۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد - اِلأَربِعا ٦ شوال ١٤٣٩
لینک کانال ما در پیام رسان سروش

پیرانشهر
نماینده سردشت و پیرانشهر نظر کمیسیون تلفیق مجلس درباره قیمت بنزین در سال 97 را تشریح کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده سردشت وپیرانشهر و عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۷ از مخالفت اعضای این کمیسیون با افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ :تاريخ

اطلاعیه وزارت اطلاعات درباره درگیری در پیرانشهر
سرویس آذربایجان غربی-به دنبال درگیری در پیرانشهر وزارت اطلاعات اطلاعیه ای منتشر کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ :تاريخ

سهم سردشت و پیرانشهر از بودجه 3 درصدی مناطق محروم اعلام شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ رسول خضری ضمن بیان این مطلب که بودجه امسال در همه حوزه ها کم و کاست دارد از رقم تقریبی 34 میلیارد تومان بودجه توازنی برای شهرستان های سردشت و پیرانشهر که جزء مناطق کمتر توسعه یافته محسوب می شوند، خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۹ :تاريخ

استاندار آذربایجان غربی در دیدار با دانش آموزان شین آباد پیرانشهر چه گفت؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ استاندار آذربایجانغربی در دیدار با دختران دانش آموز شین آبادی گفت: در صورت نیاز و اعلام رضایت خانواده ها جهت انجام معالجات بیشتر به خارج از کشور اعزام خواهید شد.
۱۳۹۶/۱۰/۷ :تاريخ

نخبه پیرانشهری بعنوان پژوهشگر برتر کشوری در حوزه محیط زیست انتخاب شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در مراسمی که با حضور دکتر عیسی کلانتری، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد از برترین های حوزه پژوهشی در عرصه محیط زیست کشور تجلیل شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲ :تاريخ

بازگشایی مرز تمرچین در انتظار یک نامه
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار پیرانشهر در جمع خبرنگاران پیرانشهر گفت: برای بازگشایی مرز تمرچین منتظر ابلاغ بخشنامه رسمی از سوی شورای عالی امنیت ملی کشور هستیم.
۱۳۹۶/۹/۳۰ :تاريخ

نماینده سردشت و پیرانشهر:
تنها شورای عالی امنیت ملی کشور درباره انسداد مرز تمرچین اعلام نظر نکرده است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده سردشت و پیرانشهر گفت: از مسئولان شورای امنیت ملی کشور درخواست داریم که در خصوص ادامه وضعیت مرز تمرچین پیرانشهر اعلام نظر نمایند.
۱۳۹۶/۹/۱۸ :تاريخ

سرپرست جدید فرمانداری پیرانشهر معرفی شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سيد علی ترابی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری پیرانشهر معرفی شد.
۱۳۹۶/۹/۱۸ :تاريخ

تولد 4 قلو دختر در سردشت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مادر سردشتی در دومین زایمان خود 4 قلوی دختر بدنیا آورد.
۱۳۹۶/۹/۱۸ :تاريخ

در واکنش به بسته ماندن مرز تمرچین
نماینده سردشت و پیرانشهر تهدید به سئوال از وزیرکشور و رئیس جمهور کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس گفت: مرز تمرچین تا روز یک شنبه بازگشایی نشود سوال از وزیر کشور و رییس جمهور را در دستور کار قرار خواهیم داد.
۱۳۹۶/۹/۱۶ :تاريخ

خضری خبر داد:
بدقولی سازمان برنامه و بودجه در حق دختران شین‌آباد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس گفت: سازمان برنامه و بودجه طبق تعهد و قول خود قرار بود هر سال یک میلیارد برای هزینه درمان دختران شین آباد در نظر بگیرد، اما متأسفانه به جز سال اول که یک میلیارد و خرده‌ای پرداخت شد دیگر پرداختی در این رابطه وجود نداشت.
۱۳۹۶/۹/۱۴ :تاريخ

جانباز ۷۰درصد پیرانشهری در مسابقات قهرمانی قایقرانی کشور حضور پیدا می کند
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ جانباز ۷۰درصد پیرانشهری به عنوان تنها نماینده آذربایجان غربی در مسابقات قایقرانی قهرمانی حضور پیدا می کند.
۱۳۹۶/۸/۲۲ :تاريخ

صاحب معدن طلای سردشت متعهد به ساخت کارخانه شده است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سردشت با اشاره به اینکه معدن طلای باریکایی این شهرستان در یک سال گذشته با 30 درصد ظرفیت استخراج شده است، گفت: صاحب معدن با پیگیری و تاکید فرماندار متعهد شده است اقدام به ساخت کارخانه فرآوری خاک به کنستانتره کند.
۱۳۹۶/۸/۲۰ :تاريخ

تیراندازی خونین در پیرانشهر در ادامه یک قتل در سال 80
پایگاه خبری –تحلیلی زریان اختلافات ملکی علت وقوع حادثه اخیر تیراندازی در شهرستان پیرانشهر بوده است.
۱۳۹۶/۸/۱۹ :تاريخ

آخرین وضعیت تفکیک پیرانشهر و سردشت تشریح شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم سردشت و پیرانهشر در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد ما این بود که پیرانشهر و سردشت هر کدام یک نماینده مستقل داشته باشند که در پیش نویس لایحه دولت نیز موافقت شد.
۱۳۹۶/۸/۱۳ :تاريخ

یک پیرانشهری به عنوان معاون وزیر تعاون منصوب شد +یک تحلیل
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حکمی یک پیرانشهری را به عنوان معاون خود و رئیس جدید سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور منصوب شد.
۱۳۹۶/۸/۹ :تاريخ

تحلیل نماینده سردشت وپیرانشهر از تحولات در اقلیم کردستان عراق
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده پیرانشهر وسردشت تاکید کرد که با توجه به تعلیق نتایج همه‌پرسی اقلیم کردستان از سوی مسئولان اقلیم اکنون نوبت دولت عراق است که گام‌های بعدی را بردارد تا شاهد اتحاد، وفاق و همبستگی بین دولت عراق و اقلیم باشیم.
۱۳۹۶/۸/۵ :تاريخ

فرماندار سردشت برنامه های پیشنهادی برای ساماندهی مبالادت مرزی را تشریح کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار سردشت گفت: به دنبال مصوبه هیئت وزیران در رابطه با ساماندهی مبادلات درمعابر موقت مرزی، با در نظر گرفتن شرایط بومی منطقه نقطه نظرات و دیدگاههای شهرستان را به استان منعکس شد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ :تاريخ

مرگ دسته جمعی ماهی ها در پیرانشهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در 15 کیلومتری شهرستان پیرانشهر آب بندی وجود دارد که هر ساله در چنین ایامی به جای آنکه مأمنی برای ادامه حیات ماهیان درون خود باشد متأسفانه مرگ آنها را رقم می زند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ :تاريخ

نگاهی به مصائب پیرمرد روشندل و کوخ نشین سردشتی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کمک به نیازمندان عمل خداپسندانه ای است که مورد تاکید قرآن و ائمه اطهار قرار گرفته است و در این بین صله ارحام و رسیدگی به مشکلات بزرگان و به ویژه سالمندان ناتوان، اجر دوچندان را پیش روی انسان می گذارد.
۱۳۹۶/۷/۲۴ :تاريخ


آخرین اخبار   صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال