۱۳۹۷ جمعه ۱ تير - اِجُّمعَة ٨ شوال ١٤٣٩
اخبـــار
تجارتی دروغین که جان خفاشها را در بوکان و مهاباد تهدید می کند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فروش لانەی خفاشها با مبلغ 20 تا 50 میلیون تومان، شایعه ای است که در فضای مجازی پخش شده اما در فضای واقعی بلای جان خفاشهایی شده که در خواب زمستانی به سرمی برند.
۱۳۹۶/۱۲/۲ :تاريخ

سوتی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه یا سرقت علمی پزشک متخصص بوکانی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛محتوای مصاحبه پزشک متخصص بوکانی که در سایت دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی منتشر شده از یادداشتهای سه پزشک متخصص و عضو هیئت علمی دانشگاه بدون ذکر منبع برداشته شده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲ :تاريخ

اثر کارگردان بوکانی به مرحله نیمه نهایی جشنواره فیلم ایتالیا
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛- رئیس انجمن سینمای جوانان آذربایجان غربی گفت: فیلم کوتاه داستانی 'خاطرات گِلی من' به نویسندگی و کارگردانی زانیار محمدی نکو (از هنرمندان بوکان) به مرحله نیمه نهایی دومین جشنواره STIFF در ایتالیا راه پیدا کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲ :تاريخ

ابراز امیدواری شورای اصلاح طلبان بوکان برای اجرای اصل 15 قانون اساسی کشور
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به مناسبت روز زبان مادری، شورای اصلاح طلبان بوکان بیانیه ای منتشر و ابراز امیدواری کرد که اصل 15 قانون اساسی در کشور اجرا شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲ :تاريخ

هیئتهای ورزشی بوکان خواستار بازگشت رئیس سابق ورزش و جونان این شهر شدند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال تغییر سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان، هیئتهای ورزشی این شهرستان خواستار بازگشت رئیس سابق این اداره شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۲ :تاريخ

چرا نوروز باید به بانه سفر کرد؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شهرستان بانه در شمال غربی استان کردستان و در فاصله 244 کیلومتری سنندج، در مجاورت مرز عراق قرار گرفته است. بانه شهری کوهستانی با متوسط بارندگی 750 میلی متر در سال، با جنگل های زیبا و کوه نمادین آربابا از مهم ترین مناطق گردشگری استان و از اماکن دیدنی بانه می باشد. این شهرستان در سال های اخیر به مهم ترین کانون تجاری استان تبدیل شده و در سه سال اخیر بیشترین تعداد گردشگر استان به علت وجود مراکز و بازارهای خرید کالاهای ارزان، طبیعت سرسبز و توسعه ی مراکز اقامتی و پذیرایی و مهم
۱۳۹۶/۱۲/۲ :تاريخ

بانه برترین شهر فرش موزاییک شده جهان می‌شود
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شهردار بانه گفت: در آینده‌ای بسیار نزدیک، شهر بانه به یکی از برترین شهرهای فرش موزاییکی شده جهان تبدیل می‌شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲ :تاريخ

درسالگرد درگذشت هژار
بازخوانی نظرات رهبر انقلاب درباره شاهکار ماموستا هژار
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی ترجمه عبدالرحمن شرف‌كندى از کتاب قانون نوشته ابن سینا را یک اثر بزرگ و پیچیده توصیف کردند و فرمودند: هزار سال اين كتاب كه به زبان عربى به وسيله‌ يك ايرانى نوشته شده و در طول قرن‌ها در دانشگاه‌هاى بزرگ پزشكى عالم مورد استفاده قرار گرفته، به فارسى ترجمه نشده بود.
۱۳۹۶/۱۲/۲ :تاريخ

اتفاق عجیبی که برای یک بیمار سقزی افتاد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ یک بیمار سقز ماجرای درمان خود را که از ابتدای سال ۹۶ و در پی درد در ناحیه کلیه برایش پیش آمده بود را تشریح کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲ :تاريخ

سیمان کاوان بوکان، واحد برگزیده صنعت سبز کشور شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شرکت سیمان کاوان بوکان در نوزدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز به عنوان واحد برگزیده صنعت سبز کشور انتخاب شد .
۱۳۹۶/۱۲/۱ :تاريخ

چگونه زلزله درحوالی پیرانشهر و سردشت به خیر گذشت؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی گفت: زلزله حوالی شهرهای پیرانشهر، 'میرآباد' و سردشت بە علت کوتاە بودن زمان و کم بودن شدت زلزلە هیچگونە خسارت جانی و مالی نداشته است.
۱۳۹۶/۱۲/۱ :تاريخ

اختلافات؛ دانشگاه علمی کاربردی سقز را در آستانه نابودی قرار داد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ توسعه علمی و فرهنگی، تامین و تربیت نیروهای متخصص و کارآمد، کمک به حل مسائل جامعه، تحقیق و نوآوری و...از اهداف تشکیل دانشگاه هاست.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

جاعلان مهر و امضای شهرداری ربط سردشت دستگیر شدند + تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی سردشت گفت: باند جعل مدارک در شهرستان سردشت شناسایی شد که مهر و امضای شهرداری ربط را جعل می کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

فرماندار بوکان:
کشت چغندر در بوکان به یک چالش تبدیل شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان بوکان گفت: یکی از مشکلات شهرستان درسالجاری مشکل کشت چغندر قند است.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

چرا طغیان سیمینه رود بوکان خسارت ناچیز به همراه داشت؟
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ دبیر شورای مدیریت بحران شهرستان بوکان طغیان سیمینه رود ببه علت برداشت شن و ماسه از عمق این رودخانه خسارت ناچیز به همراه داشته است.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

با بازی درکنار چهره های معروف
بازیگر مهابادی، روایتگر درد ایزدیها بر روی پرده سینمای ایران
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ «من در فیلم نقش زني ايزدي رابازی ميكنم كه "ئسرین" نام دارد و از ترس اينكه به چنگ داعش نيفتد با دختر و پِسَرِ همسرش از شنگال فرار كرده و در راه با يك راننده كاميون كه اوهم كورد ايلام است همسفر می شود.»
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

در نشست خبری اعلام شد
دو تصمیم مهم آموزش و پرورش بوکان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوکان از برنامه ریزی برای آغاز یک نوبته کردن مدارس بوکان و تجاری سازی برای ایجاد منابع درآمدی جدید و کاهش فشار بر والدین خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

فرماندار: دولت عملکرد قابل قبولی در حوزه راه سازی در بوکان داشته است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار بوکان گفت: ۶۰ درصد راه‌های روستایی شهرستان آسفالته است و راه‌های روستایی باقیمانده بیشتر مربوط به روستاهای زیر ۵۰ خانوار است و در فصل کاری سال آینده ۴۳ کیلومتر راه روستایی که اکنون در دست اجرا است آسفالت می‌شود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

کردستان| بارش برف در "گردنه‌خان بانه" + تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، بارش برف در محورهای مواصلاتی "بانه-سقز" همچنان ادامه دارد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

شهردار بوکان از مردم عذر خواهی کرد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ به دنبال آبگرفتگی در تعدادی از محلات بوکان، شهردار بوکان با صدور پیامی از مردم عذرخواهی کرد و قول داد به به احداث كانال هدايت آبهاي سطحي در فصل کاری جدید اقدام کند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

لینک کانال ما در پیام رسان سروشآخرین اخبار   

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال