۱۳۹۶ چهارشنبه ۹ فروردين - اِلأَربِعا ١ رجب ١٤٣٨
11اسفندماه رونمایی شد

بوکان
انتقاد شدید عثمانی از پرکردن چاه های آب کشاورزان بوکان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان گفت: چاه آب کشاورزان زحمتکش با بی رحمی و تبعیض آشکار در مورد آن ها پر می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ :تاريخ

به ثمر نشستن تلاشها برای احداث یک زیر ساخت حیاتی توسعه بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان بوکان گفت: پست 400 کیلو ولت از مطالبات اصلی این شهرستان است و زیر ساختی بسیار حیاتی برای توسعه آینده بوکان است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ :تاريخ

نماینده بوکان آب پاکی رو دست 143 نماینده مجلس ریخت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در حالی که 143 نماینده طرح ساماندهی کولبران را امضا کرده است، نمایند بوکان گفت:این طرح به دلیل بار مالی از سوی شورای نگهبان رد خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ :تاريخ

تحول در بیمارستان بوکان چگونه روی داد؟
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ طرح توسعه بیمارستان بوکان به خانه آخر رسیده است، گرچه به صورت رسمی افتتاح نشده است اما مورد بهره برداری قرار گرفته است تا این بیمارستان متحول شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ :تاريخ

سردار بوکان در حسرت پیروزی +تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، تیم فوتبال سردار بوکان در ادامه بازیهای لیگ دسته دو باشگاه های کشور، پنجمین تساوی متوالی خود را در برابر تیم هف سمنان تجربه کرد تا برای صعود کار سختی در پیش داشته باشد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ :تاريخ

کشف بیش از چهار هزار ثوب پوشاک بچه و البسه خارجی در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان گفت: چهار هزار و 311 ثوب پوشاک بچه و البسه خارجی هفته جاری در این شهرستان کشف و ضبط شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ :تاريخ

شوراهای شهر در 4 سال و 4 سال های آینده/ یونس رسول دشت*
*این یادداشت به قلم «یونس رسول دشت» عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدبوکان و دانشجوی دکتری مدیریت دولتی نوشته شده و در اختیار زر‌یان قرار گرفته است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ

واکنش نماینده بوکان به یادداشتی انتقادی که در زریان منتشر شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ انتشار یادداشتی تحت عنوان " چرا نمايندگان مجلس به دخالت در انتخابات شوراها تمايل دارند"، واکنش نماینده بوکان را در قالب انتشار یک یادداشت به همراه داشت.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ

بازی حساس سردار بوکان و هف سمنان بدون داور است
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ در حالی که قرار بود امید جمشیدی (داور همدانی)،دیدار سردار بوکان-هف سمنان را در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم قضاوت کند اما ظهر امروز کمیته داوران تصمیم به تغییر داور این بازی گرفت.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ

نزاع خانوادگی در بوکان دو زخمی برجای گذاشت
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ یک نزاع در بوکان سبب زخمی شدن یک پدر و پسر شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ

وارد کنندگان پرتقال شمال در بوکان جریمه نقدی می شوند + تصویر
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ نامه ای رسمی از اتحادیه بار فروشان شهرستان بوکان منتشر شده که در آن ضمن آنکه از بارفروشان درخواست شده از خرید پرتغال شما خودداری کنند تصریح شده در صورت وارد کردن پرتغال از شمال جریمه نقدی می شوند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ :تاريخ

دستاورد شهرداری بوکان را شهرداری پیرانشهر به نام خود کرد + تصویر
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ در حالی که شهردار پیرانشهر مدعی شده است این شهرداری برای اولین بار در استان آذربایجان غربی شهرداری الکترونیک را افتتاح کرده است که شهرداری بوکان چند سال قبل این پروژه را آغاز کرده بود و دو سال قبل در حوزه شهرداری الکترونیک مقام اول کشوری را کسب کرده است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ :تاريخ

واژگونی خونین سمند در محور بوکان-سقز
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ واژگونی سمند در محور بوکان-سقز یک کشته و دو مجروح برجای گذاشت.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ :تاريخ

روایت تصویری از مراسم تقدیر از دانش آموزان ممتاز دبیرستان شبانه روزی امام خمینی بوکان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ دانش آموزان ممتاز.درسی ، فرهنگی هنری، دینی و .. دبیرستان شبانه روزی امام خمینی با برگزاری مراسمی در این دبیرستان مورد تقدیر قرار گرفتند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ :تاريخ

تحلیلی برفساد اداری درشهروشهرداری ها/ سلیمان فیضی
این یادداشت به قلم "سلیمان فیضی" دانشجوی سال دوم دوره دکتری تخصصی مدیریت منابع انسانی وشهردارسابق بوکان نوشته شده و در خبرگزاری کردپرس منتشرشد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ :تاريخ

همزمان با رها کردن آب سد بوکان
پر کردن چاه های آب کشاورزان بوکان ادامه دارد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ همزمان با رهاسازی آب سد بوکان، مدیر اداره منابع آب شهرستان بوکان از پرکردن 43 چاه غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ :تاريخ

بوکان در جذب اعتبارات مکانیزاسیون کشاورزی رتبه اول آذربایجان غربی را کسب کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بوکان از جذب 136 درصدی تسهیلات خط اعتباری مکانیزاسیون کشاورزی در این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ :تاريخ

شناسایی یک موردمثبت ایدز در بوکان توسط اتوبوس سلامت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مسئول مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری مرکز بهداشت بوکان از شناسایی یک مورد یک مورد hiv مثبت توسط اتوبوس سلامت در این شهر خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ :تاريخ

با گذشت دو سال و پنج ماه از کلنگ زنی
کلنگ «شهرک اصناف آلاینده بوکان» هنوز روی زمین مانده است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دو سال و پنج ماه از کلنگ زنی «شهرک اصناف آلاینده بوکان» با سرمایه بیش از 600 عضو می گذرد اما هنوز عملیات اجرایی این پروژه آغاز نشده است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ :تاريخ

دومین نوزاد عجول بوکان به دنیا آمد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ دومین نوزاد پسر عجول بوکانی قبل از رسیدن مادر به بخش زایمان، متولد شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ :تاريخ


آخرین اخبار   صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال