۱۳۹۶ چهارشنبه ۹ فروردين - اِلأَربِعا ١ رجب ١٤٣٨
11اسفندماه رونمایی شد

مهاباد
تکمیل جاده بوکان- شهید کاظمی 36 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد
مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی تکمیل جاده بوکان- شهید کاظمی و بهره مندی مردم 36 روستا از راه مناسب را نیازمند تخصیص 36 میلیارد ریال اعتبار دانست.
۱۳۹۱/۵/۱۲ :تاريخ

نماینده سقز و بانه در مجلس، خواهان فرماندار ویژه شدن شهرستان سقز شد
نماینده سقز و بانه دیروز (11مرداد- چهارشنبه) به وزیر کشور پیرامون ارتقای شهرستان سقز و فرماندهی ویژه تذکر کتبی داد.
۱۳۹۱/۵/۱۲ :تاريخ

ئۆپۆزیسیۆنی کوردستانی عەراق کێشە یا دەرفەت
مالپه ری زریان؛ سەرهەڵدانی ناکۆکی نێوان سەرۆکی هەرێمی کوردستان و نوشیروان مستەفا ڕێکخەری گشتی بزوتنەوەی گۆران لەو رۆژانەی دوای دا کێشەی لێبوە و ناکۆکی نێوان ئۆپۆزیسیۆن و حکومەتی پتر دەرخست. دەرکەوتنی نوشیروان مستەفا لە تۆری سەتەلایتی KNN کە زمان حاڵی گۆران و ئۆپۆزیسیۆنە و هێڕش کردنی سەر پارتی و بارزانی و لە لایەکی تریش وەڵام دانەوەی پارتی، ئەو بیرە لە نێو چاودێران سەرهەڵدەدات کە ئاخۆ ئۆپۆزیسیۆنی کوردستانی عەراق کێشەیە یا دەرفەتە
۱۳۹۱/۵/۱۲ :تاريخ

استاندار آذرباجان غربی خواستار سرعت بخشیدن به روند پروژه راه آهن مهاباد شد
آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ استاندار آذربايجان غربي با حضور در محل اجراي دو طرح مهر ماندگار پتروشيمي مهاباد و راه آهن مياندو آب - اروميه ، با ابراز خرسندي و رضايت از روند احداث پتروشيمي مهاباد،خواستار سرعت بخشيدن به پروژه راه آهن مياندوآب شد.
۱۳۹۱/۵/۱۰ :تاريخ

بازدید هیاتهای استانی و کشوری از چند طرح عمرانی شهر بوکان
آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ دیروز(یک شنبه)دو طرح راهسازی بوکان به همراه پروژه مسکن مهر این شهرستان مورد بازدیدهای جداگانه یك هیات از وزارت راه و شهرسازی و یک هیات استانی به همراهی معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی قرار گرفت.
۱۳۹۱/۵/۹ :تاريخ

نماینده مردم بوكان خواهان استفاده از تجربیات اقتصادی هشت سال دفاع مقدس شد
آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوكان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اجرای " اقتصاد مقاومتی" در برابر تحریم ها، استفاده از تجربیات هشت سال دفاع مقدس و بازخوانی این تجربیات را در اقتصاد كشور بسیار موثر دانست .
۱۳۹۱/۵/۹ :تاريخ

شهرداری بوکان، نظرات شهروندانش را حذف کرد
بوکان/ آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ پورتال شهرداری بوکان درچند روز گذشته ابراز نظرهای شهروندان بوکانی را به نمایش می گذاشت؛ امروز به ناگاه این پورتال با تغییر ی 180 درجه، همه نظرات را حذف کرده است.
۱۳۹۱/۵/۷ :تاريخ

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس: آذربایجان‌غربی ظرفیت‌های فعال نشده بسیاری دارد
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: آذربایجان‌غربی ظرفیت‌های فعال‌ نشده بسیاری دارد که باید برای تبدیل شدن به یک استان نمونه و الگو در سطح کشور این ظرفیت‌ها را فعال کرد.
۱۳۹۱/۵/۷ :تاريخ

نمایندگان استان آذربایجان غربی از رهن منازلشان در تهران می گویند
شروع کار مجلس نهم با دردسر جدیدی برای نمایندگاه همراه بود؛ درد سر منازل مسکونی نمایندگان؛ دردسر که از مصوبه کمسیون تلقیق شروع شد و درنهایت به سوژه شوخی احمدی نژاد با نمایندگان تبدیل شد. در همین ارتباط سایت اروم نیوز در تماس با نمایندگان استان آذربایجان غربی از آنها جویای هزینه رهن خانه هایشان شده است
۱۳۹۱/۵/۷ :تاريخ

سایت های خبری استان آذربایجان غربی
فرماندار بوکان تغییر می کند
آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ سایت های خبری استان آذربایجان غربی از تغییر فرماندار بوکان به همراه فرماندار چهار شهر دیگر استان آذربایجان غربی خبر داده اند.
۱۳۹۱/۵/۵ :تاريخ

عطش خرید همراه با نبود كنترل كارآمد بر بازار عامل اصلی گرانی های اخیر است
نماینده مردم مهاباد در مجلس با تاكید بر فرهنگ سازی درست مصرف كردم گفـت: عطش خرید همراه با نبود یك نظارت قوی و كارآمد در سطح بازار از دلایل مهم گرانی های اخیر در جامعه ست .
۱۳۹۱/۵/۲ :تاريخ

ملاقات 140 نفر از مردم سردشت با مدیر کل بازرسی ،ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات استانداری
آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ 140 نفر از مردم شهرستان سردشت با مدیر کل دفتر بازرسی،ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات استانداری وهیئت همراه ایشان که در فرمانداری این شهر مستقر شده اند، ملاقات کرده اند.
۱۳۹۱/۵/۲ :تاريخ

تشکر موسسه مدافعان محیط زیست بوکان از شهردار برای کدام فضای سیز؟
بوکان/ آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ تشکر موسسه مدافعان محیط زیست بوکان از شهردار این شهر بار دیگر عملکرد شهرداری بوکان را به نقل محافل بوکان تبدیل کرد؛ تشکری که هم موسسه مدافعان محیط زست را مورد انتقاد قرار داد و هم شهرداری بوکان.
۱۳۹۱/۵/۲ :تاريخ

کردستان عراق؛ سرزمین‌ فرصت‌های طلایی که بر باد می‌روند
کردستان عراق به لطف بودجه عظیم نفتی(19میلیارد دلار)توسعه خود را به سرعت دنبال می‌کند و این شرایط برای ایران یک فرصت طلایی است که متاسفانه به‌دلیل بوروکراسی پیچیده کشورمان و کم‌کاری برخی شرکت‌ها در حال از دست رفتن است.
۱۳۹۱/۵/۱ :تاريخ

اکیپ ارزیابی عملکرد استانداری در فرمانداریهاي پیرانشهر، اشنویه و سردشت مستقر می‌شود
از دیروز اکیپ بازرسی و ارزیابی عملکرد استانداری آذربایجان غربی در فرمانداریها پیرانهشر، اشنویه و سردشت مستقر می‌شود.
۱۳۹۱/۴/۲۸ :تاريخ

هر دم از باغ " مسئولان بوکان" بری میرسد /بوکان؛ شاگرد آخر شهرهای استان در جذب اعتبار عمرانی
آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ شنیدن و باز نشر خبر ِکمبود 13میلیارد تومانی اعتبارات عمرانی بوکان، ما را به عنوان یک رسانه خوشحال کرد و به عنوان یک شهروند ناراحت. خوشحال از اینکه تمامی نوشته هایمان در گزارش بیماری کمبود اعتبار پروژه های عمرانی بوکان درمان می شود؟" مهر تایید خورد؛ ناراحت از اینکه هر دم از این باغ " مسئولان بوکان" بری میرسد، بری کال و نارسیده .
۱۳۹۱/۴/۲۷ :تاريخ

علی رغم نیاز بوکان به یک سیلوی مناسب
عملیات احداث پروژه ی سیلوی بوکان متوقف شده است
آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ بوکان در سال زراعی جاری بیش از 70 هزار تن گندم استان را تولید می کند و همچنان عنوان انبار غله استان را در اختیار خود دارد اما از پایان کار سیلوی هفتاد هزار تنی این شهر علی رغم وعده های مسئولین خبری نیست.
۱۳۹۱/۴/۲۶ :تاريخ

این بار بعد از تبریز، آب سد شهید کاظمی بوکان به ملکان انتقال می باید
بوکان/ آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ در حالی که شهرستان بوکان از کمبود آب رنج می برد، استاندار آذربایجان شرقی از بهره‌مندی اراضی کشاورزی ملکان از ذخیره آب سد شهید کاظمی بوکان خبر داد.
۱۳۹۱/۴/۲۵ :تاريخ

نماینده مردم ارومیه در مجلس
نمایش افتتاح مدرسه 5 کلاسه جای افتخاری برای مقامات استانی ندارد
نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: افتتاح مدرسه 5 کلاسه و تلف کردن وقت مقامات استانی درچنین آیین‌های افتتاحی جای افتخار ندارد.
۱۳۹۱/۴/۲۴ :تاريخ

فرماندار مهاباد
در طول سالهای اخیر مهاباد به یک شهر زیبا تبدیل شده است
مهاباد/ آژانس خبری- تحلیلی زریان؛فرماندار مهاباد در حاشیه بازدید از طرح های در دست اجرای عمران شهری مهاباد گفت: در نتیجه اقدام هایی كه در طول سال های اخیر به انجام رسیده مهاباد به یك شهر زیبا تبدیل شده است
۱۳۹۱/۴/۲۲ :تاريخ


آخرین اخبار   صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال