۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر - اِلخَميس ٤ ربيع الاول ١٤٣٩

بوکان
باز خبری تلخ در مورد پروژه سیلوی بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در حالی که 13 سال بعد از کلنگ زنی سیلوی بوکان، دو هفته قبل عملیات ساخت آن متوقف شد، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی اعلام کرد که کارگروه استانی ساماندهی گندم، آرد و نان مخالف ساخت سیلوی جدید است.
۱۳۹۶/۸/۶ :تاريخ

فرماندار بوکان: تدوین برنامه ها در قالب دفترچه اقدام مثبت شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان بوکان گفت: یکی از اقدامات مثبت شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان بوکان مدون نمودن برنامه های مربوط به کمیته های مختلف در قالب دفترچه است.
۱۳۹۶/۸/۶ :تاريخ

داستان شهرداری بوکان و ماکادام
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ اولین فصل داستان معدن ماکادم بوکان زمستان سال گذشته توسط «سعد رادمنش» شهردار وقت بوکان فاش شد، حالا بعد از هفت ماه مسئولان از نوشتن فصل پایانی این داستان بای ک راهکار موقت خبر می دهند.
۱۳۹۶/۸/۴ :تاريخ

به همت معاون عمرانی فرماندار صورت گرفت
هفت مصوبه برای خروج پناهگاه سگهای بلاصاحب بوکان از بحران
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ احداث محلی برای نگهداری سگهای بلاصاحب یکی از موفقترین تجربه های شهرداری در سالجاری است که با تغییر شهردار دچار بحران شد و در جلسه ای که در فرمانداری برگزار شد هفت راهکار برای خروج این محل از بحران مصوب شد.
۱۳۹۶/۸/۴ :تاريخ

سردار بوکان روی خط تساوی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سردار بوکان چهارمین تساوی خود را در لیگ دسته دو کشور تجربه کرد.
۱۳۹۶/۸/۳ :تاريخ

واکنش عثمانی به خبر تعهدش به احمدی‎نژاد در انتخابات مجلس هشتم + تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان در مجلس انتشار خبر تعهد به احمدی‎نژاد در انتخابات مجلس هشتم را تکذیب کرد.
۱۳۹۶/۸/۳ :تاريخ

به دنبال هجمه های اخیر رسانه های مدافع نماینده و فرماندار بوکان
مدیر مسئول زریان خطاب به مردم بوکان نامه ای سرگشاده منتشر کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال هجمه های اخیر رسانه های مدافع نماینده و فرماندار شهرستان بوکان علیه زریان، «مصطفی توحیدی» مدیر مسئول و صاحب امتیاز زریان نامه ای سرگشاده خطاب به شهروندان بوکان منتشر کرد.
۱۳۹۶/۸/۲ :تاريخ

معاون استاندار: شهرداری بوکان به جای سهم خواهی به فکر اتمام طرح‌ها باشد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی به شهرداری بوکان توصیه کرد که به جای سهم خواهی از سرمایه‌گذاران، به شرط اتمام پروژه‌ها با آنها قرارداد منعقد کنند.
۱۳۹۶/۸/۲ :تاريخ

با اعلام حمایت دوباره از فرماندار مطرح شد
درخواست نماینده بوکان از رسانه ها در خصوص نحوه مطرح کردن نقدها
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با انتشار یک یادداشت ضمن اعلام حمایت دوباره از فرماندار این شهرستان به رسانه ها توصیه کرد نقد هاى دلسوزانه خود را به شكل مكتوب و مستقيم در اختيار ما قرار دهند.
۱۳۹۶/۸/۲ :تاريخ

شهرداری بوکان موظف به تهیه طرح گردشگری منطقه کوسه شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ جلسه بررسی و تعیین تکلیف طرح های گردشگری جاده کوسه، مقرر شد شورای اسلامی شهر و شهرداری بوکان در اسرع وقت نسبت به تهیه طرح گردشگری منطقه کوسه اقدام کند.
۱۳۹۶/۸/۱ :تاريخ

توسط مدیر کل راه و شهرسازی صورت گرفت
آخرین وضعیت پروژه های «کنارگذر بوکان» و « بزرگراه بوکان- میاندآب» تشریح شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ هفت سال بعد از کلنگی زنی پروژه کنار گذر بوکان، مدیر کل راه و شهرساز بوکان گفت: این پروژه 57درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ :تاريخ

توصیه خسروی برای حفظ وضع موجود بوکان با انتقاد شدید عثمانی روبه رو شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ توصیه فرماندار شهرستان بوکان برای حفظ وضع موجود این شهرستان با انتقاد شدید نماینده مردم بوکان روبه رو شد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ :تاريخ

انتقاد عثمانی از مسئولان کت و شلوار پوش بوکان و ماندن رسانه های محلی پشت در فرمانداری
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از ماندن رسانه های محلی پشت در فرمانداری بوکان خطاب به مسئولان این شهر گفت: ریاست در خدمت به مردم است نه کت و شلوار پوشیدن.
۱۳۹۶/۷/۲۹ :تاريخ

شب نامه های تلگرامی در دفاع از فرمانداری بوکان و ذکر چهار نکته
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ به دنبال ادامه انتشار شبنامه های تلگرامی در دفاع از مجموعه فرمانداری بوکان وفرماندار این شهرستان که در پاسخ به انتقادات رسانه های محلی از این مجموعه منتشر می شوند، شورای سردبیری زریان ضمن دفاع از رسانه ها و متقدان در اطلاعیه ای از فرماندار بوکان درخواست کرد که مستندات ادعای باجیگری از فرمانداری و درخواست پست دولتی از سوی رسانه ها را منتشر کند.
۱۳۹۶/۷/۲۹ :تاريخ

کشف چهارکیلوگرم تریاک در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس پلیس شهر بوکان از کشف ۴ کیلوگرم تریاک و دستگیری یک نفر قاچاقچی توزیع کننده مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۹ :تاريخ

"چرا واحد فضای سبز شهرداری از پلاککوبی درختان سر باز میزند؟"/ سمکو معروفی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سمکو معروفی – عضو انجمن زیست محیطی ولات به بررسی چرایی عدم پلاک کوبی درختان سطح شهر بوکان و شاسنامه دار کردن آن توسط شهرداری می پردازد.
۱۳۹۶/۷/۲۸ :تاريخ

تیم بحران زده سردار بوکان در خانه باخت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تیم سردار بوکان در یک بازی خانگی در مقابل پرسپولیس مشهد محکوم به شکست شد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ :تاريخ

چهار درخواست معاون عمرانی فرماندار بوکان از شهرداری
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ جلسه بررسی دلایل رکود فعالیتهای عمرانی شهرداری در فصل عمرانی با چهار درخواست معاون عمرانی فرماندار شهرستان بوکان همراه داشت.
۱۳۹۶/۷/۲۵ :تاريخ

در نامه ای به رئیس جمهور مطرح شد
عثمانی: ایران با دیپلماسى خیرخواهانه مانع از برادر کُشى در عراق شود
سرویس آذربایجان غربی- محمدقسیم عثمانی نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور گفت:ایران با دیپلماسى خیرخواهانه مانع از برادر کُشى در عراق شود.
۱۳۹۶/۷/۲۵ :تاريخ

محمود عثمان سیاستمدار کُرد عراقی:
چهار عاملی که موجب شده حیدر العبادی به اقدامات سختگیرانه ای علیه کردها دست بزند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سیاستمدارکُرد و نماینده پیشین حزب دمکرات کردستان (پارتی) در مجلس عراق گفت: چهار عامل موجب شده است که نخست وزیر عراق به اقدامات سختگیرانه ای علیه کردها در واکنش به برگزاری همه پرسی اقلیم کردستان دست بزند.
۱۳۹۶/۷/۲۴ :تاريخ


آخرین اخبار   

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال