۱۳۹۵ سه شنبه ۵ بهمن - اِثَّلاثا ٢٥ ربيع الثاني ١٤٣٨
21مهرماه/به مدت یک ماه

بوکان
سه حادثه آتش سوزی در بوکان در یک روز
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ روز چهارشنبه (29 دیماه) سه حادثه آتش سوزی در بوکان رخ داد که ضمن به بار آوردن خسارات مالی، زخمی شدن یک شهروند را هم به همراه داشت.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ :تاريخ

ناگفته هایی از ریشه های زبان و خط کُردی به روایت یک کارشناس بوکانی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ محمد باوردی مقدم (رزگار) که بیشتر بە عنوان منتقد و مترجم در محافل ادبی شناخته می شود تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته ادبیات انگلیسی در دانشگاه ارومیه ادامه داد. باوردی مقدم جزو معدود افرادی است که در بوکان و حومه آشنا به زبان آلمانی است.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ :تاريخ

سرمربی تیم سردار بوکان
تمرینات سردار بوکان تعطیل است/ از روی بازیکنانم خجالت می کشم
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ در حالی که "شورش دهبان"عضو شورای اسلامی شهر بوکان اعلام کرده که شهرداری در سه ماه پاییز 295میلیون تومان به تیم سردار بوکان کمک کرده است، سرمربی این تیم اعلام کرده به علت عدم حمایت از مالی تمرینات تیم سردار را تعطیل کرده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ :تاريخ

توضیحات مدیرعامل تیم سردار درباره پخش زنده بازی سردار
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ با پخش زنده بازی سردار بوکان و شهرداری همدان، برای اولین بار بوکان برای یک ساعت و نیم بر روی ماهواره قرار گرفت اما هزینه های مالی این رویداد توضیحات مدیرعال تیم سردار بوکان را به همراه داشت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ :تاريخ

درسهایی برای مردم‌سالاری
نگاهی جامعه‌شناسانه به انتخابات شوراهای شهر و روستا/دکتر شفیع بهرامیان*
*این یادداشت توسط دکتر شفیع بهرامیان، مدرس ارتباطات اجتماعی در دانشگاه های ارومیه نوشته شده و در اختیار زریان قرار گرفته است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ :تاريخ

راهکار فرماندار بوکان برای انتخاب شورایی کارآمد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ فرماندار بوکان توصیه کرد برای افزایش دقت مردم در انتخابات آینده شوراهای شهر و روستا یک مجلس محلی توسط مردم برای شناسایی افراد شایسته تشکیل شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ :تاريخ

رادمنش انتقاد کرد/ میرحسامی دفاع کرد/ معروفی درد دل کرد
جلسه معرفی شهردار بوکان حاشیه دار شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ چند ماهی است در هر جلسه ای که نام شهرداری بوکان و شورای شهر به میان آورده می شود، خود به خود حاشیه ها اصل موضوع را تحت تاثیر قرار می دهند و جلسه معارفه شهردار بوکان نیز از این رویه مستثنی نبود با این تفاوت که این بار نماینده این شهر و نقدهای او از شورای شهر نبود که جنجالساز شد، بلکه سخنان سعدی رادمنش از وضعیت شهرداری که تحویل گرفته است، جنجال ساز شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ :تاريخ

هوای بوکان و ارومیه ناسالم است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کیفیت هوای ارومیه و بوکان در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس جامعه قرار دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ :تاريخ

راه اندازی مرکز طب کار رانندگان در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان از راه اندازی مرکز طب کار رانندگان توسط بخش خصوصی در این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ :تاريخ

دو مطالبه اصلی مردم بوکان به روایت نماینده این شهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم بوکان دو مطالبه اصلی مردم این شهر را تشریح کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ :تاريخ

صدا و سیما برنده بازی امروز سردار بوکان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ بازی سردار بوکان و شهرداری همدان براساس قوانین فوتبال با نتیجه تساوی به پایان رسید، اما بر اساس قانون حق پخش بازیهای فوتبال، این بازی برنده ای داشته است به نام صداوسیمای مرکز مهاباد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ :تاريخ

توقف دوباره سردار در بوکان در یک بازی مشابه
سرویس آذربایجان غربی-تیم فوتبال سردار بوکان دومین تساوی متوالی در خانه را در مقابل شهرداری همدان در یک بازی مشابه با هفته گذشته تجربه کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ :تاريخ

9 درصد تماس ها با فوریتهای پزشکی بوکان مزاحمت است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مسئول مرکز فوریتهای پزشکی 115 بوکان گفت: 9 درصد تماس ها با فوریتهای پزشکی بوکان مزاحمت است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ :تاريخ

طرح توسعه بیمارستان بوکان آماده بهره برداری است +تصاویر
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ تعداد تخت های این بیمارستان از 97به 250تخت افزایش می یابد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ :تاريخ

لودرها به جان درختان حاشیه سد بوکان افتاند + تصویر
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ " فرهاد لطفی "فعال محیط زیست در بوکان یادداشت و تصاویری را در اختیار زریان قرار داده که از قطع درختان حاشیه سد بوکان حکایت دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ :تاريخ

مسئول حزب ندای ایرانیان در بوکان به شهردار نامه نوشت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال انتشار خبر انتصاب «سعدی رادمنش» به عنوان شهردار بوکان مسئول حزب ندای ایرانیان به وی نامه نوشت و خواستار نگاه جامع مدیریتی به شهرداری شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ :تاريخ

شهرداری غرق شده در بحران مالی چقدر برای تیم سردار هزینه کرده است؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در حالی که شهرداری بوکان از پرداخت حقوق کارگران خود ناتوان است و سرپرست شهرداری از کاهش هزینه ها می گوید، این شهرداری در سه ماه ۲۹۵میلیون تومان برای تیم سردار هزینه کرده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ :تاريخ

داستان انتخاب شهردار بوکان به فصل آخر رسید/شهردار بوکان منصوب شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛‌"سعدی رادمنش" با حکم رسمی استاندار آذربایجان غربی به عنوان شهردار بوکان منصوب شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ :تاريخ

سفر مرحوم آیت الله هاشمی به بوکان و مهاباد به روایت خودش
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در سال 74 به عنوان رئیس جمهور سفری پنج روزه به استان آذربایجان غربی داشت که در جریان این سفر به بوکان و مهاباد نیز سفر کرد و در یک گفت وگو برداشتهای خود از این سفر را تشریح کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ :تاريخ

استفاده ابزاری از مشکلات بوکان در راستای اهداف انتخاباتی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ آنچه واضح و مبرم است حال بوکان بد است و این شهر بد حال ما، منتقدانی دارد که هرچه به انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم، صف آنها طویل تر می شوند، اما در پس نقدهای بعضی از این منتقدان اهداف انتخاباتی جریان سیاسی مخالف دولت نهفته است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ :تاريخ


آخرین اخبار   27آبان ماه

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال