۱۳۹۶ سه شنبه ۶ تير - اِثَّلاثا ٢ شوال ١٤٣٨
4خرداد ماه رونمایی شد. مدت قرار داد یک ماه

5خرداد ماه رونمایی شد/ یک ماه قرارداد دارد

مهاباد
واقعیت نویسی و رک گویی، مدیر مسئول "سایت خبری زریان" را به دادگاه کشاند
رویکرد آژانس خبری- تحلیلی زریان در رک گویی و نوشتن واقعیت ها بدون تعارف، شکایت فرماندار بوکان را به دنبال داشت و مدیر مسئول این سایت خبری را به دادسرای سه دادگاه انقلاب بوکان کشاند.
۱۳۹۱/۷/۹ :تاريخ

کشف سه کیلو گرم مواد مخدر صنعتی شیشه در پیرانشهر
فرمانده انتظامی شهرستان پیرانشهر از کشف و ضبط سه کیلو گرم مواد مخدر شیشه در این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۱/۷/۸ :تاريخ

دیواری کوتاه تر از دیوار شهرداری بوکان وجود ندارد! / آزاد حاجی غفوری بوکانی*
هفته گذشته برای جامعه ی مطبوعات بوکان هفته ای پر برکت بوده است؛ به یک باره و پشت سر هم ، دو نشریه از سه نشریه بوکان بعد از غیبت شش ماهه در پیشخوان دکه روزنامه فروشی ها قرار گرفتند. آنچه در همه ی آنها مشاهده می شد، نقد شهرداری بوکان است انگار نهاد های دیگر مبرا از نقدند و یا چنان عمل کرده اند که جایی برای نقد نگذاشته اند.
۱۳۹۱/۷/۸ :تاريخ

شهرستان بوکان به کارگاه سازندگی تبدیل شده است
بوکان/ آژانس خبری-تحلیلی زریان؛ درمراسم بهره برداری از سالن چند منظوره ورزشی دانشگاه آزاد بوکان , فرماندار شهرستان بوکان را کارگاه سازندگی خواند.
۱۳۹۱/۷/۶ :تاريخ

46 روستايي بوكان داري مشكل كم آبی مي باشد
بوکان/ آژانس خبری- تحلیلی زریان: فرماندار بوکان در جلسه ی بررسی مشکلات آب روستائی اعلام کرد که هم اكنون 46 روستايي بوكان داري مشكل كم آبی مي باشد كه از اين تعداد 32 روستا تحت پوشش آب و فاضلاب روستايي است.
۱۳۹۱/۷/۶ :تاريخ

تنها با گذشت سه ماه از انتصابش/معاون فرماندار بوکان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه شد
آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ دیروز طی جلسه معارفه ای با حضور استانداری کرمانشاه و مدیران کل این استان معاون سیاسی,اجتماعی فرمانداری بوکان به عنوان مدیرکل جدید کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه منصوب شد.
۱۳۹۱/۷/۶ :تاريخ

پایان ده سال انتظار؛ احداث سیلوی بوکان امسال به اتمام می رسد
آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی بوکان با تشریح آخرین وضعیت کاری سیلوی بوکان از زبان مسولین اجرایی این پروژه، از اتمام کار احداث این پروژه ده ساله، تا پایان امسال خبر داد.
۱۳۹۱/۷/۵ :تاريخ

به مناسبت هفته دفاع مقدس
مسابقه دوومیدانی در بوكان برگزار شد
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و روز سرباز مسابقه دوومیدانی روز یكشنبه در بوكان برگزار شد.
۱۳۹۱/۷/۲ :تاريخ

در نخستین روز از هفته دفاع مقدس
تندیس 12 شهید حادثه ترو یستی مهاباد رونمایی شد
به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و با حضور جمع کثیری از مردم و مسوولان شهرستان مهاباد تندیس 12 شهید حادثه تروریستی سال 89 این شهرستان رونمایی شد .
۱۳۹۱/۷/۱ :تاريخ

موسسه مدافعان محیط زیست بوکان از شهرداراین شهر تقدیر کردند
آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ جمعی از از اعضاء موسسه مدافعان محیط زیست شهرستان بوکان با حضور در دفتر شهردار بوکان با اهداء لوح از اقدامات شهردار بوکان در عرصه فضای سبز این شهر تقدیر کردند.
۱۳۹۱/۷/۱ :تاريخ

به دنبال انتقادات کاربران زریان؛ فرماندار بوکان خواهان استفاده از نیروی انسانی بومی در کارخانه سیمان شد
‌‌آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ همزمان با مطرح شدن انتقادتی از سوی کاربران سایت زریان مبنی بر عدم بکارگیری نیروی انسانی بومی در کارخانه سیمان بوکان، امروز صبح فرماندار بوکان در جلسه بررسی مشکلات این کارخانه خواهان به کار گیری نیروهای بومی و محلی این شهرستان در این کارخانه شد.
۱۳۹۱/۶/۳۰ :تاريخ

کلنگ فاز دوم پارک شهر ربط در هفته دفاع مقدس زده می شود
آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ شهرداری شهر ربط کلنگ فازدوم پارک این شهر را با اعتبار 1500 میلیون ریال در هفته دفاع مقدس خواهد زد.
۱۳۹۱/۶/۳۰ :تاريخ

نماینده ای از مردم، با مردم، برای مردم
بعد از آغاز بکار مجلس نهم چند هفته ای را به مجلس رفتم تا با نماینده های جدید آشنا شوم و در این رفت و آمدها شلوغی اتاق یکی از نماینده ها توجهم را جلب کرد و کنجکاو شدم ببینم آنجا چه خبر است .
۱۳۹۱/۶/۲۹ :تاريخ

تبدیل فرمانداری سقز به فرمانداری ویژه حق مردم است
نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی از درخواست فرمانداری ویژه برای این شهرستان خبر داد و گفت: تبدیل فرمانداری سقز به فرمانداری ویژه حق مردم است.
۱۳۹۱/۶/۲۹ :تاريخ

فاز دوم کارخانه سیمان بوکان در حضور مقامات کشوری افتتاح خواهد شد
بوکان/آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ فرماندار بوکان در جریان بازدید از کارخانه سیمان بوکان از افتتاح و بهره برداری فاز دوم این کارخانه توسط مقامات کشوری در آینده نزدیک خبر داد.
۱۳۹۱/۶/۲۸ :تاريخ

فرماندار و نماینده بوکان در غرفه شهرداری این شهر در تهران حاضر نشدند
آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ روابط عمومی شهرداری بوکان در چند روز گذشته اسامی بازدید کنندگان از غرفه شهرداری بوکان در "اولین همایش و نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری در طرحهای شهرداریهای کشور" را بر روی سایت این شهرداری قرار داده است که نماینده شهر بوکان در مجلس و فرماندار این شهر در میان بازید کنندگان قرار ندارند.
۱۳۹۱/۶/۲۸ :تاريخ

طرحهای مسكن مهر بالای 70 درصد در سردشت به متقاضیان واگذار می شود
مدیركل راه و شهرسازی آذربایجاتن غربی گفت: پروژه های مسكن مهر بالای 70 درصد پیشرفت اجرایی در شهرستان سردشت به متقاضان تحویل داده می شود .
۱۳۹۱/۶/۲۸ :تاريخ

شهری مانند بوکان را با عوارض نمی توان مدیریت کرد/ حسن معروف پور*
21 شهریور، اولين همايش و نمايشگاه فرصت هاي سرمايه گذاري در طرح هاي شهرداري ها به کار خود پایان داد . 104 شهرداري در قالب 94 غرفه در اين نمايشگاه حاضر شدند كه بيش از 2200 پروژه خود را در معرض ديد سرمايه گذاران قرار دادند.
۱۳۹۱/۶/۲۷ :تاريخ

نماینده مردم بوکان در مجلس: مسئولان برای اختصاص صد درصدی اعتبار سال 1390 سد سیمینه قول داده اند
بوکان /آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ درحالی که آخرین روزهای شش ماه اول سال 1391 رو به پایان است، نماینده مردم بوکان از قول مسئولان برای اختصاص صد درصدی اعتبار سال 1390 سد سیمینه خبر داده است.
۱۳۹۱/۶/۲۷ :تاريخ

اولین عکس تهیه کننده فیلمی که به ساحت مقدس پیامبر اسلام توهین کرده است، منتشر شد
پیروز رقابت میان رسانه ها ی بزرگ جهان برای پیدا کردن و انتشار اولین عکس شفاف از تهیه کننده فیلم توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام، روزنامه " دیلی میل" انگلیس است؛ این روزنامه در شماره امروز یک شنبه عکس شفاف این تهیه کننده را منتشر کرد.
۱۳۹۱/۶/۲۶ :تاريخ

تاریخ رونمای:31خرداد./یکماه

آخرین اخبار   تاریخ رونمایی:19 خرداد. مدت قراردادیک ماه

21خرداد رونمایی/ یک ماه مدت قرار داد

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال