۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر - اِلخَميس ٤ ربيع الاول ١٤٣٩

بوکان
معاون استاندار آذربایجان غربی از مردم بوکان تشکر کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون سیاسی-اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: مردم بوکان در انتخابات امسال، بیشترین درصد رای در سطح استان را به آقای روحانی دادند که باید از مردم این شهرستان تشکرکنمو این میزان رای وظیفه ما را در قبال بوکان سنگین تر می کند.
۱۳۹۶/۶/۷ :تاريخ

در واکنش به سخنان امام جمعه بوکان
فرماندار بوکان: مسئولیت آسیبهای اجتماعی صرفا متوجه دولت نیست
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار بوکان ضمن اشاره به سخنان امام جمعه این شهرستان در خصوص مشکلات اجتماعی که گریبانگیر جوانان شده است, گفت: مسئولیت صرفا متوجه دولت نیست.
۱۳۹۶/۶/۷ :تاريخ

امام جمعه بوکان: وقتی خواستار رفع آسیبهای اجتماعی می شوم، مسئول می گوید وظیفه من نیست
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ امام جمعه شهرستان بوکان گفت: از هر مسئولی در خواست می کنم که برای رفع آسیبهای اجتماعی اقدام کند، می گوید وظیفه من نیست، پس وظیفه اسرائیل است.
۱۳۹۶/۶/۷ :تاريخ

یک بوکانی، شهردار شهر صاحب در سقز شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ آزاد محمد پور کارمند بخشداری سیمینه بوکان شهردار شهر صاحب سقز شد.
۱۳۹۶/۶/۷ :تاريخ

محرومیت سردار بوکان از هوادارانش به کجا ختم شد؟
پایگاه خبر-تحلیلی زریان؛ کانال رسمی سردار از برگزار بازی سردار بوکان و شهرداری بندرعباس بدون حضور تماشاگران خبرداد و نوشت که فدارسیون فوتبال به حضور هواداران سردار در محوطه استادیوم هشدارداده است.
۱۳۹۶/۶/۷ :تاريخ

مسئولان کمیسیون های شورای اسلامی شهر بوکان تعیین شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شورای اسلامی شهر بوکانن در دومین جلسه خود که در محل ساختمان شورای اسلامی شهر بوکان برگزار شد با انتخاب نمایندگان کمیسیون‌های مربوطه جلسە را به پایان رساند که مسئول، دبیر و عضو هر کمیسیون بشرح ذیل است:
۱۳۹۶/۶/۷ :تاريخ

ساخت اولین فیلم مستند درباره «سردار عزیز خان موکری» به پایان رسید + فیلم
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مراحل ساخت اولین فیلم مستند درباره «سردار عزیز خان موکری» از مشاهیر سردشت و امیر نظام سپاه ایران در دوره ناصرالدین شاه قاجار بە پایان رسید.
۱۳۹۶/۶/۶ :تاريخ

اثر کارگردان بوکانی در جشنوارە بین المللی فیلم کوتاە هندوستان برگزیده شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس انجمن سینمای جوانان آذربایجان غربی گفت: فیلم کوتاە داستانی 'خاطرات گِلی من' به نویسندگی و کارگردانی زانیار محمدی نکو در جشنوارەی بین المللی فیلم کوتاە کاراگیل هندوستان برگزیده شد.
۱۳۹۶/۶/۶ :تاريخ

سردار شایعات در خصوص "بهمن طهماسبی" را تکذیب کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سردار بوکان اعلام کرد که «بهمن طهماسبی» با این تیم به توافق رسیده است.
۱۳۹۶/۶/۶ :تاريخ

دو نقد بر انتخاب شهردار بوکان توسط شورای پنجم
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بوکان در اولین اقدام خود شهرداری جدید برای بوکان انتخاب کردند که بر پروسه انتخاب و کارنامه اجرایی شهردار منتخب انتقاداتی وارد است.
۱۳۹۶/۶/۵ :تاريخ

جشنواره نقاشی هنرمندان سقزی و بوکانی در دامن طبیعت +تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ جشنواره نقاشی هنرمندان سقزی در روستای سرسبز سلیمانکندی با حضور هنرمندان سقزی و بوکانی برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۵ :تاريخ

به همت جمعی از جوانان بوکانی
یک عمارت اربابی در بوکان ثبت ملی می شود + تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری بوکان گفت:یک عمارت اربابی در روستای ینگی کند به عنوان اثر ملی ثبت می شود.
۱۳۹۶/۶/۵ :تاريخ

پدر سالاری در تئاتر بوکان /اسماعیل احمدیان*
*این یادداشت به قلم «اسماعیل احمدیان» از پیشکسوتان تئاتر در بوکان نوشته شده و در اختیار زریان قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۶/۴ :تاريخ

اثر کارگردان بوکانی بهترین مستند کوتاه جشنواره لوکانیای ایتالیا شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس انجمن سینمای جوانان آذربایجان غربی گفت: گفت: فیلم 'در کنار من' جایزە بهترین مستند کوتاه بخش بین الملل جشنوارە لوکانیای/ Lucania/ ایتالیا را از آن خود کرد.
۱۳۹۶/۶/۴ :تاريخ

عکس یادگار؛ دستاورد بوکان از میزبانی چند روزه 181 بدمینتون باز
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بوکان به مدت سه روز 181 بدمینتون باز کشور را در قالب مسابقات رنکینگ قهرمانی بدمینتون جوانان کشور 'جام میش مرغ' میزبانی کرد، اما نتوانست حتی یک مدال این مسابقات را برای خود نگه دارد.
۱۳۹۶/۶/۴ :تاريخ

گفت وگو با بانویی که رئیس شورای سردشت شد
"ستاره فتاح پور" در حالی دومین دوره حضورخود در شورای اسلامی شهر سردشت را تجربه می کند به ریاست این شورا انتخاب شد و همسر و برادرش را مشوقین اصلی‌اش در تلاش‌های این چند ساله‌اش در حوزه اجتماعی می‌داند.
۱۳۹۶/۶/۴ :تاريخ

ارتباط انتخاب شهرداربوکان با یاوران انتخاب سالم شفاف سازی شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ اعضای شورای شهر بوکان هرگونه رابطه بین این شورا و یاوران انتخاب سالم از بعد از انتخابات را تکذیب کردند و رئیس شورای شهر بوکان گفت: احساس می کنیم تغییراتی را که ما برای تغییر در شهرداری لازم داریم به وسیله آقای کدخدامحمدی بهتر صورت می‌گیرد.
۱۳۹۶/۶/۴ :تاريخ

برچیده شدن مدارس کانکسی بوکان به همت خیرین / ساخت 17مدرسه توسط خیرین در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مجمع خیرین مدرسه ساز بوکان در سال ۱۳٨۶ تاسیس شده و از آن زمان تا کنون مدارس زیادی را احداث کرده و به آموزش و پرورش این شهرستان تحویل داده است و در هفته دولت امسال هم احداث ۳ مدرسه را کلنگ زنی می‌کنند.
۱۳۹۶/۶/۴ :تاريخ

عضو هیئت رئیسه شورای اصلاح طلبان بوکان مطرح کرد
حذف اصلاح طلبان از مراسم تحلیف شورای شهر و شخصی شدن سیاست در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ "عبدالعزیز مولودی" عضو هیئت رئیسه شورای اصلاح طلبان شهرستان بوکان در یادداشتی ضمن انتقاد از عدم دعوت از اعضای هیئت رئیسه این شورا به مراسم تحلیف شورای شهر بوکان از شخصی شدن سیاست در بوکان خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۳ :تاريخ

ناگفته های استاندار آذربایجان غربی از انتخاب فرمانداران بوکان و پیرانشهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ استاندار آذربایجان غربی گفت: فرمانداران شهرهای کردنشین آذربایجان غربی را هماهنگ با نظر نمایندگان این شهرها در مجلس انتخاب کردیم.
۱۳۹۶/۶/۲ :تاريخ


آخرین اخبار   

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال