۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر - اِلخَميس ٤ ربيع الاول ١٤٣٩
اخبـــار
تحلیل نماینده سردشت وپیرانشهر از تحولات در اقلیم کردستان عراق
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده پیرانشهر وسردشت تاکید کرد که با توجه به تعلیق نتایج همه‌پرسی اقلیم کردستان از سوی مسئولان اقلیم اکنون نوبت دولت عراق است که گام‌های بعدی را بردارد تا شاهد اتحاد، وفاق و همبستگی بین دولت عراق و اقلیم باشیم.
۱۳۹۶/۸/۵ :تاريخ

کشاورز اشنویه ای طلای سرخ را در حیاط خانه اش برداشت کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، اصلاح الگوی کشت محصولات کشاورزی و کاشت محصولات کم آب بر همانند زعفران از سیاست های جهاد کشاورزی است و یک کشاورز زعفران کار اهل اشنویه طلایه دار و الگوی سایر کشاورزان آذربایجان غربی به شمار می رود.
۱۳۹۶/۸/۴ :تاريخ

سردار بوکان روی خط تساوی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سردار بوکان چهارمین تساوی خود را در لیگ دسته دو کشور تجربه کرد.
۱۳۹۶/۸/۳ :تاريخ

واکنش عثمانی به خبر تعهدش به احمدی‎نژاد در انتخابات مجلس هشتم + تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان در مجلس انتشار خبر تعهد به احمدی‎نژاد در انتخابات مجلس هشتم را تکذیب کرد.
۱۳۹۶/۸/۳ :تاريخ

احداث بیمارستان 120تخت وخوابی مهاباد در مرحله واگذاری به پیمانکار قرار دارد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد گفت: احداث بیمارستان 120تخت وخوابی این شهرستان در مرحله واگذاری به پیمانکار قرار دارد.
۱۳۹۶/۸/۳ :تاريخ

نماینده مهاباد به زریان گفت
اختصاص بیش از 31 میلیاردتومان اعتبار به ورزش مهاباد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 31 میلیارد تومان اعتبار به ورزش مهاباد از محل اعتبارات ملی و 27درصد ارزش افزوده خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۳ :تاريخ

معاون استاندار: شهرداری بوکان به جای سهم خواهی به فکر اتمام طرح‌ها باشد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی به شهرداری بوکان توصیه کرد که به جای سهم خواهی از سرمایه‌گذاران، به شرط اتمام پروژه‌ها با آنها قرارداد منعقد کنند.
۱۳۹۶/۸/۲ :تاريخ

با اعلام حمایت دوباره از فرماندار مطرح شد
درخواست نماینده بوکان از رسانه ها در خصوص نحوه مطرح کردن نقدها
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با انتشار یک یادداشت ضمن اعلام حمایت دوباره از فرماندار این شهرستان به رسانه ها توصیه کرد نقد هاى دلسوزانه خود را به شكل مكتوب و مستقيم در اختيار ما قرار دهند.
۱۳۹۶/۸/۲ :تاريخ

شهرداری بوکان موظف به تهیه طرح گردشگری منطقه کوسه شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ جلسه بررسی و تعیین تکلیف طرح های گردشگری جاده کوسه، مقرر شد شورای اسلامی شهر و شهرداری بوکان در اسرع وقت نسبت به تهیه طرح گردشگری منطقه کوسه اقدام کند.
۱۳۹۶/۸/۱ :تاريخ

وضعیت بازار بانه پس از همه پرسی اقلیم کردستان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بازار بانه یک هفته پس از بسته شدن مرزهای ایران با اقلیم کردستان عراق، آرام است. اینجا در میدان جهاد بانه و در انبوه پاساژهای اطراف میدان، برخی از تاجران عمده نگرانند اما برخی دیگر می‌گویند بسته شدن مرز بی‌معنی است و از تمام کوه‌ها و دره‌های این حوالی می‌شود به واردات ادامه داد. این نخستین بار نیست که به دلایل سیاسی و امنیتی مرز بسته می‌ماند.
۱۳۹۶/۸/۱ :تاريخ

رفع تصرف 35 هکتار از اراضی ملی در مهاباد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهاباد گفت: در 6ماهه نخست امسال با حمایت دستگاه های قضایی و نیروی یگان حفاظت از منابع طبیعی 35 هکتار از اراضی ملی در این شهر رفع تصرف شد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ :تاريخ

توسط مدیر کل راه و شهرسازی صورت گرفت
آخرین وضعیت پروژه های «کنارگذر بوکان» و « بزرگراه بوکان- میاندآب» تشریح شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ هفت سال بعد از کلنگی زنی پروژه کنار گذر بوکان، مدیر کل راه و شهرساز بوکان گفت: این پروژه 57درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ :تاريخ

توصیه خسروی برای حفظ وضع موجود بوکان با انتقاد شدید عثمانی روبه رو شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ توصیه فرماندار شهرستان بوکان برای حفظ وضع موجود این شهرستان با انتقاد شدید نماینده مردم بوکان روبه رو شد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ :تاريخ

انتقاد عثمانی از مسئولان کت و شلوار پوش بوکان و ماندن رسانه های محلی پشت در فرمانداری
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از ماندن رسانه های محلی پشت در فرمانداری بوکان خطاب به مسئولان این شهر گفت: ریاست در خدمت به مردم است نه کت و شلوار پوشیدن.
۱۳۹۶/۷/۲۹ :تاريخ

تحلیل جامعه شناس سقزی از پیام آیت الله سیستانی خطاب به کردهای عراق
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ «دکتر خالد توکلی» جامعه شناس سقزی در تحلیلی نوشت که پیام آیت الله سیستانی خطاب به کردهای عراق از آن رو حکیمانه و مبتنی بر شناخت عمیق و دقیق است که بر اتحاد و همبستگی کردها (عنصری که همواره در تاریخ ما غایب بوده) تأکید ورزیده است.
۱۳۹۶/۷/۲۹ :تاريخ

کشف چهارکیلوگرم تریاک در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس پلیس شهر بوکان از کشف ۴ کیلوگرم تریاک و دستگیری یک نفر قاچاقچی توزیع کننده مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۹ :تاريخ

تیم بحران زده سردار بوکان در خانه باخت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تیم سردار بوکان در یک بازی خانگی در مقابل پرسپولیس مشهد محکوم به شکست شد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ :تاريخ

فرماندار سردشت برنامه های پیشنهادی برای ساماندهی مبالادت مرزی را تشریح کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار سردشت گفت: به دنبال مصوبه هیئت وزیران در رابطه با ساماندهی مبادلات درمعابر موقت مرزی، با در نظر گرفتن شرایط بومی منطقه نقطه نظرات و دیدگاههای شهرستان را به استان منعکس شد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ :تاريخ

مجوز احداث بیمارستان 350 تختخوابی شهرستان مهاباد اخذ شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد از اخذ مجوز احداث بیمارستان 350 تخت و خوابی در این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ :تاريخ

چهار درخواست معاون عمرانی فرماندار بوکان از شهرداری
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ جلسه بررسی دلایل رکود فعالیتهای عمرانی شهرداری در فصل عمرانی با چهار درخواست معاون عمرانی فرماندار شهرستان بوکان همراه داشت.
۱۳۹۶/۷/۲۵ :تاريخ
آخرین اخبار   

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال