۱۳۹۶ پنج شنبه ۴ خرداد - اِلخَميس ٢٨ شعبان ١٤٣٨
مهاباد
9 کیلوگرم مرفین در مهاباد کشف شد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان‌غربی گفت: 9 کیلوگرم مرفین در 24 ساعت گذشته در شهرستان مهاباد کشف شد.
۱۳۹۱/۶/۲۴ :تاريخ

نماینده نقده و اشنویه در مجلس از عضویت در شوراي عالي شهرسازي و معماري ايران باز ماند
آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ نماینده نقده و اشنویه که به همراه نماینده قائمشهر از سوی کمیسیون عمران به به نمایندگان مجلس پيشنهاد شده بودتا به عنوان ناظر در شوراي عالي شهرسازي و معماري ايران انتخاب شود از راه یابی به این شورا بازماند.
۱۳۹۱/۶/۲۲ :تاريخ

نماینده پیرانشهر و سردشت به عنوان عضو ناظر شورای عالی نظام پزشکی انتخاب شد
آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ دیروز سه شنبه مجلسی ها، نماینده سردشته و پیرانشهر را به همراه نماینده مردم فارسان به به عنوان ناظر در شورای عالی نظام پزشکی در اجرای بند «ب» ماده 8 قانون تشکیل سازمان نظام پزشکی انتخاب کردند.
۱۳۹۱/۶/۲۲ :تاريخ

تندیس شهیدان حادثه تروریستی 31 شهریورمهاباد رونمایی می شود
آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ شوراي اسلامي شهر مهاباد و شهرداري این شهر از تنديس 12 شهيد حادثه تروريستي 31 شهريور ماه سال 89 مهاباد، در هفته دفاع مقدس رونمایی می کنند.
۱۳۹۱/۶/۲۱ :تاريخ

بخشدارمرکزی مهاباد : شاخص های توسعه در روستاهای بخش مركزی مهاباد بسیار مطلوب است
بخشدار بخش مركزی مهاباد گفت: تمامی روستاهای این بخش از وضعیت مطلوب شاخص های توسعه برخوردار هستند .
۱۳۹۱/۶/۲۱ :تاريخ

فرمانده هنگ مرزی پیرانشهر: بازرسی از پاسگاه‌های مرزی پیرانشهر افزایش یافته است
فرمانده هنگ مرزی پیرانشهر گفت: پنج ماه نخست امسال در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته میزان بازرسی از پاسگاه‌های هنگ مرزی پیرانشهر افزایش یافته است.
۱۳۹۱/۶/۱۹ :تاريخ

جلال زاده: سردشت موفق ترین کمیسیون مبارزه با قاچاق آذربایجان غربی شناخته شد
مدیرکل امنیتی، انتظامی استانداری آذربایجان غربی گفت: بر اساس ارزیابی های کارشناسان کمیسیون مبارزه با قاچاق استان، سردشت موفق ترین کمیسیون مبارزه با قاچاق شناخته شده است.
۱۳۹۱/۶/۱۹ :تاريخ

مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان در مصاحبه اختصاصی با زریان گفت: کوچکترین ایرادی را به انتقال مصدوم حادثه " استخر آبشار" قبول ندارم
آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ دختری بیست و پنج ساله در اولین تجربه شنا خود در استخر آبشار غرق می شود و به کما می رود. بیش از دو هفته از این حادثه می گذرد. مصدوم از کما رهایی یافته و تا حدودی هوشیاری خود را باز یافته است، اما افکار عمومی همچنان با سئوالات و شایعه هایی در خصوص این حادثه درگیر است. این امردلیل گفت و گویی 30دقیقه ای با مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان، دکتر مرزنگ شد. گفت وگویی که تنها به حادثه استخر آبشار محدود نبود و پاره ای ازکمبودها و نارسایی های شهر بوکان در زمینه بهداشت و درمان ر
۱۳۹۱/۶/۱۸ :تاريخ

ترکیه در اندیشه الحاق گری: از پان ترکیسم تا نوعثمانی گری/حسین معروف پور*
بیش از یک قرن است که آرزوی الحاق سرزمین های دیگر در تفکرات و اندیشه های نخبگان و سیاستمداران ترکیه ای سرازیر است. با روی کار آمدن دولت آتاتورک و تسریع روند اصلاحات در این کشور شاید آنچه بیش از همه برای نخبگان ترک ارزشمند بوده است نه دموکراسی و حتی رفاه اقتصادی بلکه الحاق سرزمین های با مردمان ترک نژاد به این جمهوری بوده است.
۱۳۹۱/۶/۱۶ :تاريخ

استاندار آذربایجان غربی
مهاباد؛ تنها شهر استان که در مسیر توسعه گام برمی دارد
آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ مردم ومسئولان مهاباد پرونده هفته دولت سال 91را با حضوراستاندار آذربایجان غربی در حالی بستندکه استاندار که برای دومین بار در ماه گذشته به مهاباد سفر کرد.وی در این سفر مهاباد را تنها شهر استان معرفی کردکه در مسیر توسعه و پیشرفت گام بر می دارد و این شهر را گل سر سبد استان معرفی کرد.
۱۳۹۱/۶/۱۲ :تاريخ

معاون عمراني استاندار از افتتاح یک پروژه در بوکان خودداری کرد
بوکان/آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ در آخرین روز هفته دولت معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی که در شهرستان بوکان حضور داشت از افتتاح سالن ورزشی دانشگاه آزاد این شهرستان خودداری کرد.
۱۳۹۱/۶/۱۱ :تاريخ

فرماندار بوکان: آب از سد شهید کاظمی به شهر بوکان انتقال می یابد
بوکان/آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ فرماندار بوکان در مراسم افتتاح ساماندهی ورودی میاندوآب به بوکان در آخرین روز هفته دولت از از انتقال آب از سد شهید کاظمی به شهر بوکان با اعتبار شش میلیاردتومان خبرداد.
۱۳۹۱/۶/۱۱ :تاريخ

یك واحد بزرگ تولید نان صنعتی در سردشت به بهره برداری رسید
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت بهره بردرای از یك واحد بزرگ تولید نان صنعتی در شهرستان مرزی سردشت با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان این شهرستان آغاز شد .
۱۳۹۱/۶/۸ :تاريخ

مدارس شبانه روزی روستایی در بوكان به هشت واحد خواهد رسید
خبرگزاریها؛ رییس آموزش و پرورش بوکان همزمان با اعلام آغاز عملیات ساخت هششتمین مدرسه شبانه روزی روستایی در شهرستان بوکان از کمک 23 میلیون ریالی فرهنگیان بوکان به زلزله زدگان خبر داد.
۱۳۹۱/۶/۷ :تاريخ

ساختمان دیالیز بوکان به بهره برداری رسید
بوکان/ آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ ساختمان دیالیز بوکان با حضور حضور رئیس دانشگاه علوم پزشكی آذربایجان غربی به همراه سه طرح بهداشتی دیگر به بهره برداری رسید.
۱۳۹۱/۶/۷ :تاريخ

معاون امنیتی و انتظامی استاندار آذربایجان غربی
اخبار برخی صفحات مجازی در خصوص سقوط بالگرد سپاه در سردشت درست نیست
آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ انتشار خبر حضور استاندار آذرباجان غربی در حادثه سقوط بالگرد سپاه در سردشت از سوی سایت آینا نیوز، واکنش معاون امنیتی و انتظامی استاندار آذربایجان غربی را به دنبال داشت. وی این اخبار را درست ندانست.
۱۳۹۱/۶/۷ :تاريخ

افتتاح نخستین واحد بسته بندی عسل جنوب استان آذربایجان غربی در مهاباد
نخستین واحد بسته بندی عسل جنوب استان آذربایجان غربی با مساحت 350 مترمربعی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، در مهاباد به بهره‌برداری رسید.
۱۳۹۱/۶/۷ :تاريخ

آمار متفاوت فرمانداری بوکان از جذب اعتبارات عمرانی این شهر
بوکان/آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ با گذشت 5 ماه از سال 91، جایگاه بوکان در جذب اعتبارات عمرانی سال 90 داستانی شده است ؛ هر دم مسئولین این شهر آمار متفاوت از هم را اعلام می کنند؛ فرماندار از جایگاه بوکان در میان سه شهر نخست استان می گوید و كارشناس مسوول عمران فرمانداری بوكان از رتبه 17 این شهرستان در جذب اعتبارات عمرانی می گوید.
۱۳۹۱/۶/۶ :تاريخ

نسخه چاپيارسال به دوستان فرمانده هنگ مرزی پیرانشهر
کشف مشروبات الکلی هنگ مرزی پیرانشهر 22 درصد افزایش یافت
فرمانده هنگ مرزی پیرانشهر گفت: کشف مشروبات الکلی در پنج ماه نخست امسال نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته در هنگ مرزی پیرانشهر 22 درصد افزایش یافته است.
۱۳۹۱/۶/۴ :تاريخ

پارک بانوان؛ نماد سوء مدیریت در شهرداری بوکان
بوکان/ آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ با گذشت ده ماه از افتتاح پارک بانوان شهرستان بوکان برای دومین بار، نه تنها وعده های شهردار بوکان در خصوص این پارک تحقق نیافته است؛ بلکه این پارک از اساسی ترین ویژگی های یک پارک بانوان بی بهره است.
۱۳۹۱/۶/۴ :تاريخ


آخرین اخبار   صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال