۱۳۹۷ جمعه ۳۱ فروردين - اِجُّمعَة ٤ شعبان ١٤٣٩
اخبـــار
خبر کانال رسمی نماینده بوکان جنجال ساز شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ معافیت مدارس از پرداخت هزینه آب، برق و گاز برای آموزش و پرورش خبری خوشحال کننده بود اما در بوکان جنجال ساز شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ :تاريخ

فضای مجازی چگونه پسر 15 ساله را قاتل کرد؟
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ پسر نوجوان که پس از مشاجره لفظی در فضای مجازی دست به قتل زده بود با نظر قضات دیوان عالی کشور در برابر حکم قطعی زندان و پرداخت دیه قرار گرفت.این متهم براساس ماده 91 قانون مجازات اسلامی جدید از قصاص نجات پیدا کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ :تاريخ

کشف یک غار آهکی در بوکان جنجال ساز شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال کشف یک غار آهکی در روستای رحیم خان از توابع بوکان، اهالی روستا با این تصور که این غار ارزش تاریخی و گردشگری دارد مانع از ادامه طرح خط انتقال گاز ایران به ترکیه در نزدیکی این غار شدند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ :تاريخ

پلمپ یک مطب دندانپزشکی در بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان از پلمپ یک واحد مطب داندانپزشکی به گفته این روابط عمومی «غیرمجاز» در این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

در مناظره "مشکلات کولبری و راهکارهای عبور از آن" م
بیگلری: موافق حذف کولبری هستم اما مشروط/ صفری: تبدیل کولبری به پیله‌وری نشدنی است
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در شرایطی کولبری به عنوان یکی از پرمشقت‌ترین مشاغل مطرح است که هنوز سیاست مشخصی برای ساماندهی و رفع مشکلات کولبران در دستور کار قرار نگرفته است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

دستور روحانی شامل دانشگاه علمی کاربردی بوکان نمی شود
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ دانشگاه علمی کاربردی بوکان اعلام کرد که مستقیما تحت نظر دانشگاه علمی کاربردی کشور فعالیت می کند به همین دلیل دستور روحانی مبنی بر دانشگاه علمی کاربردی بوکان، مستقیما تحت نظر دانشگاه علمی کاربردی کشور بوده دانشگاه علمی کاربردی بوکان، مشمول دستور عدم پذیرش دانشجو توسط مراکز علمی کاربردی وابسته به دستگاههای اجرایی نمی شود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

توسط فرمانده نیروی انتظامی بوکان صورت گرفت
جزئیات دو داستان پلیسی-هالیودی در بوکان تشریح شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان ضمن از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که از داخل زندان به سپرده های بانکی شهروندان دستبرد می زد گفت: سارق مسلح جاده های بوکان دستگیر شد که به علت معاونت در قتل تحت تعقیب بود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

قاتل جوان بانه ای دستگیر شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فردی که چند روز پیش اقدام به قتل جوانی در اطراف روستای انجینه در بخش نمشیر شهرستان بانه کرده بود، در کمتر از 24 ساعت شناسایی و دستگیر شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

سید حسن حسینی درباره درگیری در اداره ورزش وجوانان بوکان سکوت را شکست
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سید حسن حسینی پیشکسوت ورزشی بوکان با انتشار اطلاعیه ای درباره درگیری در اداره ورزش و جوانان بوکان را شکست.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

بحران هتلداری و مسافرخانه ها در بانه
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در شرایطی که میزان حضور گردشگر در بانه بیشتر از زمان فعلی بود تلاش هایی برای ساخت هتل، مهمانپذیر و مسافرخانه در کنار فعال کردن خانه های استیجاری افزایش یافت اما امروز این اماکن با مشکل کمبود مسافر مواجه هستند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

کتاب «مجموعه مقالات همایش سردار عزیزخان مکری» منتشر شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ کتاب «مجموعه مقالات همایش سردار عزیزخان مکری» که در برگیرنده 20 مقاله علمی است، منتشر شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

هشدار شدید پیروزقربانی به اداره ورزش و جوانان بوکان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ "پیروز قربانی" سرمربی تیم سردار بوکان به اداره ورزش و جوانان این شهرستان هشدار داد که مردم را با دروغگویی در مقابل تیم سردار قرار ندهند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ :تاريخ

محمودزاده خبر داد:
اختصاص 510 میلیارد ریال بودجه استانی برای مهاباد در سال آینده
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به میزان اختصاص بودجه سال آینده این شهرستان گفت: 510 میلیارد ریال بودجه این شهرستان در سال آینده است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ :تاريخ

39 طرح عمرانی خدماتی در سقز به بهره‌برداری رسید
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در نهمین روز از گرامی داشت دهه مبارک فجر، 39 طرح مختلف با صرف هزینه‌ای بالغ بر 80 میلیارد ریال در سقز به بهره‌برداری رسید.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ :تاريخ

خبر خوش بیگلری برای سقزی ها
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی بازگشایی مرز سیف سقز را قطعی خواند و گفت: پنج میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت های آن اختصاص یافته است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ :تاريخ

روایت عجیب سرمربی استقلال اهواز از حواشی بازی با سردار بوکان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛سرمربی استقلال اهواز گفت: به امید خدا و با کمک هواداران می‌خواهیم روند خوبی را که از چند بازی قبل شروع کرده‌ایم با ماندن در لیگ به پایان برسانیم و باز هم تاکید می‌کنم حساس‌ترین بازی ما این دیدار است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ :تاريخ

مهاباد چگونه به قطب تولید و فروش برق به دولت تبدیل می شود؟
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ در دهه فجر نیروگاه برق خورشیدی و نیروگاه گازی برق 6 مگاواتی با سرمایه بخش خصوصی در مهاباد کلنگ زنی شد و بخشدار بخش مرکزی مهاباد گفت: با اتمام این دو پروژه مهاباد به قطب تولید و فروش برق در کشور تبدیل می شود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ :تاريخ

برای نخستین بار اتفاق افتاد
حضور یک داور مهابادی در تور جهانی والیبال
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ آکو کریمی داور ملی و کاندید داور بین‌المللی والیبال برای اولین بار در تاریخ والیبال مهاباد به عنوان یکی از داوران تور جهانی والیبال ساحلی کیش از سوی فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران معرفی شده است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ :تاريخ

نماینده پیرانشهر و سردشت تشریح کرد:
نامه سه نماینده مجلس به دفتر رهبری برای حل مشکل معابر کولبری
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رسول خضری نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه سه نفر از نمایندگان به قائم مقام رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت :بنده آقای تجری نماینده مردم قصرشیرین و همچنین امینی فرد نماینده مردم ایرانشهر در نامه ای به حجت الاسلام حجازی قائم مقام رئیس دفتر مقام معظم رهبری از وی خواسته ایم که برای حل مشکل معابر کولبری رایزنی‌هایی را با دولت داشته باشند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۰ :تاريخ

دو شرط قربانی برای بازگشت سردار به بوکان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ به دنبال ایجاد درگیری در خوابگاه سردار بوکان، "پیروز قربانی" سرمربی این تیم برای بازگشت سردار به بوکان دو شرط گذاشت.
۱۳۹۶/۱۱/۲۰ :تاريخ

لینک کانال ما در پیام رسان سروش


 4 اسفندماه

7 فروردین ماه/یک ماه

آخرین اخبار   27 اسفندماه

15 فروردین/3ماهصفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال