۱۳۹۷ جمعه ۱ تير - اِجُّمعَة ٨ شوال ١٤٣٩
اخبـــار
دو سئوال چهار نماینده کرد آذربایجان غربی از وزیر کشور
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ چهار نامه نماینده کُرد آذربایجان غربی در نامه ای به وزیر کشور از وی علت عدم حضور کردها در مدیریت استان آذربایجان غربی و تعطیل نبودن دوازده ربيع الاول (به روايت اهل سنت) را مناطق اهل سنت کشور را پرسیدند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

2 ورزشکار بوکانی به تیم ملی دامه دعوت شدند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس هیات ورزشی روستایی و بازی های بومی و محلی بوکان گفت: 2 ورزشکار از این شهرستان به تیم ملی 'دامه' جمهوری اسلامی ایران جهت شرکت در مسابقات جهانی دعوت شدند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

با حضور سرکنسول ایران در اربیل
راهکار برون رفت سردشت از بن بست جغرافیایی بررسی شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در نشستی که با حضور سرکنسول ایران در اربیل، رئیس اداره 'راپه رین'(چارت اداری شمال عراق که فرمانداری ها را تحت نظر دارد)، فرماندار قلعه دیزه عراق و فرماندار سردشت برگزار شد بر رسمی شدن مرز کیله سردشت تاکید شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ :تاريخ

واکنش فرمانداری بوکان به گزارش جنجالی زریان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانداری بوکان در واکنش به گزارش زریان جوابیه ای منتشر کرد و در آن به افتتاح نشدن تعدادی پروژه علی رغم وعده فرماندار اذعان کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ :تاريخ

دو جوان مهابادی تجهیزات آتش نشانی را بومی سازی کردند
پایگاه خبری تحلیلی زریان؛دو جوان مهابادی با تکیه بر توانایی های علمی خود توانستند بخشی از تجهیزات آتش نشانی را بومی سازی کنند .
۱۳۹۶/۱۱/۲۷ :تاريخ

نقدی بر تخریب پل سرخ مهاباد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دکتر صلاح الدین خدیو فعال اجتماعی و روزنامه نگار مهابادی در نقدی کوتاه به موضوع تخریب پل سرخ مهاباد در دهه چهل پرداخت و خطای انسانی و نادانی عاملان و آمران عامل اصلی تخریب این پل اعلام کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ :تاريخ

چگونه دختر سه ساله بوکانی به ایدز آلوده شد؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کارشناس مسئول مرکز بیماریهای رفتاری مرکز بهداشت بوکان گفت: پدری که به علت اعتیاد به ویروس HIVمثبت آلوده شده بود علت آلوده شدن دختر سه ساله بوکانی به ایدز از طریق مادر 50 ساله است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ :تاريخ

والنتاین و چند پیام جامعه شناختی از نگاه جامعه شناس بوکانی
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ « جعفر احمدی» دانشجوی دکترای جامعه شناسی گرایش مسائل اجتماعی و مدرس دانشگاه در ارومیه در یادداشتی که در اختیار زریان قرارداده به بررسی پیامهای جامعه نشاسی والنتاین پرداخته است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ :تاريخ

اقدام جالب شهرداری سقز برای تنبیه بدهکار ان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شهرداری سقز جهت تسریع در وصول بدهی، اقدام به نصب بنر جلو اماکن بدهکاران این شهر نمود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ :تاريخ

در ایام دهه فجر اتفاق افتاد:
عدم افتتاح یک سوم پروژه های اعلام شده از سوی فرماندار بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در حالی که فرماندار بوکان اعلام کرده بود در ایام مبارک دهه فجر امسال 38 پروژه در بوکان افتتاح و کلنگ زنی می شود که در عمل نزدیک به یک سوم این پروژه ها افتتاح و کلنگ زنی نشدند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ :تاريخ

خبر کانال رسمی نماینده بوکان جنجال ساز شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ معافیت مدارس از پرداخت هزینه آب، برق و گاز برای آموزش و پرورش خبری خوشحال کننده بود اما در بوکان جنجال ساز شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ :تاريخ

فضای مجازی چگونه پسر 15 ساله را قاتل کرد؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ پسر نوجوان که پس از مشاجره لفظی در فضای مجازی دست به قتل زده بود با نظر قضات دیوان عالی کشور در برابر حکم قطعی زندان و پرداخت دیه قرار گرفت.این متهم براساس ماده 91 قانون مجازات اسلامی جدید از قصاص نجات پیدا کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ :تاريخ

کشف یک غار آهکی در بوکان جنجال ساز شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال کشف یک غار آهکی در روستای رحیم خان از توابع بوکان، اهالی روستا با این تصور که این غار ارزش تاریخی و گردشگری دارد مانع از ادامه طرح خط انتقال گاز ایران به ترکیه در نزدیکی این غار شدند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ :تاريخ

پلمپ یک مطب دندانپزشکی در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان از پلمپ یک واحد مطب داندانپزشکی به گفته این روابط عمومی «غیرمجاز» در این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

در مناظره "مشکلات کولبری و راهکارهای عبور از آن" م
بیگلری: موافق حذف کولبری هستم اما مشروط/ صفری: تبدیل کولبری به پیله‌وری نشدنی است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در شرایطی کولبری به عنوان یکی از پرمشقت‌ترین مشاغل مطرح است که هنوز سیاست مشخصی برای ساماندهی و رفع مشکلات کولبران در دستور کار قرار نگرفته است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

دستور روحانی شامل دانشگاه علمی کاربردی بوکان نمی شود
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ دانشگاه علمی کاربردی بوکان اعلام کرد که مستقیما تحت نظر دانشگاه علمی کاربردی کشور فعالیت می کند به همین دلیل دستور روحانی مبنی بر دانشگاه علمی کاربردی بوکان، مستقیما تحت نظر دانشگاه علمی کاربردی کشور بوده دانشگاه علمی کاربردی بوکان، مشمول دستور عدم پذیرش دانشجو توسط مراکز علمی کاربردی وابسته به دستگاههای اجرایی نمی شود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

توسط فرمانده نیروی انتظامی بوکان صورت گرفت
جزئیات دو داستان پلیسی-هالیودی در بوکان تشریح شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان ضمن از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که از داخل زندان به سپرده های بانکی شهروندان دستبرد می زد گفت: سارق مسلح جاده های بوکان دستگیر شد که به علت معاونت در قتل تحت تعقیب بود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

قاتل جوان بانه ای دستگیر شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فردی که چند روز پیش اقدام به قتل جوانی در اطراف روستای انجینه در بخش نمشیر شهرستان بانه کرده بود، در کمتر از 24 ساعت شناسایی و دستگیر شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

سید حسن حسینی درباره درگیری در اداره ورزش وجوانان بوکان سکوت را شکست
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سید حسن حسینی پیشکسوت ورزشی بوکان با انتشار اطلاعیه ای درباره درگیری در اداره ورزش و جوانان بوکان را شکست.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

بحران هتلداری و مسافرخانه ها در بانه
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در شرایطی که میزان حضور گردشگر در بانه بیشتر از زمان فعلی بود تلاش هایی برای ساخت هتل، مهمانپذیر و مسافرخانه در کنار فعال کردن خانه های استیجاری افزایش یافت اما امروز این اماکن با مشکل کمبود مسافر مواجه هستند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

لینک کانال ما در پیام رسان سروشآخرین اخبار   

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال