۱۳۹۵ سه شنبه ۵ بهمن - اِثَّلاثا ٢٥ ربيع الثاني ١٤٣٨
21مهرماه/به مدت یک ماه

بوکان
تخریب یک واحد ساختمانی در بوکان به علت انفجار ناشی از نشت گاز شهری
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: بر اثر انفجار ناشی از نشت گاز شهری یک واحد ساختمانی تخریب و یک نفر روانه بیمارستان شد.
۱۳۹۵/۹/۱ :تاريخ

پاس همدان هم در بوکان کم آورد
پایگاه خیری-تحلیلی زریان؛ پاس همدان که برای برد و بازگشت به مدعیان صعود به مصاف تیم سردار بوکان رفت، تن به تساوی بدون گل داد.
۱۳۹۵/۹/۱ :تاريخ

علت پایین آمدن کیفیت بازی تیم سردار بوکان اعلام شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مربی تیم فوتبال سردار بوکان گفت: بزرگترین مشکل تیم سردار بوکان مشکل مالی است و این موضوع باعث می شود که کیفیت فنی بازی پایین بیاید.
۱۳۹۵/۹/۱ :تاريخ

تخریب رسانه های بوکان یا نقد یک نشست خبری
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ نقد نشست خبری اخیر فرماندار شهرستان بوکان در قالب یک یادداشت با تخریب رسانه های این شهر همراه شده است.
۱۳۹۵/۸/۲۹ :تاريخ

فرمانده انتظامی بوکان خبر داد
کشف 4 هزار عدد انواع مواد محترقه در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده انتظامی بوکان از کشف 4 هزار عدد انواع مواد محترقه در این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۵/۸/۲۹ :تاريخ

پاسخ مسئول کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوکان به انتقادات بریا کاکه سووری + سند
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ "اوات دکاندار" مسئول کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوکان در واکنش به انتقادات"بریا کاکه سوری" از داستان نویسان بوکان توضیحاتی را به همراه تصویر مصوبات شورای در اختیار زریان قرار داد.
۱۳۹۵/۸/۲۸ :تاريخ

انتقاد شدید خالق مه رگه ژین از شورای شهر بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ "بریا کاکه سووری" خالق مجموعه داستان "مه رگه ژین"در مراسم رونمایی از این کتاب از عمکرد مسئولان بوکان به ویژه شورای اسلامی این شهر در حوزه فرهنگ به شدت انتقاد کرد و از بوکان به عنوان گورستان فرهنگ یاد کرد.
۱۳۹۵/۸/۲۸ :تاريخ

با حضورپرشور شاعران و ادبیان از مناطق کردنشین ایران
جومعه کان" و "مه رگه ژین" در بوکان رونمایی شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ "جومعەکان" و"مەرگەژین" به همت انجمن ادبی بوکان در این شهر رونمایی شد.
۱۳۹۵/۸/۲۸ :تاريخ

افزایش نرخ باروری در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سرپرست مرکز بهداشت بوکان گفت: تا سال 1390 نرخ باروری در شهرستان بوکان کمتر از 2 بود که در شش ماهه اول سالجاری به 2.3 رسیده است.
۱۳۹۵/۸/۲۷ :تاريخ

آخرین وضعیت دو پروژه تقاطع غیر همسطح بوکان تشریح شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛‌سرپرست شهرداری بوکان گفت: پروژه روگذر میدان وحدت دارای 40 درصد پیشرفت فیزیکی است و پروژه زیر گذر کلتپه نیز دارای 44درصد پیشرفت فیزیکی است.
۱۳۹۵/۸/۲۷ :تاريخ

یک هشدار و یک تذکر در عدم ثبت واقعه نکاح و طلاق/ محمد تقی عباسی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ محمد تقی عباسی رئیس شعبه اول دادگاه خانواده شهرستان بوکان در اولین سری از یادداشت های خود که در اختیار زریان قرار داده ضمن هشدار و تذکر در خصوص عدم ثبت واقعه نکاح و طلاق به ارائه راهکار در این خصوص پرداخته که به شرح زیر است:
۱۳۹۵/۸/۲۶ :تاريخ

روزی پرحادثه در جاده های بوکان/ یک کشته و هفت مصدوم در چهار تصادف
پایگاه خبری- تحلیل زریان؛ چهار تصادف در محورهای مواصلاتی بوکان در روز چهارشنبه (26 آبان ماه) فوت یک شهروند خانم و زخمی شدن هفت شهروند دیگر را به همراه داشت.
۱۳۹۵/۸/۲۶ :تاريخ

بوکان و مسئله ای به نام بافتهای فرسوده و سکونتگاه های غیر رسمی
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ سفر معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی به بوکان و 11بازدید وی از پروژه های عمرانی و سکونتگاه های غیر رسمی بوکان اگر دستاوردی از لحاظ تخصیص اعتبارات به این شهر هم نداشته باشد اما این سفر سکونتگاه های غیر رسمی بوکان را در مرکز توجهات قرار داد.
۱۳۹۵/۸/۲۶ :تاريخ

رئیس دادگستری بوکان در گفت وگو با زریان اعلام کرد
آمار تکان دهنده طلاق در بوکان/ بزرگ نمایی کردن معضل اراذل و اوباش توسط رسانه ها
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ "طلاق" و "اراذل و اوباش" دو معضل اجتماعی شهرستان بوکان هستند که در گفت و گو خبرنگار زریان با "علیرضا نوروزی" رئیس دادگستری این شهرستان مطرح شد. نوروزی می گوید که میزان طلاق در بوکان همچنان بالا است و معضل اراذل و اوباش نیز توسط رسانه های بزرگ شده است.
۱۳۹۵/۸/۲۵ :تاريخ

فرماندار بوکان اعلام کرد:
خبری خوش برای بوکان از سرشماری سال 95
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ در حالی بوکان همچنان از انفجار جمعیت دهه هفتاد و هشتاد می نالد، فرماندار این شهرستان از رشد جمیعت شهری بوکان به تناسب کشور خبر داد و گفت: دیگر شاهد انفجار جمعیتی در این شهر نخواهیم بود.
۱۳۹۵/۸/۲۵ :تاريخ

مکانیزه شدن حمل زباله های غیر عفونی بیمارستان بوکان با همکاری شهرداری
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان از مکانیزه شدن حمل زباله های غیر عفونی بیمارستان بوکان خبر داد.
۱۳۹۵/۸/۲۵ :تاريخ

اوج در لوتسه پاکستان، آرامش در برده زرد بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ "مقبل هنرپروژه" جوانترین فاتح قله «لوتسه» چهارمین کوه مرتفع دنیا(8516 متری) در نبرد با برف و یخ همیشه فاتح بود، از حادثه"گاشر بروم" نجات پیدا کرد اما تقدیر چنان کرد که از برده زده بوکان شکست بخورد و در 24 آبان ماه سال 1386به مرحوم"محمد اوراز" بپیوندد.
۱۳۹۵/۸/۲۵ :تاريخ

به بهانه نهمین سالگرد "مقبل هنرپژوه" :
موزه "مقبل هنرپژوه" قهرمان ملی پوش بوکانی به روایت تصویر
آژانس خبری-تحلیلی زریان؛ اتاق کوچک "مقبل هنرپژوه" کوهنورد ملی پوش بوکانی در منزل پدری اش به همت خانواده اش به یک موزه از وسایل و یادگارهای این قهرمان تبدیل شده است
۱۳۹۵/۸/۲۵ :تاريخ

انفجار مین در بوکان یک نفر را به شدت مصدوم کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ انفجار مین در روستای سراب از توابع شهرستان بوکان زخمی شدن یک جوان را از ناحیه دست و چشم به همراه داشت.
۱۳۹۵/۸/۲۴ :تاريخ

انتقاد سرمربی هف سمنان از نحوه بازی سردار بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بعد از آنکه تیم هف سمنان با توقف خانگی در برابر سردار بوکان صدر جدول را از دست داد، سرمربی این تیم از نحوه بازی سردار انتقاد کرد.
۱۳۹۵/۸/۲۴ :تاريخ


آخرین اخبار   27آبان ماه

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال