حیدری سه شنبه شب در دانشگاه آزاد مهاباد برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ :تاريخ

خشم چهار نماینده کُرد از دو روزنامه سراسری تاثیرگذار شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ اعتراض کتبی و شفاهی هچهار نماینده کُرد به مطالب دو روزنامه «وطن امروز» و «نود» سبب شد که معاون وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی خواستار جلسه اضطراری هیئت نظارت بر مطبوعات شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ :تاريخ

بیشترین جرم اینترنتی درمهاباد اعلام شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد، انتشارفیلم های خانوادگی را بیشترین جرم اینترنتی درمهاباد اعلام کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۹ :تاريخ

مقاومت مهاباد با سردار بوکان هم سرنوشت شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان، تیم والیبال مقاومت فرماندار مهاباد با حضور در لیگ دسته یک کشور و تیم سردار بوکان با حضور در لیگ دسته دو باشگاه های کشور به محل امید هزاران ورزش دوست در موکریان تبدیل شده بودند، اما هر دو تیم طعم تلخ عدم صعود را تجربه کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۸ :تاريخ

روایت تصویری از منبع آب شرب مهاباد که یخ بست
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ خبرگزاری مهر با انتشار تصاویر زیر از یخ بستن دریاچه سد مهاباد به عنوان منبع آب شرب این شهر خبر داد و نوشت در حال حاضر این دریاچه بیش از 2 میلیون مترمکعب آب دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۸ :تاريخ

اخراج عکاسان خبری از سالن دو هزار نفری مهاباد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ برای چندمین بار، ناظر فدراسیون مانع از عکاسی عکاسان ورزشی از آخرین بازی تیم والیبال مقاومت شد و آن‌ها را از زمین اخراج کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۷ :تاريخ

زنگ هشدار در آتش نشانی مهاباد به صدا درآمد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر عامل سازمان آتش نشانی مهابادگفت: مسئولان مشکل کمبود امکانات و تجهیزات در آتش نشانی مهاباد را جدی بگیرند و برای رفع آن گام بردارند.
۱۳۹۵/۱۲/۷ :تاريخ

تذکر به رئیس جمهور و وزیر کشور برای کشته شدن یک کولبر در سردشت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی و نماینده سردشت و پیرانشهر در مجلس در دو تذکر شفاهی به رئیس جمهور و وزیر کشور خواستار متوقف شدن تیراندازی به کولبران شدند.
۱۳۹۵/۱۲/۷ :تاريخ

بازدید معاون وزیر از محل احداث شهرک صنایع پایین دستی مهاباد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک هاي صنعتی به مهاباد از محل احداث شهرک صنایع پایین دستی این شهرستان بازدید به عمل آمد.
۱۳۹۵/۱۲/۶ :تاريخ

بازیکن مقاومت مهاباد به نخستین اردوی تیم ملی والیبال امید ایران دعوت کرد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران 41 بازیکن را به اردوی انتخابی این تیم دعوت کرد که سه والیبالیست آذربایجان غربی در جمع این دعوت شدگان قرار دارند.
۱۳۹۵/۱۲/۵ :تاريخ

تذکر هفت نماینده اهل سنت به وزیر علوم در خصوص سرنوشت رشته امام شافعی +تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تعدادی از نمایندگان مردم به ویژه نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص حذف رشته فقه امام شافعی در دفترچه کنکور سراسری امسال تذکر دادند.
۱۳۹۵/۱۲/۵ :تاريخ

تلاش برای احداث شهرك صنايع پایین دستي پتروشيمي، معاون وزیر را به مهاباد کشاند
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت برای بازدید از محل احداث شهرک شهرك صنايع پایین به مهاباد سفر می کند.
۱۳۹۵/۱۲/۵ :تاريخ

کوهنورد مهابادی به جام جهانی اسکی کوهستان راه یافت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس هیئت کوهنوردی مهاباد گفت: کوهنورد نوجوان مهابادی به جام جهانی اسکی کوهستان راه یافت.
۱۳۹۵/۱۲/۳ :تاريخ

بخش زایمان بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد به بهره بردار ی رسد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بخش زایمان واحد 13 نفره زایمان طبیعی با رعایت اصول و استاندارد های کامل مهندسی در بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد احداث و به بهره برداری رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۳ :تاريخ

«هژارموکریانی» ادیبی برای تمام فصول ادب کُردی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ «عبدالرحمان شرفکندی» متخلص به «هژارموکریانی»، شاعر، نویسنده، مترجم، محقق و فرهنگ ‌نویس کرد متولد مهاباد است. این استاد گرانمایه که سراسر زندگی توامان با ادب خود را صرف فرهنگ و زبان کردی نمود، پس از سالها تلاش با به جا گذاشتن گنجنیه ایی گرانبها برای کتابخانه ی ادب کردی در دوم اسفند ماه 1369 در شهر کرج به دیار باقی شتافت.
۱۳۹۵/۱۲/۲ :تاريخ

نماینده مهاباد در مجلس اعلام کرد:
ردپای رانت و شتابزدگی در واگذاری پتروشیمی مهاباد، کردستان و کرمانشاه
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای نماینده مهاباد از طرحی خبر داد که به تحقیق و تفحص در خصوص نحوه واگذاری شرکت پتروشیمی باختر می پردازد و از رانت گسترده در این پرونده پرده برداشت.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ :تاريخ

بانوی مهابادی به عنوان تکواندکار بین المللی شناخته شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ رئیس هیئت تکواندوی شهرستان مهاباد گفت: تکواندو کار مهابادی در آزمون بین المللی کوکی وان، دان 3 کوکی وان جهانی را کسب کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ :تاريخ

فراموش شدگان مهاباد، چشم به راه عدالت عمرانی + تصویر
سرویس آذربایجان غربی- دلبازاند و می توان کوه ها و آسمان را بدون آپارتمانهای مزاحم دید، اینجا دیگر خبری از آپارتمان های بلندی که مثل دومینو در دل هم پیچ خورده اند نیست. این مناطق در حاشیه ی شهر مهاباد با این که در امتداد شهر قرار گرفته اند و به سرعت به بافت شهری اضافه می شوند اما از خدمات شهری بی بهره مانده اند و کمتر رنگ و بوی شهرنشینی را می شود در آنجا استشمام کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ :تاريخ

کاغدهای باطله در مهاباد به کمک مدارس مناطق محروم می روند
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مدیر عامل انجمن سبز اندیشان جوان مهاباد گفت: به زودی طرح مهر سبز که به جمع آوری کتب و کاغذ باطله در مهاباد اختصاص دارد به هدف کمک به مدارس مناطق محروم اجرا خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ

سه حادثه پلیسی در مهاباد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد از دستگیری 6 سارق، کشف 14هزار مواد محترقه و کشف 14 فقره سرقت کابل برق خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ :تاريخ

تاریخ رونمای:31خرداد./یکماه

آخرین اخبار   تاریخ رونمایی:19 خرداد. مدت قراردادیک ماه

21خرداد رونمایی/ یک ماه مدت قرار داد

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال