۱۳۹۶ پنج شنبه ۴ خرداد - اِلخَميس ٢٨ شعبان ١٤٣٨
بوکان
دو داور بوکانی و مهاباد مسابقات انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان را داوری می کنند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ "ابراهیم یزدانپناه" و "ابراهیم کریمی" از بوکان و مهاباد، مسابقات انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان را داوری می کنند.
۱۳۹۶/۲/۲ :تاريخ

24ساعت خونین در جاده های بوکان/ سه کشته و 10 زخمی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در 24 ساعت گذشته سه فقره تصادف در جاده های بوکان اتفاق افتاده است که مرگ دو شهروند و یازده زخمی به همراه داشته است.
۱۳۹۶/۲/۲ :تاريخ

75درصد داوطلبان شورای شهر بوکان تایید صلاحیت شدند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان بوکان : 75 درصد داوطلبان شوراهای اسلامی شهر در بوکان تأیید صلاحیت شدند.
۱۳۹۶/۲/۱ :تاريخ

نماینده بوکان: دبیر هیئت فوتبال آذربایجان غربی پا را از گليم خود درازتر نکند
پایگاه خبری تحلیلی زریان؛ بعد از آنکه دبیر هیئت فوتبال استان آذربایجان غربی اعلام کرد که مالک تیم فوتبال سردار بوکان این هیئت است، "دکتر محمد قسیم عثمانی" نماینده بوکان در نامه ای خطاب به مدیر کل اداره ورزش و جوانان بوکان نوشت: به دبير هيأت فوتبال تذكر جدى بدهيد كه پا را از گليم خود درازتر نكرده و صرفاً در حيطه مسئوليت خود، انجام وظيفه نمايد.
۱۳۹۶/۲/۱ :تاريخ

ابهام در سرنوشت ریاست هیئت فوتبال بوکان/ رئیس اداره ورزش و جوانان بوکان تهدید به استعفاء کرد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان از مخالفت هیئت فوتبال استان آذربایحان غربی برای تغییر رئیس هیئت فوتبال بوکان علی رغم تصمیم این اداره خبر داد و اعلام کرد: اگر استان برای هیئت های بوکان تصمیم می گیرد بنده استعفاء می دهم.
۱۳۹۶/۲/۱ :تاريخ

راهکار نمایده بوکان برای نظارت بر عملکرد شورا و شهرداری‌ها
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان وعضو هیات رئیسه مجلس با یادآوری اینکه ضعف نظارت بر شهرداری ها حیف و میل های نجومی را به همراه دارد بر لزوم ایجاد سازمانی مستقل جهت نظارت بر عملکرد شورا و شهرداری ها تاکید کرد.
۱۳۹۶/۲/۱ :تاريخ

توضیحات رییس هییت مدیره ی پناهگاه سگهای بی پناه بوکان درباره یک عکس جنجالی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال انتشار تصویر پارک یک وانت پر از سگ در جلوی کشتارگاه بوکان در فضای مجازی ، "اسماعیل احمدیان" رییس هیت مدیره ی انجمن حمایت از حیوانات بی پناه و پناهگاه سگهای بی پناه " به شدار" بوکان توضیحاتی در اختیا زریان قرار داده است.
۱۳۹۶/۱/۳۱ :تاريخ

دستگیری 43 معتاد متجاهر در بوکان در دو روز + تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری 43 معتاد متجاهر در طول دو روز در این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۶/۱/۳۱ :تاريخ

توضیحات شهردار بوکان درباره یک عکس جنجالی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال انتشار تصویر پارک یک وانت پر از سگ در جلوی کشتارگاه بوکان در فضای مجازی ، شهردار بوکان اعلام کرد: این وانت به هدف تامین غذای سگهای جمع آوری شده در این محل حاضر شده اند.
۱۳۹۶/۱/۳۱ :تاريخ

آثار داستان نویسان بوکانی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب عرضه می شود
پایگاه خبری-تحلیلی زیان؛ کتاب آثار داستان نویسان کُرد با عنوان ' با شهرزاد در شب‌های کردستان' همزمان با سی امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منتشر و عرضه می شود.
۱۳۹۶/۱/۳۰ :تاريخ

انجمن حفاظت محیط زیست ولات بوکان و یک درخواست از شورای شهر و شهرداری
پایگاه خبری- تحلیلی زریان، انجمن حفاظت محیط زیست ولات بوکان(NGO) با نوشتن دو نامه رسمی به شهرداری بوکان و شورای شهر خواستار جلوگیری از واگذاری پارک قله به شبکه بهداشت و درمان و متوقف کردن تخریب این پارک شدند.
۱۳۹۶/۱/۳۰ :تاريخ

فراموش شدن دو رویداد فرهنگی- هنری مهم در بوکان
فراموش شدن دو رویداد فرهنگی- هنری مهم در بوکان پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ جشنواره سراسری کاریکاتور و جشنواره منطقه ای نرمه نای، دو رویداد مهم فرهنگی- هنری در بوکان است که چند سالی است برگزاری آنها به فراموشی سپرده شده است.
۱۳۹۶/۱/۳۰ :تاريخ

هشدار نسبت به مدیریت رهاسازی آب از سد بوکان/طغیان به تامین آب شرب بوکان آسیب جدی می زند
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ افزایش آب ذخیره شده در پشت سد شهید کاظمی بوکان، نگرانیهایی در خصوص نحوه رهاسازی آب این سد بدون آنکه به تامین آب شرب بوکان آسیب بزند به همراه داشته است.
۱۳۹۶/۱/۲۹ :تاريخ

عثمانی نظر خود را درباره ميدان ميوه و تره بار جديد و قديم شهر بوکان اعلام کردند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دفتر ارتباطات مردمی نماینده بوکان با انتشار اطلاعیه ای از فعالیت موازی دو میدان میوه و تره باره جدید و قدیم در این شهرستان حمایت کرد.
۱۳۹۶/۱/۲۹ :تاريخ

ساماندهی سگهای ولگرد در بوکان با شش مصوبه
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کارگروه ساماندهی حیوانات ناقل بیماری شهرستان بوکان شش راه را برای ساماندهی سگهای ولگرد در این شهرستان مصوب کردند.
۱۳۹۶/۱/۲۸ :تاريخ

زریان بعد از پنج سال..../ مصطفی توحیدی*
*این یادداشت به قلم «مصطفی توحیدی» مدیر مسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری- تحلیلی زریان به مناسبت آغاز ششمین سال فعالیت این پایگاه خبری- تحلیلی نوشته شده است.
۱۳۹۶/۱/۲۷ :تاريخ

سد بوکان رکورد زد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: بیشترین حجم آب ورودی از آغاز بارش های هفته جاری مربوط به سد بوکان بود.
۱۳۹۶/۱/۲۷ :تاريخ

ستاد مدیریت بحران بوکان تشکیل جلسه داد /هشدار به شهروندان برای عدم تجمع در مسیر پلها
سرویس آذربایجان غربی- به دنبال وقوع سیل در شهرهای نقده، اشنویه و ارومیه، ستاد مدیریت بحران شهرستان بوکان تشکیل جلسه داد و به شهروندان برای عدم تجمع در مسیر پلها هشدار داده شد.
۱۳۹۶/۱/۲۷ :تاريخ

آسیب شناسی طرح های توسعه شهری در ایران/لقمان توتونچی
این یادداشت به قلم "لقمان توتونچی" کارشناس ارشد جغرافیای برنامه ریزی شهری –مسکن نوشته شده و در اختیار زریان قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۱/۲۶ :تاريخ

انفال، افشاگر امريكا و نقشه هاى شوم نظام سلطه/دکتر محمد قسیم عثمانی*
*این یادداشت به قلم دکتر محمد قسیم عثمانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی نوشته شده است.
۱۳۹۶/۱/۲۶ :تاريخ


آخرین اخبار   صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال