۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ بهمن - اِلأِثنين ٣ جمادي الثانيه ١٤٣٩

بوکان
هشدار شدید پیروزقربانی به اداره ورزش و جوانان بوکان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ "پیروز قربانی" سرمربی تیم سردار بوکان به اداره ورزش و جوانان این شهرستان هشدار داد که مردم را با دروغگویی در مقابل تیم سردار قرار ندهند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ :تاريخ

یادداشت زریان
سردار و مشق پهلوانی
« آنچه در فضای امروز ورزشی بوکان هنر است تبدیل کردن بحران به وجود آمده به یک فرصت ؛ فرصتی برای تمرین منش و روحیه پهلوانی؛ منشی که درآن گذشت و بخشش حرف اول را می زند.»
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ :تاريخ

دفاع دفتر نماینده بوکان از کارخانه سیمان کاوان و نکته ای که جا ماند
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ آسيب‌هاي زيست‌محيطي ناشي از كارخانه‌هاي سيمان اجتناب‌ناپذير است و عوارض این آلودگی باید در شهرستان محل این کارخانه توزیع شود و این نکته ای است که در یادداشت دفتر نماینده بوکان به آن پرداخته نشد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ :تاريخ

ادعاهای تازه درباره درگیری در خوابگاه تیم سردار
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ چهار روز بعد از درگیری در خوابگاه تیم سردار، یک کانال خبری وابسته به مدیریت اداره ورزش وجوانان بوکان از حمله به این اداره خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ :تاريخ

روایت عجیب سرمربی استقلال اهواز از حواشی بازی با سردار بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛سرمربی استقلال اهواز گفت: به امید خدا و با کمک هواداران می‌خواهیم روند خوبی را که از چند بازی قبل شروع کرده‌ایم با ماندن در لیگ به پایان برسانیم و باز هم تاکید می‌کنم حساس‌ترین بازی ما این دیدار است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ :تاريخ

دو شرط قربانی برای بازگشت سردار به بوکان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ به دنبال ایجاد درگیری در خوابگاه سردار بوکان، "پیروز قربانی" سرمربی این تیم برای بازگشت سردار به بوکان دو شرط گذاشت.
۱۳۹۶/۱۱/۲۰ :تاريخ

جاده سردشت – بوکان، پروژه ای که فقط در دستور کار است
سرویس آذربایجان غربی- جاده بوکان – سردشت یکی از آرزوهای دیرینه شهروندان این دو شهرستان است در سه سال گذشته مسئولان بارها اعلام کرده اند که انجام این پروژه در دستور کار قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۹ :تاريخ

به دنبال درگیری فیزیکی در خوابگاه تیم سردار
گلایه، انتقاد و اتمام حجت قربانی با مسئولان بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سرمربی تیم سردار از قرار دادن دیگر ورزشهای بوکان در مقابل این تیم گلایه کرد، از جوسازی علیه سردار انتقاد کرد و گفت: اگر با عاملان درگیری درخوابگاه این تیم برخورد نشود نه بنده و نه بازیکنان تیم به بوکان بر نمی گردیم.
۱۳۹۶/۱۱/۱۹ :تاريخ

امام جمعه بوکان نظر خود درباره عملکرد شورای شهر و شهردار را اعلام کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ امام جمعه بوکان گفت: مردم از عملکرد شورای شهر و شهرداری رضایت نسبی دارند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ :تاريخ

مسئولان بوکانی در ششمین روز دهه فجر چند روبان را قیچی کردند؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در ششمین روز از دهه فجر امسال مسئولان بوکانی 7 پروه عمرانی، خدماتی و کشاور زی را افتتاح وساخت یک مدرسه را کلنگ زنی کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ :تاريخ

سه خیر بوکانی 12 کانکس را به دست زلزله زدگان سرپل ذهاب رساندند + تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دکتر شورش حیدری، دیاکو علیار و دکتر اسماعیل خضری با جمع آوری کمکهای مالی موفق به تهیه و توزیع 12 کانکس در میان زلزله زدگان سرپل ذهاب شدند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ :تاريخ

داستان احیای مرکز بهداشت روستای رحیم خان بعد از پزشک بنگلادشی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛مرکز بهداشتي درماني روستای رحیم خان سال 53 ساخته شده است، 10 سال بلااستفاده بود تا پزشکی بنگلادشی در آن مستقر شد، سال 86 این مرکز تخریبی اعلام شد و ده سال بعد بار دیگر بازسازی شد و فعالیت خود را آغاز کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ :تاريخ

حضور اثر کارگردان بوکانی در جشنواره یک فیلم برای صلح ایتالیا
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛فیلم کوتاه رسیدن اثر کارگردان بوکانی در جشنواره یک فیلم برای صلح ایتالیا حضور پیدا دارد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ :تاريخ

مسئولان بوکانی روزی متفاوت را در بخش سیمینه رقم زدند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در پنجمین روز از دهه فجر، مسئولان بوکان با بهره برداری همزمان از پروژه گاز رسانی به سه روستا، یک مدرسه شش کلاسه، یک خانه سلامت و ایستگاه آتش نشانی روزی فراموش نشدنی در بخش سیمینه رقم زدند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ :تاريخ

معمار بوکانی برنده چالش ریترنا ۲۰۱۸ شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معمار بوکانی با طرح « Wave house» مقام اول “چالش ریترنا ۲۰۱۸: خانه‌ی کوچک” را از آن خود کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ :تاريخ

در واکنش به گزارش زریان؛
نماینده بوکان علت عدم حضورش در کمیسیون برنامه و بودجه را تشریح کرد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در واکنش به گزارش زریان، عدم حضورش در کمیسیونهای تخصصی مجلس را تشریح کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ :تاريخ

کاربران زریان در اینستاگرام بحث کردند
آیا جشنواره آشپزی در بوکان، تجمل گرایی را ترویج می دهد؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ این سئوال که آیا برگزاری جشنواره آشپزی در بوکان، مروج تجمل گرایی و مصرف گرایی است به محل بحث کاربران زریان در اینستاگرام تبدیل شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ :تاريخ

یک عضو انجمن حمایت از حیوانات خبر داد
سگ کشی در بوکان برای دستمزد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ «اسماعیل احمدیان» عضو انجمن حمایت از حیوانات بی پناه و پناهگاه سگهای بی پناه بوکان، ازکشتن سگها توسط یک فرد به هدف دریافت مزد خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ :تاريخ

جوسازی خوزستانیها برای بازی در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ یک سایت ورزشی در خوزستان مدعی شد که باشگاه استقلال اهواز نسبت به احتمال حمله به اعضای این تیم در بازی روز چهارشنبه مقابل سردار بوکان هشدار داده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ :تاريخ

چرا نماینده بوکان در کمیسیونهای بررسی بودجه سال 97 حضور ندارد؟
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ روزنامه اعتماد از روزنامه های سراسری نزدیک به اصلاح طلبان نوشت که نماینده بوکان با اعمال اعمال نفوذ هيات رييسه پارلمان به كميسيون شوراها و امور داخلي كشور منتقل شده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ :تاريخ

11 بهمن

20بمهن ماه

آخرین اخبار   

3بهمن ماهصفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال