۱۳۹۶ جمعه ۲۷ مرداد - اِجُّمعَة ٢٥ ذو القعده ١٤٣٨
10 تیرماه

مهاباد
راهپيمايي 13 آبان ماه در شهرستان بوكان برگزار شد
آژانس خبری-تحلیلی زریان ؛راهپيمايي سيزدهم آبان ( روزملي مبارزه با استكبار جهاني) رأس ساعت 11 صبح روز جمعه از میدان انقلاب ودرمسيرهاي اصلي به سمت میدان فرمانداري آغاز شد.
۱۳۹۱/۸/۱۲ :تاريخ

رئیس مرکز بزرگ اسلامی بوکان خواهان استفاده از ظرفیت اهل سنت برای پیشرفت کشور شد
حجت الاسلام پوراحمد گفت: باید از تمام نیروها و ظرفیت های موجود اهل سنت برای پیشرفت کشور و نظام استفاده شود .
۱۳۹۱/۸/۱۲ :تاريخ

گمشده در برزخ مطبوعات /شورش عزيزي
برای نوشتن از قشری که روزگار خود را با قلم سپری کرده و چراغ آگاهی‌بخشی به جهان را با ادای راستین رسالت خود، زینب‌گونه به انجام می‌رسانند.
۱۳۹۱/۸/۱۱ :تاريخ

میدان فرمانداری بوکان! پوزش می طلبیم/ ابراهیم هوشیار*
اگر مسئولان عملکرد مثبتی دارند کارنامه ی آنها باید ملموس و محسوس باشد. یعنی در جای جای شهرمان، همه ی شهروندان آن را به عینه نظاره کنند زیرا قسمت اعظم عملکردها فیزیکی، مادی و قابل حسند، پس لازم به مونتاژ عکس و بالفرض نقاشی کردن و فریب چشمان رهگذران نیست!
۱۳۹۱/۸/۸ :تاريخ

قسیم عثمانی: اطاعت از مقام معظم رهبری مهم‌ترین راه جلوگیری از اختلاف در جامعه است
نماینده مردم بوکان در مجلس گفت: اطاعت از مقام معظم رهبری مهم‌ترین راه جلوگیری از اختلاف در جامعه است.
۱۳۹۱/۸/۸ :تاريخ

پیکر شهید " خالد حیدری" روز دوشنبه در مهاباد تشییع می شود
آژانس خبری-تحلیلی زریان؛ پیکر پاک شهید خالد حیدری صبح روز دوشنبه هفته جاری در مهاباد تشییع و به خاک سپرده می شود .
۱۳۹۱/۸/۸ :تاريخ

فرماندار بوکان از تامین نقدینگی واحدهای تولیدی خبر داد
آژانس خبری-تحلیلی زریان؛فرماندار شهرستان بوکان از تأمین نقدینگی صاحبان صنایع و مراکز تولیدی بخش کشاورزی توسط بانک های ملت ، تجارت و کشاورزی خبر داد
۱۳۹۱/۸/۶ :تاريخ

قسیم عثمانی
چرا رئیس جمهور حالا به فکر بازدید از اوین افتاده است
نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت: بازدید از زندان اوین یا هر محل دیگری بر اساس قانون اساسی حق رئیس جمهور است ولی استفاده از این حق نباید تنها به خاطر علی‌اکبر جوانفکر باشد .
۱۳۹۱/۸/۴ :تاريخ

عثمانی در صحن علنی مجلس: میراسماعیلی را دوست دارم
بعد از سخنان نماینده بوکان در خصوص رشوه دادن نایب رئیس فدراسیون جودو یکشنبه این هفته عثمانی در صحن علنی مجلس گفت: میراسماعیلی را دوست دارم.
۱۳۹۱/۸/۳ :تاريخ

به نقد برچسب تخریب نچسبانیم/حسین معروف پور
آدم ها جایز الخطا هستند و همگان بر این امر اعتراف می کنند اما کافی است زبان به نقد بگشائی و از کم و کاستی و خطاها بگوئی تا آماج حملات همین آدم ها قرار بگیرید.
۱۳۹۱/۸/۳ :تاريخ

فعال محیط زیست
استفاده از آب سد شهید کاظمی بوکان ، آب دزدی از حقابه دریاچه ارومیه است
محمد درویش اظهار داشت: مناطق بالا دست دریاچه ارومیه مانند سد شهید کاظمی با استفاده کردن از آب این سد برای مصارف کشاورزی از حقابه دریاچه ارومیه دزدی می کنند.
۱۳۹۱/۸/۲ :تاريخ

عثمانی: راهکارهای اقتصاد مقاومتی مشخص نیست
نماینده بوکان دیروز در صحن علنی مجلس گفت: موضوع جهاد اقتصادی همواره مطرح می‌شود ولی چگونگی اجرا و راهکارهای اقتصاد مقاومتی مشخص نیست.
۱۳۹۱/۸/۱ :تاريخ

زریان؛ سفره ای پهن شده برای همه ی دیدگاه ها/ م.توحیدی*
مدت ها بود با افکارم کلنجار می رفتم؛ می شود مکان امنی پیدا کرد و با خیال راحت، سفره دل را باز کرد و همنوعان خود را به مهمانی فراخواند؟ می شود سفره ای گسترد که مهمانان متعدد و متنوع بر روی آن گرد آیند ؟ می شود از هر نوع طعامی و هر نوع مزه ای مهیا کرد ، که ذایقه های گوناگون را جوابگو باشد؟
۱۳۹۱/۷/۲۹ :تاريخ

در باب عذرخواهی دکتر عثمانی؛ شجاعتی که کمتر از مسئولین ایرانی دیده می شود/ ابراهیم الماسی*
مدت هاست كه فرهنگ عذر خواهي از افكار عمومي در كشورهاي توسعه يافته وبرخي از كشورهاي در حال توسعه امري بسيار عادي و رايج شده است . موراد عذرخواهی و یا استعفای وزرا و مسئولین دولتی در غرب بسیار دیده شده است.به طور مثال ميتوان اتهام فساد مالي كه چندي پيش به دبير كابينه دولت تايوان وارد شد و رئيس جمهوري تايوان پس از مواجهه با اين اتفاق جهت نشان دادن صداقت خود فورا از مردم عذرخواهي و احساس شرمندگي كرد در اين راستا ارزيابي كرد اما با اين حال در كشورمان پذيرفتن خطا و دلجويي از مردم توسط نهادهاي دولتي هی
۱۳۹۱/۷/۲۶ :تاريخ

اطلاعیه مدیریت سایت خبری – تحلیلی زریان
به دنبال ایمیل یکی از کاربران آژانس خبری – تحلیلی زریان، مدیریت زریان بر خود واجب دانست که در مورد سئوالات این کاربر عزیز در مورد کلمه " اغفال" که در گزارش "جزئیات اختلافات دوساله فرماندار بوکان با بخشدار مرکزی" به نقل از نامه بخشدار مرکزی به فرماندار بوکان آمده است، توضیحاتی را ذکر کند.
۱۳۹۱/۷/۲۵ :تاريخ

سرپرست جدید جهاد کشاورزی بوکان معرفی شد
بوکان/ آژانس خبری – تحلیلی زریان؛ به دنبال استعفای مدیر جهاد کشاورزی شهستان بوکان " صدیق رسول زاده " طی مراسمی به عنوان سرپرست این سازمان معرفی شد.
۱۳۹۱/۷/۲۴ :تاريخ

تلاش برای رسیدن به وضعیت مطلوب / منیره فیضه*
شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان مقامات محلی و مدیران تصمیم گیر محلی نقش بسزایی در مدیریت شهر و روستا امر ایفا می کند.
۱۳۹۱/۷/۲۴ :تاريخ

دیدارنائب رئیس فدراسیون جودو با نماینده بوکان
نائب رئیس فدراسیون جودو دیروز صبح (یک‌شنبه) به دعوت جهانگیرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با محمدقسیم عثمانی نماینده مردم بوکان در مجلس دیدار کرد.
۱۳۹۱/۷/۲۴ :تاريخ

جنگ رسانه ای شهرداری بوکان و منتقدانش
آژانس خبری-تحلیلی زریان: سرمقاله چهارمین شماره دو هفته نامه فرصت برابر آغاز گر جنگ رسانه ای است که شهرداری بوکان با نصب ده ها بنر بزرگ در سطح شهر و انتشار ویژنامه ی از عملکرد شش ماه اخیرش جبهه مقابل منتقدانش را محمکتر از همیشه بسته و گویا قصد ندارد این انتقادات را بی جواب بگذارد.
۱۳۹۱/۷/۲۳ :تاريخ

شهرداری بوکان در جواب به انتقادات "دو هفته نامه فرصت برابر " نوشت
پیشرفت شهرهای همجوار بوکان نتیجه هم صدایی مدیران شهری است
بوکان/آژانس خبری-تحلیلی زریان: روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری بوکان در در واکنش به انتقادات دو هفته نامه فرصت برابر ، پیشرفت شهرهای همجوار بوکان را نتیجه هم صدایی مدیران شهری در این شهرها دانست.
۱۳۹۱/۷/۲۳ :تاريخ

تاریخ رونمای:31خرداد./یکماه

آخرین اخبار   تاریخ رونمایی:19 خرداد. مدت قراردادیک ماه

زمان رونمایی:8 تیرماه/مدت قرار داد یکماه

21خرداد رونمایی/ یک ماه مدت قرار دادصفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال