۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ بهمن - اِلأِثنين ٣ جمادي الثانيه ١٤٣٩

پیرانشهر
خضری خبر داد:
بدقولی سازمان برنامه و بودجه در حق دختران شین‌آباد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس گفت: سازمان برنامه و بودجه طبق تعهد و قول خود قرار بود هر سال یک میلیارد برای هزینه درمان دختران شین آباد در نظر بگیرد، اما متأسفانه به جز سال اول که یک میلیارد و خرده‌ای پرداخت شد دیگر پرداختی در این رابطه وجود نداشت.
۱۳۹۶/۹/۱۴ :تاريخ

جانباز ۷۰درصد پیرانشهری در مسابقات قهرمانی قایقرانی کشور حضور پیدا می کند
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ جانباز ۷۰درصد پیرانشهری به عنوان تنها نماینده آذربایجان غربی در مسابقات قایقرانی قهرمانی حضور پیدا می کند.
۱۳۹۶/۸/۲۲ :تاريخ

صاحب معدن طلای سردشت متعهد به ساخت کارخانه شده است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سردشت با اشاره به اینکه معدن طلای باریکایی این شهرستان در یک سال گذشته با 30 درصد ظرفیت استخراج شده است، گفت: صاحب معدن با پیگیری و تاکید فرماندار متعهد شده است اقدام به ساخت کارخانه فرآوری خاک به کنستانتره کند.
۱۳۹۶/۸/۲۰ :تاريخ

تیراندازی خونین در پیرانشهر در ادامه یک قتل در سال 80
پایگاه خبری –تحلیلی زریان اختلافات ملکی علت وقوع حادثه اخیر تیراندازی در شهرستان پیرانشهر بوده است.
۱۳۹۶/۸/۱۹ :تاريخ

آخرین وضعیت تفکیک پیرانشهر و سردشت تشریح شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم سردشت و پیرانهشر در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد ما این بود که پیرانشهر و سردشت هر کدام یک نماینده مستقل داشته باشند که در پیش نویس لایحه دولت نیز موافقت شد.
۱۳۹۶/۸/۱۳ :تاريخ

یک پیرانشهری به عنوان معاون وزیر تعاون منصوب شد +یک تحلیل
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حکمی یک پیرانشهری را به عنوان معاون خود و رئیس جدید سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور منصوب شد.
۱۳۹۶/۸/۹ :تاريخ

تحلیل نماینده سردشت وپیرانشهر از تحولات در اقلیم کردستان عراق
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده پیرانشهر وسردشت تاکید کرد که با توجه به تعلیق نتایج همه‌پرسی اقلیم کردستان از سوی مسئولان اقلیم اکنون نوبت دولت عراق است که گام‌های بعدی را بردارد تا شاهد اتحاد، وفاق و همبستگی بین دولت عراق و اقلیم باشیم.
۱۳۹۶/۸/۵ :تاريخ

فرماندار سردشت برنامه های پیشنهادی برای ساماندهی مبالادت مرزی را تشریح کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار سردشت گفت: به دنبال مصوبه هیئت وزیران در رابطه با ساماندهی مبادلات درمعابر موقت مرزی، با در نظر گرفتن شرایط بومی منطقه نقطه نظرات و دیدگاههای شهرستان را به استان منعکس شد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ :تاريخ

مرگ دسته جمعی ماهی ها در پیرانشهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در 15 کیلومتری شهرستان پیرانشهر آب بندی وجود دارد که هر ساله در چنین ایامی به جای آنکه مأمنی برای ادامه حیات ماهیان درون خود باشد متأسفانه مرگ آنها را رقم می زند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ :تاريخ

نگاهی به مصائب پیرمرد روشندل و کوخ نشین سردشتی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کمک به نیازمندان عمل خداپسندانه ای است که مورد تاکید قرآن و ائمه اطهار قرار گرفته است و در این بین صله ارحام و رسیدگی به مشکلات بزرگان و به ویژه سالمندان ناتوان، اجر دوچندان را پیش روی انسان می گذارد.
۱۳۹۶/۷/۲۴ :تاريخ

اختصاص 10 میلیارد ریال برای اتمام پروژه های نیمه تمام ورزی در پیرانشهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در جلسه شورای ورزش پیرانشهر از اختصاص 10 میلیارد ریال برای اتمام پروژه های نیمه تمام ورزی در این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۲۹ :تاريخ

پرونده طلای قاچاق ۳۲ کیلوگرمی بارگیری شده از پیرانشهر در زنجان بسته شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از مختومه شدن پرونده طلای قاچاق ۳۲ کیلوگرمی در زنجان خبر داد که از پیرانشهر به مقصد تهران بارگیری شده بود.
۱۳۹۶/۶/۲۶ :تاريخ

خضری روند انتخاب فرماندار جدید پیرانشهر را تشریح کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رسول خضری، روند انتخاب فرماندار جدید پیرانشهر را تشریح کرد وگفت: 5گزینه بومی را به وزارت کشور پیشنهاد داده است.
۱۳۹۶/۶/۲۳ :تاريخ

خضری: هرگز در انتخاب شهرداران سردشت و پیرانشهر دخالت نمی کنم
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده پیرانشهر و سردشت گفت: در انتخاب شهرداران شهرهای حوزه انتخابیه هیچ گونه دخالتی نخواهم کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۹ :تاريخ

سرپرست فرمانداری پیرانشهر انتخاب شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بخشدار نلاس اشنویه به عنوان سرپرست فرماندرای پیرانشهر برگزیده شد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ :تاريخ

استعفای عجیب دادستان پیرانشهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دادستان پیرانشهر در مراسم تودیع خود در یک اقدامی عجیب و غیر منتظره اقدام به استعفا کرد و گفت: همکاری خود با دستگاه قوه قضائیه در هر پست و مقامی قطع می کند.
۱۳۹۶/۶/۱۳ :تاريخ

رئیس دادگستری و دادستان پیرانشهر تغییر کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ با برگزاری مراسمی، "اصلان شیرمحمدی" بعنوان داستان جدید و "آقایی" بعنوان رئیس دادگستری پیرانشهر معرفی شدند.
۱۳۹۶/۶/۱۲ :تاريخ

کشف 5 میلیارد ریال کالای قاچاق در مرز پیرانشهر در یک هفته
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی گفت: طی هفته گذشته پنج میلیارد ریال انواع کالای قاچاق و اسکناس خارجی در شهرستان مرزی پیرانشهر در جنوب این استان کشف شد و سه نفر در این ارتباط به عنوان متهم دستگیر شدند.
۱۳۹۶/۶/۱۱ :تاريخ

اعتراض چغندرکاران پیرانشهری مسئولان وزارت جهاد کشاورزی را به پیرانشهر کشاند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ پس از اعتراض های گسترده چغندرکاران پیرانشهری مبنی بر حذف تفاله و قند در سال 96 مسئولان وزارت کشاورزی را به پیرانشهر کشاند.
۱۳۹۶/۶/۸ :تاريخ

13متقاضی پست شهرداری پیرانشهر به مرحله دوم راه پیدا کردند + اسامی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سخنگوی شورای شهر پیرانشهر گفت: از مجموع 34 نفر متقاضی پست شهرداری پیرانشهر تعداد 13 نفر موفق شدند به مرحله دوم راه پیدا کنند که پرونده آنها در دست بررسی و مطالعه می باشد.
۱۳۹۶/۶/۶ :تاريخ

11 بهمن

20بمهن ماه

آخرین اخبار   

3بهمن ماهصفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال