۱۳۹۶ چهارشنبه ۹ فروردين - اِلأَربِعا ١ رجب ١٤٣٨
11اسفندماه رونمایی شد

بوکان
شهردار بوکان از ناگفته ها پرده برداشت
سرویس آذربایجان غربی- آبانماه سال گذشته "سعدی رادمنش" با سابقه شهرداری بوکان، سردشت و بخشداری سیمینه به عنوان شهردار بوکان منصوب شد تا داستان انتخابات شهردار این شهر به نقطه پایان برسد.
۱۳۹۶/۱/۳ :تاريخ

تذکر نماینده بوکان به شبکه دو نتیجه گرفت/ توقف پخش برنامه مورد اعتراض کردها
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال واکنش نماینده مردم بوکان به پوشش یک عروسک، محمدرضا جعفرى جلوه مدیر شبکه دو با محمد قسیم عثمانی تماس گرفت و ضمن عذر خواهى از اين پوشش،‌اعلام کرد که پخش این برنامه قطع شده و ادامه نخواهد يافت.
۱۳۹۶/۱/۳ :تاريخ

قراردادی که پشت پرده اداره فرهنگ و ارشاد بوکان ماند، سیمرغی که تخریب می شود
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ به دنبال ناتوانی در احیاء مجدد سینمای بوکان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر از طریق عقد قرار داد با یک شخص حقیقی سینمای دیجیتالی در این شهر راه اندازی کرده اما جزئیات این قرارداد مالی را منتشر نکرده است.
۱۳۹۶/۱/۲ :تاريخ

واکنش نماینده بوکان به توهین به لباس کردی درشبکه دو سیما +تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بی احترامی به لباس کوردی در یکی از برنامه های شبکه دو سیما واکنش "محمد قسیم عثمانی" عضو هیئت رئیسه مجلس و نماینده مردم بوکان را در پی داشت.
۱۳۹۶/۱/۲ :تاريخ

نماینده بوکان زنگ خطر را به صدا در آورد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ پایگاه خبری -تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان در پیامی نوشت: وضعيت حوزه عملكرد شوراى شهر به گونه ايست كه بايد افراد متشخص و توانمند فداكارى و ازخودگذشتگى كنند تا بتوان نسبت به آينده بوكان اميدوار بود در غير اين صورت نمي توان به هيچ وجه افق روشنى از شوراى شهر را انتظار داشت. اگر چنين افرادى در اين مسير گام ننهند و از شخصيت خود مايه نگذارند، آينده خوبي نمى توان ترسيم نمود. بنده بعنوان ناظر بر شرايط، این زنگ خطر را به صدا در مى آورم كه اگر افراد وزين، با انگيزه و سالم به
۱۳۹۶/۱/۱ :تاريخ

تعداد داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر بوکان به 51 نفر رسید +اسامی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در دومین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری انتخابات شوراهای شهر بوکان، 23نفر ثبت نام کردند و با احتساب داوطلبانی که روز اول ثبت نام کردند، تعداد داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر بوکان به 51 نفر رسید.
۱۳۹۶/۱/۱ :تاريخ

روایت تصویری از جشن نوروزی در خیابانهای بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ لقمان رحیمی عکاس بوکانی جشنهای نوروز را به شرح زیر ثبت کرده است.
۱۳۹۶/۱/۱ :تاريخ

کمبود بارش در بوکان جبران می شود/باران در راه است
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ رئیس اداره هواشناسی شهرستان بوکان گفت: پیش بینی می شود از فرداچهارشنبه شاهد بارشهایی خواهیم بود که کاهش بارندگی ها را جبران می کند.
۱۳۹۶/۱/۱ :تاريخ

مدافعان محیط زیست بوکان سال جدید را متفاوت آغاز کردند+ تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ انجمن ژینگەپارێزیی وڵات از انجمنهای مردم نهاد فعال بوکان سال جدید را با کاشت نهال آغاز کرد.
۱۳۹۶/۱/۱ :تاريخ

پدر ژپتوی ایران دیگر برای بوکان آبرو داری نمی کند
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛، نوروز امسال برخلاف سالهای گذشته، در بوکان از نمایشگاه مردم شناسی عروسکهای چوبی "عثمان رحمانزاده" معروف به "پدر ژپتوی ایران" که فرهنگ و آداب رسوم کردها را حکایت می کند خبر نیست.
۱۳۹۶/۱/۱ :تاريخ

نماینده بوکان پیام تبریک متفاوتی را منتشر کرد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛"دکتر محمد قسیم عثمانی" نماینده مردم بوکان و عضو هیئت رئیسه مجلس در پیامی آمیخته با ابراز تاسف از وضعیت معابر بوکان و درخواست برای ساماندهی خیابان انقلاب سال نو را تبریک گفت.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ :تاريخ

مشکل افت فشار آب 7000 انشعاب در بوکان رفع می شود
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ با پایان عملیات عملیات مخزن 2000 مترمعکبی، مشکل افت فشار آب 7000 انشعاب تا پایان خردادماه 96 رفع می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ :تاريخ

در حال به روز رسانی
اطلاعات کامل از داوطلبان کاندیداتوری شورای اسلامی شهربوکان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روز دوشنبه (30 اسفندماه) در همزمان با سراسرکشور در بوکان آغاز شد و تا 6 فرودین ماه سال 96ادامه پیدا می کند.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ :تاريخ

تاریخچه سرود نوروز در میان کردها؛
از آواز نوروز برادران «دیلان» تا بازخوانی حسن زیرک
اگر برای بسیاری نوروز با سبز شدن طبیعت و رخت بر بستن زمستان همراه است در کردستان پخش سرود نوروز با صدای جاودانه ی حسن زیرک و ویولن اعجاز براگیز «مجتبی میزاده» از رادیو و تلویزیون ها و پخش ماشین ها نوید آمدن نوروز را می دهد.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ :تاريخ

محیط زیست بوکان پرونده سال 95 را متفاوت بست + تصویر
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ اداره محيط زيست بوكان با آزادسازی چندین قطعه کبک و سوزاندن قفس آنها در آخرین جمعه سال 95، پرونده این سال را بست.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ :تاريخ

یک روزنامه نگار مطرح کرد
سنگهای سکوت در بوکان دیده شفافیت را نشانه گرفته اند
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ عدم شفاف سازی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان در خصوص جزئیات عقد یک قرارداد مالی توسط این اداره با یک شخص و سکوت در قبال سئوالات مطرح شده در این خصوص، گلایه های «حسن معروف پور» روزنامه نگار و دانشجوی کارشناسی ارشد روزنامه نگاری را به همراه داشت.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ :تاريخ

نویسنده بوکانی کتاب « تأملاتی در جامعه‌شناسی سیاسی» را منتشر کرد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ «عبدالعزیز مولودی» نویسنده و فعال مدنی بوکان کتاب «تأملاتی در جامعه‌شناسی سیاسی» را منتشر کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ :تاريخ

اعضای "هیئت نظارت" و "هیئت اجرایی" انتخابات شورای شهر بوکان مشخص شد + اسامی
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ هشت عضو"هیئت اجرایی" انتخابات شورای شهر بوکان از میان معتمدان بوکان انتخاب شدند و چهار عضو هیئت نظارت نیز منصوب شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ :تاريخ

انتقاد نماینده سرمایه گذار اولین پروژه مشارکتی شهرداری بوکان از مسئولان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ فروردین ماه امسال پروژه تحول میدان فرمانداری بوکان به عنوان اولین پروژ سرمایه گذاری مشارکتی شهرداری این شهر با جابه جایی تاسیسات میدان فرمانداری توسط سرمایه گذار پروژه آغاز شد، اما ناگهان کارهای اجرایی متوقف گردید.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ :تاريخ

ورزش زنان به روایت بانوی فوتبالیست بوکان با تجربه حضور در لیگ برتر کشور
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ الهام عبدالرحمانی از بانوان موفق بوکانی که در تیم فوتبال همیاری شهرداری ارومیه توپ می زند در گفت وگو با مجله بوکان، از شرایط ورزش زنان می گوید.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ :تاريخ


آخرین اخبار   صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال