۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۶ مرداد - اِلخَميس ٢٤ ذو القعده ١٤٣٨
10 تیرماه

بوکان
فرماندار بوکان اعلام کرد
ساماندهی مناطق خارج از محدوده شهر اولویت ستاد بازآفرینی بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان بوکان گفت: ساماندهی مناطق خارج از محدوده شهر بوکان اولویت ستاد بازآفرینی در سالجاری است.
۱۳۹۶/۴/۱۲ :تاريخ

جزئیات مصوبه شورای شهر بوکان برای خانه پدری فرماندار تشریح شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ نماینده شورای شهربوکان در کمیته تطبیق گفت: شورای اسلامی شهر بوکان در خصوص منزل پدری فرماندار شهرستان بوکان که دارای تعریض بود توافقنامه ای را امضاء کرده است و قضیه تخفیف مطرح نیست.
۱۳۹۶/۴/۱۲ :تاريخ

چگونه محور بوکان- میاندوآب، قتلگاه بوکانیها شد؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ 9 سال از آغاز پروژه تبدیل محور بوکان- میاندوآب به بزرگراه می گذرد و این محور به قتلگاه شهروندان بوکانی تبدیل شده است.
۱۳۹۶/۴/۱۱ :تاريخ

اقدام ضربتی نیروی انتظامی بوکان در میدان اسکندری
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری معتادین متجاهر و کشف 11گرم مواد مخدر شیشه و توقیف تعدادی متورسیکلت در میدان اسکندری خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۱۱ :تاريخ

درخشش پیشکسوت بوکانی در جشنواره ملی موسیقی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ "حسن امینی" از بوکان در دهمین جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران به عنوان پیشکسوت برگزیده انتخاب شد.
۱۳۹۶/۴/۱۰ :تاريخ

آیا استاندارد زمان ویزیت بیمار در درمانگاه تخصصی بوکان رعایت می شود؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در موسسات دولتی وابسته به وزارت بهداشت، پزشک باید در یک ساعت، هشت بیمار را ویزیت کند و در درمانگاه تخصصی بوکان در هر ساعت 17ویزیت توسط شش مختصص صورت می گیرد.
۱۳۹۶/۴/۱۰ :تاريخ

اجرای دو مصوبه مهم جلسه اضطراری "پیشگیری و مبارزه با تب کریمه کنگو" در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کارشناس مبارزه با بیماریهای شهرستان بوکان از اجرای دو مصوبه مهم جلسه اضطراری "پیشگیری و مبارزه با تب کریمه کنگو" در این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۹ :تاريخ

ظرفیت سه رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بوکان صفر شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کمیته ویژه ارزیابی دانشگاه آزاد، حکم به صفر رساندن ظرفیت سه رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بوکان داد.
۱۳۹۶/۴/۸ :تاريخ

347 کیلوگرم چای خارجی قاچاق در بوکان کشف شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده انتظامی بوکان گفت: بیش از 347 کیلوگرم چای خارجی قاچاق در بوکان کشف شد.
۱۳۹۶/۴/۸ :تاريخ

سهم بوکان از گوشت قربانی /محمدامین کریمی فرد*
*این یادداشت به قلم «محمد امین کریمی فرد» کارشناس ارشد حقوق عمومی و عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوکان نوشته شده و در اختیار زریان قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۴/۷ :تاريخ

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان تشریح کرد
نزاع خونین در بوکان/ یک نفر به قتل رسید/سه نفر دستگیر شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از شناسایی و دستگیری ضارب نزاع و درگیری منجر به قتل و دو نفر از همدستان وی در کمتر از ۲ ساعت در بوکان خبرداد .
۱۳۹۶/۴/۷ :تاريخ

7 حلقه چاه غیرمجاز کشاورزی در بوکان مسدود شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر امور آب شهرستان بوکان از انسداد هفت حلقه چاه غیرمجاز آب در این شهرستان و آزاد سازی 56هزار مترمربع از اراضی رودخانه سیمینه رود از ابتدای ماه جاری خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۷ :تاريخ

چرا فعال مدنی بوکان با پای پیاده راهی سردشت شد؟
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ یک فعال مدنی بوکان همزمان با سالگرد بمباران شیمیایی سردشت با پای پیاده راهی سردشت شد و اعلام کرد این حرکت نمادین در اعتراض به کم توجهی به مصدمان این فاجعه انجام می دهد.
۱۳۹۶/۴/۷ :تاريخ

به دنبال حذف 16رشته در دانشگاه آزاد بوکان و سقز
اعتراض نماینده سقز به حذف رشته های کارشناسی ارشد در دانشگاه های آزاد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ محسن بیگلری به حذف اکثریت غالب رشته‌های تحصیلی مقطع کارشناسی‌ ارشد واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور از سوی وزارت علوم از جمله دانشگاه آزاد واحد بوکان و سقز واکنش نشان داد.
۱۳۹۶/۴/۷ :تاريخ

قتلگاه های بوکان در اولویت راه و شهرسازی قرار ندارند
پایگاه خبری تحلیلی زریان؛ چهاربانده کردن جاده سقزبه بوکان و میاندوآب به بوکان در اولویت اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی قرار ندارند.
۱۳۹۶/۴/۶ :تاريخ

همزمان با سالگرد بمباران شیمیایی سردشت
فعال مدنی بوکان پیاده راهی سردشت شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛همزمان با سالگرد بمباران شیمیایی سردشت، "فرهاد لطفی" از فعالان مدنی بوکان پیاده راهی سردشت شد.
۱۳۹۶/۴/۶ :تاريخ

سردار بوکان به مصاف تیمهای لیگ برتری می رود
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مدیرعامل تیم سردار بوکان گفت که این تیم در چند بازی تدارکاتی با تیمهای لیگ برتری و لیگ یک برای حضوری بهتر در فصل جدید آماده خواهیم شد.
۱۳۹۶/۴/۶ :تاريخ

کشف 17کیلوگرم تریاک جاسازی شده در بطری نوشابه در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از کشف 17کیلوگر مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۴ :تاريخ

فقط مدرسه هیئت فوتبال در بوکان مجوز دارد/با مربیان مدارس غیرقانونی برخورد می شود
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ هیئت فوتبال استان آذربایجان غربی اسامی مدارس فوتبال مجوز دار این استان را منتشر کرد و در بین این اسامی از مدارس فوتبال بوکان خبری نیست و تنها مدرسه هیئت فوتبال مجوز فعالیت دارد.
۱۳۹۶/۴/۴ :تاريخ

حذف رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بوکان/ضیایی:مشکل حل می شود
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس دانشگاه آزاد واحد بوکان از حذف رشته های کارشناسی ارشد این واحد خبر داد وگفت: این مشکل حل می شود.
۱۳۹۶/۴/۴ :تاريخ

تاریخ رونمای:31خرداد./یکماه

آخرین اخبار   تاریخ رونمایی:19 خرداد. مدت قراردادیک ماه

زمان رونمایی:8 تیرماه/مدت قرار داد یکماه

21خرداد رونمایی/ یک ماه مدت قرار دادصفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال