۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر - اِلخَميس ٤ ربيع الاول ١٤٣٩
اخبـــار
آغاز عملیات گازرسانی به 31 روستای مهاباد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ عملیات اجرای گازرسانی به 31 روستای شهرستان مهاباد امروز سه شنبه (25مهرماه) کلنگ زنی شد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ :تاريخ

مرگ دسته جمعی ماهی ها در پیرانشهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در 15 کیلومتری شهرستان پیرانشهر آب بندی وجود دارد که هر ساله در چنین ایامی به جای آنکه مأمنی برای ادامه حیات ماهیان درون خود باشد متأسفانه مرگ آنها را رقم می زند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ :تاريخ

در نامه ای به رئیس جمهور مطرح شد
عثمانی: ایران با دیپلماسى خیرخواهانه مانع از برادر کُشى در عراق شود
سرویس آذربایجان غربی- محمدقسیم عثمانی نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور گفت:ایران با دیپلماسى خیرخواهانه مانع از برادر کُشى در عراق شود.
۱۳۹۶/۷/۲۵ :تاريخ

محمود عثمان سیاستمدار کُرد عراقی:
چهار عاملی که موجب شده حیدر العبادی به اقدامات سختگیرانه ای علیه کردها دست بزند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سیاستمدارکُرد و نماینده پیشین حزب دمکرات کردستان (پارتی) در مجلس عراق گفت: چهار عامل موجب شده است که نخست وزیر عراق به اقدامات سختگیرانه ای علیه کردها در واکنش به برگزاری همه پرسی اقلیم کردستان دست بزند.
۱۳۹۶/۷/۲۴ :تاريخ

نگاهی به مصائب پیرمرد روشندل و کوخ نشین سردشتی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کمک به نیازمندان عمل خداپسندانه ای است که مورد تاکید قرآن و ائمه اطهار قرار گرفته است و در این بین صله ارحام و رسیدگی به مشکلات بزرگان و به ویژه سالمندان ناتوان، اجر دوچندان را پیش روی انسان می گذارد.
۱۳۹۶/۷/۲۴ :تاريخ

زباله ها در کف خیابانهای بوکان و شهرداری اندر خم 800 میلیون تومان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ به دنبال اعتصاب کارگران خدمات شهری بوکان، زباله ها در کف خیابانهای این شهر رها شده اند و سرپرست شهرداری بوکان می گوید با 800 میلیون تومان می توان رضایت پیمانکار خدمات شهری را جلب کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۳ :تاريخ

دکتر خدیو پاسخ می دهد:
چرا می توان تغییر استاندار آذربایجان غربی را تغییری مثبت قلمداد کرد؟
پایگاه خبری تحلیلی زریان؛ دکتر صلاح الدین خدیو روزنامه نگار و پژوهشگر مهابادی گفت: انتخاب محمد مهدی شهریاری به عنوان یک استاندارغیربومی در آذربایجان غربی تغییر مثبتی است.
۱۳۹۶/۷/۲۳ :تاريخ

کارگران خدمات شهری بوکان اعتصاب کردند / بوکان به تسخیر زباله ها درآمد + تصویر
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ کارگران خدمات شهری بوکان در اعتراض به عدم دریافت حقوق خود اعتصاب کردند.
۱۳۹۶/۷/۲۳ :تاريخ

علی رغم وعده فرماندار بوکان
عملیات ساخت پروژه 13ساله سیلوی بوکان متوقف شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ درحالی که فرماندار بوکان وعده داده بود پروژه سیلوی هفتاد هزارتنی بوکان در سالجاری به اتمام می رسد، خبرها از توقف عملیات اجرایی این پروژه در آستانه پایان فصل عمرانی خبر می دهد.
۱۳۹۶/۷/۲۲ :تاريخ

جزئیات انفجار خونین در بیمارستان میاندوآب تشریح شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان- عزیز حسنی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی اعلام کرد : روند خدمات درمانی در بیمارستان حضرت فاطمه(س) میاندوآب به صورت عادی ادامه دارد.
۱۳۹۶/۷/۲۲ :تاريخ

نظر نماینده مهاباد درباره استاندار جدید آذربایجان غربی تشریح شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم مهاباد در مجلس گفت: استاندار جدید برای جذب سرمایه گذار خارجی، اشتغال و توسعه اقتصادی اقدام کند.
۱۳۹۶/۷/۲۲ :تاريخ

نمایند ولی‌فقیه در آذربایجان غربی خواستار عذرخواهی کدام یک از نمایندگان این استان شد؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نمایند ولی‌فقیه در آذربایجان غربی خواستار عذرخواهی تعدادی از نمایندگان این استان شد که نامه‌ای را خطاب به رئیس جمهور در خصوص «لزوم رعایت حقوق شهروندی درباره آحاد ملت ایران از جمله درمورد محدودیت‌های جدید اعمال‌شده برای رئیس‌جمهور اسبق و احکام محکومیت فعالان سیاسی اصلاح‌طلب» را امضا کردند.
۱۳۹۶/۷/۲۱ :تاريخ

تبعیض مالیاتی در مهاباد از گلایه تولید کنندگان تا انکار مسئولان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تولید کنندگان مهابادی از تبعیض مالیاتی گلایه می کنند و معاون امور مالیاتی استان آذربایجان غربی می گوید: حال حدود 2 درصد از سهم وصول مالیات استان به شهرستان مهاباد مربوط می شود و بالغ بر 72 درصد مالیات نیز به شهر ارومیه تعلق می گیرد».
۱۳۹۶/۷/۲۰ :تاريخ

خبری خوش برای سکونتگاه های غیر رسمی بوکان/ قانونی شدن اعطای انشعاب به مساکن غیرمجاز
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دولت و مجلس از خردادماه به شرکت های خدمات رسان اجازه داده تا انشعاب های برق، گاز و آب را به صورت قانونی و البته موقت در اختیار ساکنان مساکن غیرمجاز قرار دهند.
۱۳۹۶/۷/۲۰ :تاريخ

پایان اعتصاب در سردار بوکان به یک شرط
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سرمربی تیم سردار گفت: دیگر چیزی به نام اعتصاب در سردار وجود ندارد شرطی که مسئولین حق و حقوق بازیکنان را بدهند.
۱۳۹۶/۷/۲۰ :تاريخ

ماجرای مرگ عروس در شب چهاردهم
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دختری که برای ازدواج با خواستگارش، خانواده خود را تهدید به فرار از خانه کرده بود، دو هفته بعد از جشن عروسی به زندگی‌اش پایان داد و راز زندگی عجیبش را به گور برد. اما یک سال پس از این اتفاق مادرش به دادگاه خانواده رفت و مهریه دختر جوانمرگش را خواست.
۱۳۹۶/۷/۲۰ :تاريخ

محموله میلیاردی البسه قاچاق در بوکان توقیف شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده انتظامي استان از کشف سه هزار و 535 ثوب البسه قاچاق به ارزش یک میلیارد و 250 میلیون ریال در بوکان خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱۹ :تاريخ

102 عدد مین در بوکان کشف و منهدم شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در دوماه گذشته، 102 عدد مین در بوکان کشف ومنهدم شده است.
۱۳۹۶/۷/۱۹ :تاريخ

احداث پارکینگ خودروهای سنگین در بوکان مصوب شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در جلسه ای که با ریاست فرماندار بوکان برگزار شد، احداث پارکینگ خودروهای سنگین در بوکان مصوب شد.
۱۳۹۶/۷/۱۹ :تاريخ

توضیحات فرمانده نیروی انتظامی بوکان درباره حوادث اخیر این شهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان با اشاره به حوادث اخیر در ارتباط با برگزاری همه‌پرسی در کردستان عراق تصریح کرد: برقراری امنیت خط قرمز ماست.
۱۳۹۶/۷/۱۹ :تاريخ
آخرین اخبار   

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال