۱۳۹۷ جمعه ۱ تير - اِجُّمعَة ٨ شوال ١٤٣٩
اخبـــار
سه خیر بوکانی 12 کانکس را به دست زلزله زدگان سرپل ذهاب رساندند + تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دکتر شورش حیدری، دیاکو علیار و دکتر اسماعیل خضری با جمع آوری کمکهای مالی موفق به تهیه و توزیع 12 کانکس در میان زلزله زدگان سرپل ذهاب شدند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ :تاريخ

داستان احیای مرکز بهداشت روستای رحیم خان بعد از پزشک بنگلادشی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛مرکز بهداشتي درماني روستای رحیم خان سال 53 ساخته شده است، 10 سال بلااستفاده بود تا پزشکی بنگلادشی در آن مستقر شد، سال 86 این مرکز تخریبی اعلام شد و ده سال بعد بار دیگر بازسازی شد و فعالیت خود را آغاز کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ :تاريخ

واکنش تند نماینده سردشت و پیرانشهر به اقدامات ترکیه در عفرین
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده سردشت و پیرانشهر با بیان این مطلب که چهره بی نقاب ترکیه در حمله به عفرین آشکار شد ،تلاش اردوغان برای رسیدن به امپراطوری نئوعثمانی را خیال پوچ و باطلی دانست.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ :تاريخ

جزئیات محاکمه 3متجاوز به یک زن در دادگاه غیرعلنی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، زن جوانی که هنگام رفتن به خانه توسط یک راننده شیطان صفت ربوده شده و با کشانده شدن به بیابان‌های جنوب تهران مورد تعرض قرار گرفته بود، با رهایی از چنگ این تبهکار، در بیابان به دو سرنشین یک خودروی سواری پناه برد.اما بار دیگر گرفتار دو متجاوز شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ :تاريخ

حضور اثر کارگردان بوکانی در جشنواره یک فیلم برای صلح ایتالیا
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛فیلم کوتاه رسیدن اثر کارگردان بوکانی در جشنواره یک فیلم برای صلح ایتالیا حضور پیدا دارد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ :تاريخ

مسئولان بوکانی روزی متفاوت را در بخش سیمینه رقم زدند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در پنجمین روز از دهه فجر، مسئولان بوکان با بهره برداری همزمان از پروژه گاز رسانی به سه روستا، یک مدرسه شش کلاسه، یک خانه سلامت و ایستگاه آتش نشانی روزی فراموش نشدنی در بخش سیمینه رقم زدند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ :تاريخ

معمار بوکانی برنده چالش ریترنا ۲۰۱۸ شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معمار بوکانی با طرح « Wave house» مقام اول “چالش ریترنا ۲۰۱۸: خانه‌ی کوچک” را از آن خود کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ :تاريخ

بازداشت نزدیک به ۶۰۰ تن از مخالفان عملیات "شاخه زیتون " در ترکیه
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دولت ترکیه امروز (دوشنبه) اعلام کرد، تاکنون ۵۷۳ تن بابت انتشار پست‌هایی در رسانه‌های اجتماعی و اعتراضات ضد عملیات شاخه زیتون در عفرین سوریه بازداشت شده‌اند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ :تاريخ

در واکنش به گزارش زریان؛
نماینده بوکان علت عدم حضورش در کمیسیون برنامه و بودجه را تشریح کرد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در واکنش به گزارش زریان، عدم حضورش در کمیسیونهای تخصصی مجلس را تشریح کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ :تاريخ

بوکان و شاهیندژ کمترین نرخ باروری را در آذربایجان غربی دارند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون فنی مرکز بهداشت آذربایجان غربی با اشاره به اینکه نرخ باروری این استان بالاتر از میانگین کشوری است، گفت: بوکان و شاهیندژ کمترین نرخ باروری را در آذربایجان غربی دارند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ :تاريخ

کاربران زریان در اینستاگرام بحث کردند
آیا جشنواره آشپزی در بوکان، تجمل گرایی را ترویج می دهد؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ این سئوال که آیا برگزاری جشنواره آشپزی در بوکان، مروج تجمل گرایی و مصرف گرایی است به محل بحث کاربران زریان در اینستاگرام تبدیل شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ :تاريخ

یک عضو انجمن حمایت از حیوانات خبر داد
سگ کشی در بوکان برای دستمزد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ «اسماعیل احمدیان» عضو انجمن حمایت از حیوانات بی پناه و پناهگاه سگهای بی پناه بوکان، ازکشتن سگها توسط یک فرد به هدف دریافت مزد خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ :تاريخ

نماینده سردشت و پیرانشهر: شکایت از دولت را به بیت رهبری بردیم
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رسول خضری عنوان کرد:حال که دولت نمی تواند کارخانه در مناطق مرزی ایجاد کند، نباید معیشت مرزی و معابر کولبری را مسدود کند و ما به همین منظور شکایت خود را به دفتر رهبری برده ایم.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ :تاريخ

جوسازی خوزستانیها برای بازی در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ یک سایت ورزشی در خوزستان مدعی شد که باشگاه استقلال اهواز نسبت به احتمال حمله به اعضای این تیم در بازی روز چهارشنبه مقابل سردار بوکان هشدار داده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ :تاريخ

چرا نماینده بوکان در کمیسیونهای بررسی بودجه سال 97 حضور ندارد؟
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ روزنامه اعتماد از روزنامه های سراسری نزدیک به اصلاح طلبان نوشت که نماینده بوکان با اعمال اعمال نفوذ هيات رييسه پارلمان به كميسيون شوراها و امور داخلي كشور منتقل شده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ :تاريخ

پیام تلگرامی دو زن آرایشگر قبل از مرگ
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ عصر جمعه اعضای خانواده دوزن جوان به‌نام‌های «مریم» و «فریبا» پیامی همزمان در تلگرام دریافت کردند. اما پیام، به هیچ عنوان عادی نبود و خبر از اتفاقی شوم داشت.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ :تاريخ

حضور قایقران مهابادی در اردوی تدارکاتی تیم ملی بادبانی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شهاب خاتم از مهاباد در نهمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی بادبانی مردان در بندرلنگه در حال برگزاری است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ :تاريخ

سکه های ساسانی پیرانشهر در شمار منابع مرجع جهان قرار گرفت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ یکی از 2 نویسنده کتاب ' گنجینه سکه های ساسانی ارومیه ' گفت: برای نخستین بار پژوهشی در عرصه سکه شناسی از ایران که در کتاب ' گنجینه سکه های ساسانی ارومیه ' به رشته تحریر درآمده، در شمار کتاب های مرجع یا 'SNS' قرا گرفته است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ :تاريخ

چرا «مهاباد» نامزد پایتخت کتاب ایران شد؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مهاباد با چاپ سالانه 16عنوان کتاب در بین 20 نامزد نهایی انتخاب پایتخت کتاب ایران قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ :تاريخ

بی مهری در حق طلایی ترین و قهرمان ساز ترین رشته ورزشی بوکان +تصویر
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ بوکس یکی از طلایی ترین و قهرمان سازترین رشته های ورزشی بوکان است اما سالنی ورزشی در اختیار ندارد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ :تاريخ

لینک کانال ما در پیام رسان سروشآخرین اخبار   

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال