۱۳۹۷ جمعه ۳۱ فروردين - اِجُّمعَة ٤ شعبان ١٤٣٩
اخبـــار
چگونه زلزله درحوالی پیرانشهر و سردشت به خیر گذشت؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی گفت: زلزله حوالی شهرهای پیرانشهر، 'میرآباد' و سردشت بە علت کوتاە بودن زمان و کم بودن شدت زلزلە هیچگونە خسارت جانی و مالی نداشته است.
۱۳۹۶/۱۲/۱ :تاريخ

اختلافات؛ دانشگاه علمی کاربردی سقز را در آستانه نابودی قرار داد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ توسعه علمی و فرهنگی، تامین و تربیت نیروهای متخصص و کارآمد، کمک به حل مسائل جامعه، تحقیق و نوآوری و...از اهداف تشکیل دانشگاه هاست.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

جاعلان مهر و امضای شهرداری ربط سردشت دستگیر شدند + تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی سردشت گفت: باند جعل مدارک در شهرستان سردشت شناسایی شد که مهر و امضای شهرداری ربط را جعل می کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

فرماندار بوکان:
کشت چغندر در بوکان به یک چالش تبدیل شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان بوکان گفت: یکی از مشکلات شهرستان درسالجاری مشکل کشت چغندر قند است.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

چرا طغیان سیمینه رود بوکان خسارت ناچیز به همراه داشت؟
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ دبیر شورای مدیریت بحران شهرستان بوکان طغیان سیمینه رود ببه علت برداشت شن و ماسه از عمق این رودخانه خسارت ناچیز به همراه داشته است.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

با بازی درکنار چهره های معروف
بازیگر مهابادی، روایتگر درد ایزدیها بر روی پرده سینمای ایران
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ «من در فیلم نقش زني ايزدي رابازی ميكنم كه "ئسرین" نام دارد و از ترس اينكه به چنگ داعش نيفتد با دختر و پِسَرِ همسرش از شنگال فرار كرده و در راه با يك راننده كاميون كه اوهم كورد ايلام است همسفر می شود.»
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

در نشست خبری اعلام شد
دو تصمیم مهم آموزش و پرورش بوکان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوکان از برنامه ریزی برای آغاز یک نوبته کردن مدارس بوکان و تجاری سازی برای ایجاد منابع درآمدی جدید و کاهش فشار بر والدین خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

فرماندار: دولت عملکرد قابل قبولی در حوزه راه سازی در بوکان داشته است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار بوکان گفت: ۶۰ درصد راه‌های روستایی شهرستان آسفالته است و راه‌های روستایی باقیمانده بیشتر مربوط به روستاهای زیر ۵۰ خانوار است و در فصل کاری سال آینده ۴۳ کیلومتر راه روستایی که اکنون در دست اجرا است آسفالت می‌شود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

کردستان| بارش برف در "گردنه‌خان بانه" + تصویر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، بارش برف در محورهای مواصلاتی "بانه-سقز" همچنان ادامه دارد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

شهردار بوکان از مردم عذر خواهی کرد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ به دنبال آبگرفتگی در تعدادی از محلات بوکان، شهردار بوکان با صدور پیامی از مردم عذرخواهی کرد و قول داد به به احداث كانال هدايت آبهاي سطحي در فصل کاری جدید اقدام کند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

دو سئوال چهار نماینده کرد آذربایجان غربی از وزیر کشور
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ چهار نامه نماینده کُرد آذربایجان غربی در نامه ای به وزیر کشور از وی علت عدم حضور کردها در مدیریت استان آذربایجان غربی و تعطیل نبودن دوازده ربيع الاول (به روايت اهل سنت) را مناطق اهل سنت کشور را پرسیدند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

2 ورزشکار بوکانی به تیم ملی دامه دعوت شدند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس هیات ورزشی روستایی و بازی های بومی و محلی بوکان گفت: 2 ورزشکار از این شهرستان به تیم ملی 'دامه' جمهوری اسلامی ایران جهت شرکت در مسابقات جهانی دعوت شدند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

با حضور سرکنسول ایران در اربیل
راهکار برون رفت سردشت از بن بست جغرافیایی بررسی شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در نشستی که با حضور سرکنسول ایران در اربیل، رئیس اداره 'راپه رین'(چارت اداری شمال عراق که فرمانداری ها را تحت نظر دارد)، فرماندار قلعه دیزه عراق و فرماندار سردشت برگزار شد بر رسمی شدن مرز کیله سردشت تاکید شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ :تاريخ

واکنش فرمانداری بوکان به گزارش جنجالی زریان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانداری بوکان در واکنش به گزارش زریان جوابیه ای منتشر کرد و در آن به افتتاح نشدن تعدادی پروژه علی رغم وعده فرماندار اذعان کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ :تاريخ

دو جوان مهابادی تجهیزات آتش نشانی را بومی سازی کردند
پایگاه خبری تحلیلی زریان؛دو جوان مهابادی با تکیه بر توانایی های علمی خود توانستند بخشی از تجهیزات آتش نشانی را بومی سازی کنند .
۱۳۹۶/۱۱/۲۷ :تاريخ

نقدی بر تخریب پل سرخ مهاباد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دکتر صلاح الدین خدیو فعال اجتماعی و روزنامه نگار مهابادی در نقدی کوتاه به موضوع تخریب پل سرخ مهاباد در دهه چهل پرداخت و خطای انسانی و نادانی عاملان و آمران عامل اصلی تخریب این پل اعلام کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ :تاريخ

چگونه دختر سه ساله بوکانی به ایدز آلوده شد؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کارشناس مسئول مرکز بیماریهای رفتاری مرکز بهداشت بوکان گفت: پدری که به علت اعتیاد به ویروس HIVمثبت آلوده شده بود علت آلوده شدن دختر سه ساله بوکانی به ایدز از طریق مادر 50 ساله است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ :تاريخ

والنتاین و چند پیام جامعه شناختی از نگاه جامعه شناس بوکانی
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ « جعفر احمدی» دانشجوی دکترای جامعه شناسی گرایش مسائل اجتماعی و مدرس دانشگاه در ارومیه در یادداشتی که در اختیار زریان قرارداده به بررسی پیامهای جامعه نشاسی والنتاین پرداخته است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ :تاريخ

اقدام جالب شهرداری سقز برای تنبیه بدهکار ان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شهرداری سقز جهت تسریع در وصول بدهی، اقدام به نصب بنر جلو اماکن بدهکاران این شهر نمود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ :تاريخ

در ایام دهه فجر اتفاق افتاد:
عدم افتتاح یک سوم پروژه های اعلام شده از سوی فرماندار بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در حالی که فرماندار بوکان اعلام کرده بود در ایام مبارک دهه فجر امسال 38 پروژه در بوکان افتتاح و کلنگ زنی می شود که در عمل نزدیک به یک سوم این پروژه ها افتتاح و کلنگ زنی نشدند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ :تاريخ

لینک کانال ما در پیام رسان سروش


 4 اسفندماه

7 فروردین ماه/یک ماه

آخرین اخبار   27 اسفندماه

15 فروردین/3ماهصفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال