۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد - اِلأَربِعا ٦ شوال ١٤٣٩
لینک کانال ما در پیام رسان سروش

بوکان
جزئیات رهاسازی آب سدهای بوکان، مهاباد به سمت دریاچه ارومیه تشریح شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای آذربایجان غربی با تاکید بر اجرای مصوبه های ستاد احیای دریاچه ارومیه، گفت: 134 میلیون مترمکعب آب از سدهای شهرچای ارومیه، شهید کاظمی بوکان و مهاباد به دریاچه ارومیه رها سازی می شود که بخشی از آن انجام شده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۰ :تاريخ

تحلیل «مهدی پاشازاده» از بازی سردار و شاهین بوشهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: بازی این تیم با سردار بوکان 2 نیمه متفاوت داشت.
۱۳۹۶/۱۲/۹ :تاريخ

سردار بوکان مرحله نهایی لیگ دسته دو کشور را با شکست آغاز کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تیم فوتبال سردار بوکان اولین بازی خود در مرحله نهایی لیگ دسته دو کشور را با شکست به پایان رساند.
۱۳۹۶/۱۲/۹ :تاريخ

دومین وعده فرماندار بوکان درباره پروژه سیلوی هفتاد هزارتنی محقق نشد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در حالی به پایان سال 96 نزدیک می شویم که وعده فرماندار بوکان برای تکمیل پروژه سیلوی هفتاد هزار تنی این شهرستان برای دومین بار محقق نشده است.
۱۳۹۶/۱۲/۹ :تاريخ

ورزش مدارس بوکان در آستانه تحول
نخستین چمن مصنوعی فوتسال مدارس آذربایجان غربی در بوکان کلنگ زنی شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نخستین چمن مصنوعی فوتسال آموزش و پرورش آذربایجان غربی با حضور رییس اداره امور تربیتی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی در بوکان کلنگ زنی شد.
۱۳۹۶/۱۲/۹ :تاريخ

بازگشت سد سیمینه رود بوکان به بودجه با مخالفت ستاد احیای دریاچه ارومیه روبه رو شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ ستاد احیای دریاچه ارومیه در واکنش به بازگشت پروژه ساخت سد سیمینه رود از رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور درخواست کرد از مصوبات هیئت وزیران در توقف عملیات سدسازی در حوضه آبریزی دریاچه ارومیه صیانت کند.
۱۳۹۶/۱۲/۸ :تاريخ

چهار توصیه نماینده بوکان به شورای عالی امنیت ملی برای برخورد با احمدی نژاد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ محمدقسیم عثمانی نماینده بوکان در یادداشتی نوشت:نامه‌های مکرر با امضاى احمدی‌نژاد و اظهارات ضدانقلابی به سبک ایشان، از زبان کسی که با نظام و قانون اساسی و ملت آگاه ایران آشنا نیست، چندان عجیب به نظر نمی‌رسد.
۱۳۹۶/۱۲/۷ :تاريخ

منطقه ویژه اقتصادی در بوکان و مهاباد؛ از فراموشخانه دولت تا طرح در مجلس
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در بوکان و مهاباد سه سال بعد از طرح آن از سوی استانداری آذربایجان غربی، با تلاشهای نماینده های این دو شهر در مجلس شورای اسلامی، از فراموشخانه دولت به مجلس کشیده شد.
۱۳۹۶/۱۲/۶ :تاريخ

مدیر بوکانی به عنوان نمونه بانکی کشور انتخاب شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مدیر بوکانی بانک صادرات شعبه مرکزی مهاباد به عنوان مدیر نمونه بانکی کشور انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفت.
۱۳۹۶/۱۲/۶ :تاريخ

قربانی: وعده‌های ‌توخالی، تیم سردار را آزار می‌دهد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سرمربی تیم فوتبال سردار بوکان گفت: تیم فوتبال سردار بوکان با دستان خالی به دور دوم مسابقات لیگ دسته یک کشور راه یافته و وعده های توخالی این تیم را اذیت می کند.
۱۳۹۶/۱۲/۵ :تاريخ

معاون فرماندار بوکان اذعان کرد:
ناکامی در معرفي بوكان در حد نام و رسمش
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون فرماندار بوکان اذعان کرد:توفيقي در معرفي بوكان در حد نام و رسم آن به دست نيامده است.
۱۳۹۶/۱۲/۵ :تاريخ

واکنش نماینده بوکان و مهاباد به سخنان عجیب قاضی پور
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بعد ازآنکه «نادر قاضی پور» نماینده ارومیه اعلام کرد که در آذربایجان غربی پست به اقلیتهای قومی داده نمی شود، نماینده بوکان نوشت: بعضى ها هنوز در فضاى دهه شصت مانده اند، نماینده مهاباد نیز اعلام کرد که اجتناب از تنگ نظري و نفرت پراكني تنها راه برون رفت از وضعيت كنوني استان آذربايجان غربي است.
۱۳۹۶/۱۲/۵ :تاريخ

گزارشی تصویر از ساخت سد بوکان در سال 46
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛سد شهید کاظمی که بیشتر با نام سد بوکان شناخته می‌شود. این سد یکی از سدهای بزرگ ایران با هسته رسی است که در ۳۵ کیلومتری جنوب شرقی شهر بوکان و در استان آذربایجان غربی قرار دارد.
۱۳۹۶/۱۲/۳ :تاريخ

رئیس اداره محیط زیست بوکان:
تجارت میلیونی خفاشها در بوکان شایعه است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس حفاظت از محیط زیست شهرستان بوکان گفت: فروش لانەی خفاشها شایعه است و اصلا صحت ندارد و با کسانی که اکوسسیستم خفاشها را به هم بزند به شدت برخورد می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۳ :تاريخ

تجارتی دروغین که جان خفاشها را در بوکان و مهاباد تهدید می کند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فروش لانەی خفاشها با مبلغ 20 تا 50 میلیون تومان، شایعه ای است که در فضای مجازی پخش شده اما در فضای واقعی بلای جان خفاشهایی شده که در خواب زمستانی به سرمی برند.
۱۳۹۶/۱۲/۲ :تاريخ

سوتی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه یا سرقت علمی پزشک متخصص بوکانی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛محتوای مصاحبه پزشک متخصص بوکانی که در سایت دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی منتشر شده از یادداشتهای سه پزشک متخصص و عضو هیئت علمی دانشگاه بدون ذکر منبع برداشته شده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲ :تاريخ

اثر کارگردان بوکانی به مرحله نیمه نهایی جشنواره فیلم ایتالیا
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛- رئیس انجمن سینمای جوانان آذربایجان غربی گفت: فیلم کوتاه داستانی 'خاطرات گِلی من' به نویسندگی و کارگردانی زانیار محمدی نکو (از هنرمندان بوکان) به مرحله نیمه نهایی دومین جشنواره STIFF در ایتالیا راه پیدا کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲ :تاريخ

هیئتهای ورزشی بوکان خواستار بازگشت رئیس سابق ورزش و جونان این شهر شدند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال تغییر سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان، هیئتهای ورزشی این شهرستان خواستار بازگشت رئیس سابق این اداره شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۲ :تاريخ

مجموعه سالن های پذیرایی اهورا +تصویر
برگزاری انواع مراسمات عقدوعروسی و تولد و ختم واقع در بوکان بلوار ساحلی سه راهی عشایر
۱۳۹۶/۱۲/۱ :تاريخ

سیمان کاوان بوکان، واحد برگزیده صنعت سبز کشور شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شرکت سیمان کاوان بوکان در نوزدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز به عنوان واحد برگزیده صنعت سبز کشور انتخاب شد .
۱۳۹۶/۱۲/۱ :تاريخ


آخرین اخبار   صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال