۱۳۹۷ جمعه ۳۱ فروردين - اِجُّمعَة ٤ شعبان ١٤٣٩
اخبـــار
کاربران زریان در اینستاگرام بحث کردند
آیا جشنواره آشپزی در بوکان، تجمل گرایی را ترویج می دهد؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ این سئوال که آیا برگزاری جشنواره آشپزی در بوکان، مروج تجمل گرایی و مصرف گرایی است به محل بحث کاربران زریان در اینستاگرام تبدیل شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ :تاريخ

یک عضو انجمن حمایت از حیوانات خبر داد
سگ کشی در بوکان برای دستمزد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ «اسماعیل احمدیان» عضو انجمن حمایت از حیوانات بی پناه و پناهگاه سگهای بی پناه بوکان، ازکشتن سگها توسط یک فرد به هدف دریافت مزد خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ :تاريخ

نماینده سردشت و پیرانشهر: شکایت از دولت را به بیت رهبری بردیم
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رسول خضری عنوان کرد:حال که دولت نمی تواند کارخانه در مناطق مرزی ایجاد کند، نباید معیشت مرزی و معابر کولبری را مسدود کند و ما به همین منظور شکایت خود را به دفتر رهبری برده ایم.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ :تاريخ

جوسازی خوزستانیها برای بازی در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ یک سایت ورزشی در خوزستان مدعی شد که باشگاه استقلال اهواز نسبت به احتمال حمله به اعضای این تیم در بازی روز چهارشنبه مقابل سردار بوکان هشدار داده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ :تاريخ

چرا نماینده بوکان در کمیسیونهای بررسی بودجه سال 97 حضور ندارد؟
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ روزنامه اعتماد از روزنامه های سراسری نزدیک به اصلاح طلبان نوشت که نماینده بوکان با اعمال اعمال نفوذ هيات رييسه پارلمان به كميسيون شوراها و امور داخلي كشور منتقل شده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ :تاريخ

پیام تلگرامی دو زن آرایشگر قبل از مرگ
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ عصر جمعه اعضای خانواده دوزن جوان به‌نام‌های «مریم» و «فریبا» پیامی همزمان در تلگرام دریافت کردند. اما پیام، به هیچ عنوان عادی نبود و خبر از اتفاقی شوم داشت.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ :تاريخ

حضور قایقران مهابادی در اردوی تدارکاتی تیم ملی بادبانی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شهاب خاتم از مهاباد در نهمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی بادبانی مردان در بندرلنگه در حال برگزاری است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ :تاريخ

سکه های ساسانی پیرانشهر در شمار منابع مرجع جهان قرار گرفت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ یکی از 2 نویسنده کتاب ' گنجینه سکه های ساسانی ارومیه ' گفت: برای نخستین بار پژوهشی در عرصه سکه شناسی از ایران که در کتاب ' گنجینه سکه های ساسانی ارومیه ' به رشته تحریر درآمده، در شمار کتاب های مرجع یا 'SNS' قرا گرفته است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ :تاريخ

چرا «مهاباد» نامزد پایتخت کتاب ایران شد؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مهاباد با چاپ سالانه 16عنوان کتاب در بین 20 نامزد نهایی انتخاب پایتخت کتاب ایران قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ :تاريخ

بی مهری در حق طلایی ترین و قهرمان ساز ترین رشته ورزشی بوکان +تصویر
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ بوکس یکی از طلایی ترین و قهرمان سازترین رشته های ورزشی بوکان است اما سالنی ورزشی در اختیار ندارد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ :تاريخ

کردستان؛ رها شده از سقطهای زیرزمینی و غیرقانونی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ صدور مجوز سقط درمانی جنین در استان کردستان از 94 مورد در سال 95 به 141 مورد در 9 ماهه امسال افزایش یافته است که این رشد50درصدی، نشان از آگاهی مادران باردار نسبت به سقط جنین درمانی با صدور مجوز قانونی و رهایی از دست فرصت طلبان سقط‌های زیرزمینی غیرقانونی است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ :تاريخ

بخاری نفتی دارایی های پیرمرد ۷۰ ساله بوکانی را خاکستر کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ آتش سوزی بر اثر بخاری نفتی در روستای اوچ تپه دارایی های پیرمرد ۷۰ ساله بوکانی را خاکستر کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ :تاريخ

مهاباد در جمع نامزدهای انتخاب پایتخت کتاب ایران
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛مهاباد در جمع 20 شهر نامزد پایتخت کتاب ایران قرار گرفت.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ :تاريخ

عدم پرداخت دو ماه حقوق کارگران شهرداری پیرانشهر /بدهی 25میلیارد تومانی شهرداری پیرانشهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شهردار پیرانشهر از عدم عدم پرداخت دو ماه حقوق کارگران و بدهی 25میلیارد تومانی این شهرداری خبرداد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ :تاريخ

علی رغم باخت در گچساران
سردار بوکان همچنان امیدوار به صعود
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ تیم فوتبال سردار بوکان در مقابل نفت و گاز گچساران طعم تلخ را تجربه کرد اما با توجه به نتیجه بازی کاسپین قزوین و شهرداری بندرعباس، سردار همچنان به صعود امیدوار است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ :تاريخ

شروع به کار آزمایشی کارخانه سیگارسازی سقز/اشتغال زایی اولیه برای 200 نفر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر کارخانه سیگارسازی سقز از شروع به کار آزمایشی فاز اول کارخانه سیگارسازی شهرک صنعتی سقز با 3 خط تولید خبر داد و گفت: این کارخانه در آینده ای نزدیک با حضور وزیر صنعت،معدن و تجارت و استاندار کردستان افتتاح می شود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ :تاريخ

نجات خانوادە سە نفرە سردشتی از مرگ خاموش
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مسئول فوریت های پزشکی سردشت گفت: یک خانوادە سە نفرە کە دچار گازگرفتگی با منواکسیدکربن شدە بودند با حضور بە موقع امدادگران این مرکز بە زندگی بازگشتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ :تاريخ

کاهش ازدواج و افزایش طلاق درسردشت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان سردشت کاهش ازدواج و افزایش طلاق دراین شهرستان در سالجاری خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ :تاريخ

درسه هفته گذشته
حوادث طبیعی جان چهار کولبر را در آذربایجان غربی گرفت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در سه هفته گذشته چهار کولبر در سردشت، پیرانشهر و ارومیه به علت یخ زدگی و سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داده اند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ :تاريخ

مرگ کولبر مهابادی؛ تراژدی که در قاسمه ره ش به اوج رسید
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تراژدی که در کوره های اجر پزی وایفان آذربایجان شرقی با سوختن و درنهایت مرگ «سوزان عمری» آغاز شد، در ارتفاعات قاسمه ره ش با مرگ پدر سوزان، «شورش عمری» به اوج رسید.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ :تاريخ

لینک کانال ما در پیام رسان سروش


 4 اسفندماه

7 فروردین ماه/یک ماه

آخرین اخبار   27 اسفندماه

15 فروردین/3ماهصفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال