۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد - اِلأَربِعا ٦ شوال ١٤٣٩
لینک کانال ما در پیام رسان سروش

بوکان
ساخت سد مهاباد به روایت تصاویر قدیمی
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ سد مهاباد یکی از سدهای استان آذربایجان غربی است و در شهر مهاباد واقع شده است. سد مهاباد قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران و توسط مهندسان یوگوسلاویایی در دهه 40هجری- شمسی ساخته شده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱ :تاريخ

ناگفته هایی از تغییر سرپرست ورزش و جوانان بوکان /فرماندار به وعده خود عمل نکرد + فیلم
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان برخلاف قول فرماندار به ورزشکاران بوکان و با حاضر نشدن مسئولان این شهرستان در مراسم تودیع و معارفه تغییر کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

فرماندار بوکان:
کشت چغندر در بوکان به یک چالش تبدیل شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان بوکان گفت: یکی از مشکلات شهرستان درسالجاری مشکل کشت چغندر قند است.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

چرا طغیان سیمینه رود بوکان خسارت ناچیز به همراه داشت؟
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ دبیر شورای مدیریت بحران شهرستان بوکان طغیان سیمینه رود ببه علت برداشت شن و ماسه از عمق این رودخانه خسارت ناچیز به همراه داشته است.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

تجارت میلیونی در فروش لانه “خفاش ها ” در مناطق کُردنشین
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ غار کونه کوتر (لانه کبوتر) مدتیست مکان مناسبی برای کاسبان لانه های خفاش شده است.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

در نشست خبری اعلام شد
دو تصمیم مهم آموزش و پرورش بوکان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوکان از برنامه ریزی برای آغاز یک نوبته کردن مدارس بوکان و تجاری سازی برای ایجاد منابع درآمدی جدید و کاهش فشار بر والدین خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

فرماندار: دولت عملکرد قابل قبولی در حوزه راه سازی در بوکان داشته است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار بوکان گفت: ۶۰ درصد راه‌های روستایی شهرستان آسفالته است و راه‌های روستایی باقیمانده بیشتر مربوط به روستاهای زیر ۵۰ خانوار است و در فصل کاری سال آینده ۴۳ کیلومتر راه روستایی که اکنون در دست اجرا است آسفالت می‌شود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

شهردار بوکان از مردم عذر خواهی کرد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ به دنبال آبگرفتگی در تعدادی از محلات بوکان، شهردار بوکان با صدور پیامی از مردم عذرخواهی کرد و قول داد به به احداث كانال هدايت آبهاي سطحي در فصل کاری جدید اقدام کند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

دو سئوال چهار نماینده کرد آذربایجان غربی از وزیر کشور
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ چهار نامه نماینده کُرد آذربایجان غربی در نامه ای به وزیر کشور از وی علت عدم حضور کردها در مدیریت استان آذربایجان غربی و تعطیل نبودن دوازده ربيع الاول (به روايت اهل سنت) را مناطق اهل سنت کشور را پرسیدند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

2 ورزشکار بوکانی به تیم ملی دامه دعوت شدند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس هیات ورزشی روستایی و بازی های بومی و محلی بوکان گفت: 2 ورزشکار از این شهرستان به تیم ملی 'دامه' جمهوری اسلامی ایران جهت شرکت در مسابقات جهانی دعوت شدند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

واکنش فرمانداری بوکان به گزارش جنجالی زریان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانداری بوکان در واکنش به گزارش زریان جوابیه ای منتشر کرد و در آن به افتتاح نشدن تعدادی پروژه علی رغم وعده فرماندار اذعان کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ :تاريخ

فرمانده نیروی انتظامی بوکان دست به قلم شد
پایگاه خبری –تحلیلی زریان؛ سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی فرمانده انتظامی شهرستان بوکان در یادداشتی با عنوان « خانواده درکوچه پس کوچه های اینترنت» به بررسی ابعاد حضور اینترنت در محیط خانه و خانواده کرده است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ :تاريخ

چگونه دختر سه ساله بوکانی به ایدز آلوده شد؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کارشناس مسئول مرکز بیماریهای رفتاری مرکز بهداشت بوکان گفت: پدری که به علت اعتیاد به ویروس HIVمثبت آلوده شده بود علت آلوده شدن دختر سه ساله بوکانی به ایدز از طریق مادر 50 ساله است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ :تاريخ

والنتاین و چند پیام جامعه شناختی از نگاه جامعه شناس بوکانی
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ « جعفر احمدی» دانشجوی دکترای جامعه شناسی گرایش مسائل اجتماعی و مدرس دانشگاه در ارومیه در یادداشتی که در اختیار زریان قرارداده به بررسی پیامهای جامعه نشاسی والنتاین پرداخته است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ :تاريخ

خبر کانال رسمی نماینده بوکان جنجال ساز شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ معافیت مدارس از پرداخت هزینه آب، برق و گاز برای آموزش و پرورش خبری خوشحال کننده بود اما در بوکان جنجال ساز شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ :تاريخ

کشف یک غار آهکی در بوکان جنجال ساز شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال کشف یک غار آهکی در روستای رحیم خان از توابع بوکان، اهالی روستا با این تصور که این غار ارزش تاریخی و گردشگری دارد مانع از ادامه طرح خط انتقال گاز ایران به ترکیه در نزدیکی این غار شدند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ :تاريخ

پلمپ یک مطب دندانپزشکی در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان از پلمپ یک واحد مطب داندانپزشکی به گفته این روابط عمومی «غیرمجاز» در این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

اهالی هنر و ادب در بوکان با هم همفکری کردند
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ نخستین نشست مشترک اهل اندیشه، هنر و ادب در استقبال از نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی کردی در سالن سیمرغ بوکان برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

دستور روحانی شامل دانشگاه علمی کاربردی بوکان نمی شود
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ دانشگاه علمی کاربردی بوکان اعلام کرد که مستقیما تحت نظر دانشگاه علمی کاربردی کشور فعالیت می کند به همین دلیل دستور روحانی مبنی بر دانشگاه علمی کاربردی بوکان، مستقیما تحت نظر دانشگاه علمی کاربردی کشور بوده دانشگاه علمی کاربردی بوکان، مشمول دستور عدم پذیرش دانشجو توسط مراکز علمی کاربردی وابسته به دستگاههای اجرایی نمی شود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

توسط فرمانده نیروی انتظامی بوکان صورت گرفت
جزئیات دو داستان پلیسی-هالیودی در بوکان تشریح شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان ضمن از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که از داخل زندان به سپرده های بانکی شهروندان دستبرد می زد گفت: سارق مسلح جاده های بوکان دستگیر شد که به علت معاونت در قتل تحت تعقیب بود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ


آخرین اخبار   صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال