۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر - اِلخَميس ٤ ربيع الاول ١٤٣٩

پیرانشهر
تجمع اعتراضی کولبران پیرانشهری با یک وعده مسئولان پایان یافت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ پس از اعتراض کولبران پیرانشهری برای بازگشایی معبر مرزی مسئولان شهرستانی وعده بازگشایی معبر مرزی را در اسرع وقت دادند.
۱۳۹۶/۶/۵ :تاريخ

جزئیات بدهی شهرداری پیرانشهر اعلام شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شهردار پیرانشهر گفت: بر اساس اسناد موجود شهرداری پیرانشهر مبلغ 135 میلیارد تومان از ادارات و اشخاص حقیقی طلب دارد و 8 میلیارد تومان نیز بدهی دارد.
۱۳۹۶/۵/۳۱ :تاريخ

نماینده سردشت و پیرانشهر:
3 هزار میلیارد اختلاس و بدهی بانکی در کردستان و آذربایجان غربی پیگیری نشده است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده سردشت و پیرانشهردر مخالفت با وزیر پیشنهاد اقتصاد گفت: در برنامه آقای وزیر ابهامات و نقص هایی وجود دارد که آن هم آن هم مقوله اقتصاد و معیشت مردم است و قابل قبول نیست زیرا امروز در کشور رکود بیداد می کند و ما باید برای آن برنامه داشته باشیم.
۱۳۹۶/۵/۲۵ :تاريخ

حمایت نماینده پیرانشهر و سردشت از کابینه ای که منتقد آن است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛پس از گذشت 72 ساعت از مراسم تحلیف، رئیس جمهوری قانونی دولت دوازدهم با ارائه نامه ای به مجلس شورای اسلامی، فهرست 17 وزیر پیشنهادی خود را برای گرفتن رای اعتماد از مجلس توسط حسینعلی امیری، معاون پارلمان خود تقدیم هیات رئیسه کرد. در لیست مورد نظر اسمی از وزیر علوم برده نشده بود و با گذشت چند روز از این موضوع ظاهرا حسن روحانی هنوز نتوانسته درباره این گزینه به جمع بندی برسد.
۱۳۹۶/۵/۲۲ :تاريخ

خبرهای تلخ و شیرین برای بازارچه های مرزی پیرانشهر و سردشت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بازارچه مرزی پیرانشهر در گمرگ ادغام می شود و مجوز بازارچه اشکان سردشت صادر شده است.
۱۳۹۶/۵/۱۲ :تاريخ

انفجار مین در پیرانشهر یک زخمی برجای گذاشت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بر اثر انفجار مین برجا مانده از دوران جنگ در شهرستان پیرانشهر یک نفر زخمی شد.
۱۳۹۶/۵/۷ :تاريخ

وزیر تعاون دلیل حضور خود در پیرانشهر را اعلام کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع مردم و مسئولان پیرانشهری گفت: پیگیری مشکلات کولبران پیرانشهر و سردشت دلیل حضورم در پیرانشهر بود.
۱۳۹۶/۵/۵ :تاريخ

خواهر و برادر پیرانشهری با مرگ خود به دو نفر جان دوباره بخشیدند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر گفت: اهدای عضو بانوی 45 ساله پیرانشهری که بر اثر بیماری دچار مرگ مغزی شده بود، جان 2 نفر از شهروندان ارومیه ای را نجات داد.
۱۳۹۶/۵/۳ :تاريخ

کشف جسد کودک پیرانشهری در تنور
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: امدادگران پیرانشهری جسد یک کودک را در تنور همسایه آنان کشف کردند.
۱۳۹۶/۵/۳ :تاريخ

نتایج دیدار دو تن از نمایندگان کرد "اهل سنت" مجلس دهم با رئیس جمهور تشریح شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در دیدار دو تن از نمایندگان کرد اهل سنت مجلس دهم با رئیس جمهور مهمترین مطالبه مردم این مناطق از رئیس دولت دوازدهم مطرح شد.
۱۳۹۶/۴/۳۱ :تاريخ

«خورنج پیرانشهر» تاریخی ناپیدا در هاله‌ای از رمز و راز
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ پیرانشهر شهری تاریخی است که تعداد ۱۱۳ تپه باستانی دارد که این امر حاکی از تاریخی بودن منطقه و وجود تمدن های نیرومند و درخشان قبل از اسلام مانند تمدن ماننا، پارسوا، اورارتو، مادها، زاموا و تمدن اسلامی است.
۱۳۹۶/۴/۲۹ :تاريخ

کشف محل اسکان 24متکدی در پیرانشهر به همراه مقادیری پول
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مسئول روابط عمومی شهرداری پیرانشهر گفت : 25 متکدی در یک روز در پیرانشهر جمع آوری شد و جمع آوری متکدیان از سطح شهر پیرانشهر تا آخرین نفر ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۶/۴/۲۷ :تاريخ

عکس اینستاگرام علی کریمی، شهروند پیرانشهری را به دردسر انداخت: من کولبر نیستم
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ یک شهروند پیرانشهری که به عنوان کولبر بدون پا سوژه های شبکه های اجتماعی شد، اعلام کرد که کولبر نیست.
۱۳۹۶/۴/۲۵ :تاريخ

گفتگو با کولبر پیرانشهری که پا ندارد و سوژه رسانه ها شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کولبری در کوه و برف و دره های عمیق مرزهای کردستان و آذربایجان غربی، جایی که جاده نیست. تنها می شود با قاطر و پاهای چابک از خطر جست. چطور کسی می تواند با دو پا که از بالای زانو قطع شده اند کولبری کند؟
۱۳۹۶/۴/۲۴ :تاريخ

واکنش شدید نماینده پیرانشهر و سردشت به نامه احمدی نژاد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماينده پيرانشهر درمجلس با اشاره به نامه اخير رييس جمهور سابق گفت: رویه حرکتی احمدی‌نژاد خارج از قانون بود و همان رويه را هم در حال ادامه دادن است.
۱۳۹۶/۴/۲۴ :تاريخ

جزئیات بیمه 16هزار کولبر پیرانشهری و سردشتی تشریح شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛مدیر بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر آذربایجان غربی گفت: در حالی که سالانه یک میلیون و 152 هزار تومان از حق بیمه کوله بران را دولت تقبل کرده، حق بیمه سالیانه در نظر گرفته برای آنان 288 هزار تومان است.
۱۳۹۶/۴/۱۴ :تاريخ

فرجام تلخ کوهنوردی 11 نفر در ارتفاعات پیرانشهر / فقط 9 نفر به خانه بازگشتند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران پیرانشهر گفت: 2 کوهنورد مهابادی که به ارتفاعات ' قلات شای' پیرانشهر صعود کرده بودند، در اثر سقوط دچار سانحه شدند و جان باختند.
۱۳۹۶/۴/۱۴ :تاريخ

کشف قبور دوره اشکانی در سیلوه پیرانشهر +تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، جدیدترین آثار به دست آمده در کاوش محوطه تپه سیلوه2 شامل قبوری از دوره اشکانی در میان بقایای معماری خشتی و همچنین قبور فراوانی از سده های مختلف اسلامی تا قبور معاصر است.
۱۳۹۶/۴/۱۳ :تاريخ

هویت عاملان درگیری خونین با نیروی مرزبانی در پیرانشهر اعلام شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ معاون سیاسی- اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ضمن تایید درگیری خونین در پیرانشهر اعلام کرد که نیروهای مرزبانی با قاچاقچیان مشروبات الکلی و مسلح درگیر شده اند.
۱۳۹۶/۴/۱۲ :تاريخ

درگیری مسلحانه در پیرانشهر/ شهادت و زخمی شدن4مرزبان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛درگیری میان مرزبانان و افراد مسلح در ارتفاعات پیرانشهر، شهادت یکی از نیروهای مرزبانی را به همراه داشت.
۱۳۹۶/۴/۱۱ :تاريخ


آخرین اخبار   





صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال