۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند - اِلأِثنين ٣٠ جمادي الاولي ١٤٣٨
26بهمن ماه

مهاباد
نماینده مردم بوکان و نقده چه هنگامی، گرانی را احساس کردند و در هنگام خرید چه کالایی؟
آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ آخرین باری که خودتان مفهوم گرانی را به وضوح حس کردید چه زمانی بود و به هنگام خرید چه کالایی؟این سئوالی است که سایت خبر آنلاین از 21نماینده مجل نهم پرسیده است. در میان این 21 نماینده، دو نماینده کُرد به چشم می خورد؛ محمد قسیم عثمانی نماینده مردم بوکان و عبدالکریم حسین زاده نماینده نقده و اشنویه.
۱۳۹۱/۴/۱۷ :تاريخ

یادآوری سه مشکل اساسی مردم بوکان در سه تذکر به سه وزیر
آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ در هفته گذشته نماینده مردم بوکان در مجلس، در سه تذکر به سه وزیر دولت دهم ، سه مشکل اساسی مردم را یاد آوری کرد؛ مشکل کمبود آب آشامیدنی، بازسازی جاده شهید کاظمی، به همراه گران شدن کود شیمیایی کشاورزی.
۱۳۹۱/۴/۱۷ :تاريخ

دو ماه فرصت مجلس به دولت در جذب اعتبارات عمرانی
بیماری کمبود اعتبار پروژه های عمرانی بوکان درمان می شود؟
آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ در چند روز اخیر گفته های مسئولین شهر بوکان به همراه مسئولین استانی از مبتلا شدن پروژه های عمرانی شهرستان بوکان به بیماری کمبود اعتبارات عمرانی حکایت دارد. بیماری که پروژه های عمرانی این شهرستان را زمین گیر کرده است. مجلس برای در مان این بیماری که گریبان تعداد زیادی از شهرهای دیگر را نیز گرفته است، بیش از دو ماه به دولت مهلت داد.
۱۳۹۱/۴/۱۵ :تاريخ

مدیرکل حفاظت از محیط زیست کردستان
فاضلاب شهرک صنعتی سقز تهدیدکننده است
مدیرکل حفاظت از محیط زیست کردستان گفت: بر اساس آمار و اطلاعات انجام شده فاضلاب شهرک صنعتی شهرستان سقز تهدید جدی برای آب‌های سطحی و زیرزمینی این شهرستان است.
۱۳۹۱/۴/۱۴ :تاريخ

رئيس شوراي شهر سردشت در گفت‌و‌گو با تهران امروز
زمین خوارهای سردشت در پشت زمین‌خواری‌ها مسجد هم می سازند
شما می‌گويید پارک و فضای سبز و فرهنگسرا ندارید من می گویم عوضش کلی زمین خوار داریم. زمین خواران زمین را برای خودشان تفکیک می‌کنند. ما قاچاقچی داریم كه با 5 میلیون زمین می خرد و ما مجبوریم به او خدمات بدهیم . یوسف خضر پور رئیس شورای شهر سردشت مسئول دیگری بود که حاضر شد به سوالات ما پاسخ دهد.
۱۳۹۱/۴/۱۳ :تاريخ

انتصاب جدید در فرمانداری بوکان
آژانس خبری- تحلیلی زریان؛"وحید جلال زاده" استاندار آذربایجان غربی طی حکمی "اسماعیل احمدی" را به عنوان معاون سیاسی,اجتماعی فرمانداری بوکان منصوب کرد.
۱۳۹۱/۴/۱۳ :تاريخ

نماینده مردم بوکان در مجلس: افزایش قیمت مواد لبنی نارضایتی مصرف کننده وتولید کننده را به دنبال داشت
عضو کمیسیون برنامه ،بودجه و محاسبات مجلس افزود:افزایش قیمت مواد لبنی در روزهای اخیر نارضایتی جدی را به دنبال داشته است به طوری که هم تولید کنند و هم مصرف کنند در این میان متضرر شده اند.
۱۳۹۱/۴/۱۲ :تاريخ

نماینده مردم سردشت:برای ما ننگ است که با شهر بمباران شده سردشت اینگونه رفتار کنیم
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس نهم ضمن انتقاد شدید از کمبود و نارسایی موجود در شهرستان شهید سردشت، گفت: برای ما عیب و ننگ است که با شهر شهید و بمباران شده ی سردشت اینگونه رفتار کنیم.
۱۳۹۱/۴/۱۱ :تاريخ

رزومه نمایندگان کُرد‌ مجلس نهم
مدارک تحصیلی و سوابق اجرایی نمایندگان کرد مجلس نهم منتشر شد.
۱۳۹۱/۴/۷ :تاريخ

فرماندار مهاباد: پرونده مسکن مهر حداکثر در سال 92 باید بسته شود
سه هزار و 48 واحد مسكونی در قالب طرح مسكن مهر در مهاباد در دست احداث است. فرماندار مهاباد خواستار بسته شدن پرونده مسکن مهر پرونده سال جاری و یا حداكثر در سال 92 شد.
۱۳۹۱/۴/۳ :تاريخ

نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی : برخی مدیران بانکی سلیقه ای عمل می کنند
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: سیستم بانکی به تنهایی مشکل ندارد اما مدیران دربرخی بخشنامه ها اعمال نظر شخصی می کنند به طور مثال برای اخذ وثیقه درباره تسهیلات زیر ۱۰ میلیون تومان سلیقه ای عمل می شود.
۱۳۹۱/۴/۱ :تاريخ

14 پروژه راه روستایی و بین شهری در بوکان راکد مانده است
بوکان/آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ 14پروژه در زمینه راه روستایی و بین شهری در بوكان در دست اجراست كه به طور عمده به دلیل نبود اعتبار راكد مانده است.
۱۳۹۱/۳/۳۱ :تاريخ

"زریان " افشاگری می کند؛ تعطیلی دو ساله پروژه سد سیمینه رود بوکان
بوکان/ آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ بازارش تنها در روزهای داغ انتخابات مجلس گرم می شود. همه از اهمیتش در اقتصاد و آبادانی شهر بوکان می گویند. کاندیداها از تلاشهایشان خواهند گفت برای اتمام این پروژه؛ اگر بر صندلی سبز مجلس تکیه کنند. اما همان روز که صندوق رأیها پلمپ می شود؛ پروژه سد سیمینه رود بوکان فراموش می شود تا چهار سال دیگه.
۱۳۹۱/۳/۳۱ :تاريخ

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی: با اشتغال پایدار، امنیت پایدار در سقز ایجاد خواهیم کرد
نماینده مردم سقز و بانه در جمع مردم و مسئولین شهر سقز در سالن اجتماعات فرمانداری سقز از ایجاد امنیت پایدار با تاسیس کارخانه و ایجاد اشتغال پایدار سخن گفت.
۱۳۹۱/۳/۳۱ :تاريخ

کمیسیونهای تخصصی نمایندگان کْرد مجلس مشخص شد
به گزارش آژانس خبری – تحلیلی زریان، کمیسیونهایی که نمایندگان کرد مجلس نهم در آنها عضویت خواهند داشت، مشخص شد. چهار نماینده کْرد آذربایجان غربی در چهار کمیسیون با رویکردهای مختف عضو شدند. شش نماینده مردم استان کردستان نیز در چهار کمیسیون عضو شدند که دو کمسیون صنایع و عمران بیشترین سهم را دارند.
۱۳۹۱/۳/۲۳ :تاريخ

دولت: مجلس بودجه اشتغالزایی را حذف کرد،نماینده بوکان: مجلس چاره ای نداشت
آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ دولت می گوید برای اشتغالزایی بودجه پیش ینی کردیم، مجلس حذف کرد. نماینده بوکان در مقام دفاع از عمل مجلسیها می گوید: مجلس چاره‌ای جز حذف اعتبارات غیر واقعی در بودجه را ندارد.
۱۳۹۱/۳/۱۳ :تاريخ

ویکلی لیکس فاش کرد/ عربستان: راه حل بحران منطقه تجزیه ایران به فرماندهی کردستان عراق و آذربایجان
بنا بر آخرين اسناد منتشره از ويكي‌ليكس به نقل از يكي از مقامات ديپلماتيك عربستان سعودي در بهار ٢٠٠٩ در يك جلسه محرمانه در «ظهران» عربستان حل بحران منطقه با تجزيه ايران و تخفيف جمهوري اسلامي به عنوان يك اولويت مطرح شده است.
۱۳۹۱/۳/۱۲ :تاريخ

تمرین نظامی نیروهای زن سازمان اطلاعات اقیلم کردستان عراق "آسایش"
گزارش تصویری- چند روز قبل دور دوم تمرین نظامی نیروهای زن سازمان اطلاعات اقلیم کردستان عراق " آسایش " در شهر سلیمانیه پایان یافت و نیروهای حاضر در این تمرین از سوی مقامات اقلیم کردستان عراق درجه نظامی خود را دریافت کردند.(عکس های این گزارش تصویری متعلق به سایت خندان است)
۱۳۹۱/۳/۱۱ :تاريخ

پیشرفت کنارگذر بوکان از نارضایتی فرماندار تا به خود بالیدن شهرداری
آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ پیشرفت پروژه کنار گذر ساحلی بوکان از سوی مسئولین به دو گونه متفاوت رویات می شود. یکی ناراضی ودیگری به به و چه چه می کند.
۱۳۹۱/۳/۱۱ :تاريخ

اعطاء درجه پروفسوری به جلال طالبانی
دیروز چهارشنبه مام جلال درجه پروفسور افتخاری را از دانشگاه تحقیقات استراتژیک وزارت امور خارجه روسیه دریافت کرد.
۱۳۹۱/۳/۱۱ :تاريخ


آخرین اخبار   

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال