۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۹ شهريور - اِلأَربِعا ٢٨ ذو الحجه ١٤٣٨
اخبـــار
تلاش یک پژوهشگر بنام موسیقی اقوام برای راه‌اندازی رشته موسیقی در مهاباد
سرویس آذربایجان غربی- پژوهشگر و مدرس موسیقی اقوام ایران از تلاش برای راه اندازی رشته موسیقی در دانشگاه آزاد مهاباد جهت حضور موسیقی دانشگاهی در منطقه غرب کشور شد.
۱۳۹۶/۵/۲۵ :تاريخ

نماینده سردشت و پیرانشهر:
3 هزار میلیارد اختلاس و بدهی بانکی در کردستان و آذربایجان غربی پیگیری نشده است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده سردشت و پیرانشهردر مخالفت با وزیر پیشنهاد اقتصاد گفت: در برنامه آقای وزیر ابهامات و نقص هایی وجود دارد که آن هم آن هم مقوله اقتصاد و معیشت مردم است و قابل قبول نیست زیرا امروز در کشور رکود بیداد می کند و ما باید برای آن برنامه داشته باشیم.
۱۳۹۶/۵/۲۵ :تاريخ

چرا نماینده بوکان با وزیر پیشنهادی اطلاعات مخالفت کرد؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت: این ظرفیت در وزارت اطلاعات وجود دارد که از بدنه خود وزارتخانه وزرای برخی وزارتخانه های دیگر را تأمین کند.
۱۳۹۶/۵/۲۴ :تاريخ

نظر مدیر آبفای مهاباد در مورد کیفیت آب شرب این شهر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس امور آب و فاضلاب شهرستان مهاباد گفت: مهاباد از لحاظ آنالیز شیمیایی در بهترین کیفیت قرار دارد و از لحاظ میکروبی نیز تاکنون با مورد خاصی مواجه نشده است.
۱۳۹۶/۵/۲۴ :تاريخ

نماینده سقز و بانه در مخالفت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش چه گفت؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینکه فرهنگیان در شرایط بحرانی هستند، گفت: با شکاف موجود در آموزش و پرورش، وزیری نیاز است که به سهم‌طلبی‌ها "نه" بگوید.
۱۳۹۶/۵/۲۴ :تاريخ

فیلم کارگردان بوکانی به جشنواره «شبدیز» راه پیدا کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛فیلم داستانی کارگردان بوکانی به بخش مسابقه پنجاه و هفتمین جشنواره «شبدیز» راه پیدا کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۴ :تاريخ

برای اولین بار در جهان نمایشگاه نقاشیهای متحرک شده کودکان در مهاباد افتتاح شد
سرویس آذربایجان غربی- نمایشگاه نقاشی های متحرک شده کودکان با حضور مسئولین، هنرمندان و کودکان در نگارخانه تالار وحدت شهرداری مهاباد آغاز به کار کرد
۱۳۹۶/۵/۲۴ :تاريخ

فرماندار سردشت: جایی برای نگرانی شهر قه لا دیزه درباره سد کولسه سردشت نیست
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان سردشت با بیان اینکه بهره برداری و آبگیری سد 'کولسه' در دولت تدبیر و امید آینده درخشانی را برای منطقه ترسیم کرده است، گفت: سد 'کولسه' سردشت دارای اهمیت ملی و بین المللی است.
۱۳۹۶/۵/۲۴ :تاريخ

معاون رئیس جمهور آیین نامه ساماندهی مبادله در بازارچه‌های غیررسمی پیرانشهر و سردشت را ابلاغ کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون اول رییس جمهوری تصویبنامه هیات وزیران درباره آیین نامه ساماندهی مبادله در بازارچه‌های غیررسمی موقت مرزی را به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۳ :تاريخ

مدیر مسئول پایگاه خبری- تحلیلی زریان مطالبات جامعه خبری بوکان را تشریح کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ "مصطفی توحیدی" مدیر مسئول پایگاه خبری- تحلیلی زریان بخشی از مطالبات خبرنگاران بوکان را تشریح کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۳ :تاريخ

فوریتهای پزشکی 115 بوکان جان یک بانو را از مرگ نجات داد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دقت،سرعت عمل ودانش پرسنل 115بوکان، بانوی ۸۱ ساله را ازمرگ نجات داد.
۱۳۹۶/۵/۲۳ :تاريخ

فرماندار بوکان زمزمه های تغییر خود را تکذیب کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان بوکان اعلام کرد: تا زمانی که احساس کنم در این پست مفید خواهم بود و مافوق من نظر بر ماندنم در این پست داشته باشد، همچنان به عنوان فرماندار حضور خواهم داشت.
۱۳۹۶/۵/۲۳ :تاريخ

علت متصاعد شدن دود ازقلب زمین های روستایی در میاندوآب اعلام شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سرپرست اداره حفاظت محیط زیست میاندوآب گفت: باز شدن حفره های زیر زمینی و متصاعد شدن دود از زمین های روستای چالخاماز از توابع شهر باروق میاندوآب ناشی از حریق گاز متان که از گازهای تالاب است، می باشد.
۱۳۹۶/۵/۲۳ :تاريخ

جزئیات آتش بزرگی در بوکان که با حضور 30 آتش نشان مهار شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ آتش عظیم کارگاه پرس کارتن و بازیافت در خیابان دانشجو با وارد کردن خسارات زیاد مالی و حداقل چهار مصدوم با تلاش 30 آتش نشان مهار شد.
۱۳۹۶/۵/۲۳ :تاريخ

نامه سرگشاده هنرمندی که کنسرتش در بوکان در روز اجرا لغو شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ «شورش ابوبکری» هنرمند باسابقه سردشتی که مدیریت و سرپرستی کنسرت شه وانی فولکلور بوکان را بر عهده داشت، به دنبال لغو این کنسرت آنهم در روز اجرا، نامه ای سرگشاده به شرح زیر منتشر کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۳ :تاريخ

کشف ۴۷ کیلوگرم مایع مخدر متادون و دستگیری ۲ نفر قاچاقچی در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان گفت: مقدار ۴۷ کیلوگرم مایع مخدر متادون در این شهرستان کشف شد و ۲ نفر قاچاقچی توزیع کننده مواد مخدر دستگیرشدند.
۱۳۹۶/۵/۲۲ :تاريخ

کرایه تاکسی در بوکان افزایش پیدا می کند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی بوکان از افزوده شدن ۷۰ دستگاه تاکسی به ناوگان تاکسیرانی این شهر خبر دادو گفت: افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی در سال ۹۶ به شورای شهر بوکان پیشنهاد شده است.
۱۳۹۶/۵/۲۲ :تاريخ

حمایت نماینده پیرانشهر و سردشت از کابینه ای که منتقد آن است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛پس از گذشت 72 ساعت از مراسم تحلیف، رئیس جمهوری قانونی دولت دوازدهم با ارائه نامه ای به مجلس شورای اسلامی، فهرست 17 وزیر پیشنهادی خود را برای گرفتن رای اعتماد از مجلس توسط حسینعلی امیری، معاون پارلمان خود تقدیم هیات رئیسه کرد. در لیست مورد نظر اسمی از وزیر علوم برده نشده بود و با گذشت چند روز از این موضوع ظاهرا حسن روحانی هنوز نتوانسته درباره این گزینه به جمع بندی برسد.
۱۳۹۶/۵/۲۲ :تاريخ

خبری خوش برای ساکنان سکونتگاه های غیر رسمی خارج از محدوده بوکان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ معاون برنامه ریزی و عمران فرمانداری شهرستان بوکان گفت:ستاد بازآفرینی استان مصوب کرد که موضوع الحاق سکونتگاه های غیررسمی بوکان به محدوده قانونی شهر بعد از تصویب شورای برنامه ریزی استان به شورای علی شهرسازی و معماری ایران ارسال می گردد.
۱۳۹۶/۵/۲۲ :تاريخ

سانا از بوکان عنوان برتر هشتمین نمایشگاه مطبوعات آذربایجان غربی را از آن خود کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نشریه سانا از بوکان عنوان غرفه برتر هشتمین نمایشگاه مطبوعات آذربایجان غربی در بخش نشریات محلی را از آن خود کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۲ :تاريخ
آخرین اخبار   

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال