۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۰ شهريور - اِلخَميس ٢٩ ذو الحجه ١٤٣٨
اخبـــار
خبری خوش برای ساکنان سکونتگاه های غیر رسمی خارج از محدوده بوکان
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ معاون برنامه ریزی و عمران فرمانداری شهرستان بوکان گفت:ستاد بازآفرینی استان مصوب کرد که موضوع الحاق سکونتگاه های غیررسمی بوکان به محدوده قانونی شهر بعد از تصویب شورای برنامه ریزی استان به شورای علی شهرسازی و معماری ایران ارسال می گردد.
۱۳۹۶/۵/۲۲ :تاريخ

سانا از بوکان عنوان برتر هشتمین نمایشگاه مطبوعات آذربایجان غربی را از آن خود کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نشریه سانا از بوکان عنوان غرفه برتر هشتمین نمایشگاه مطبوعات آذربایجان غربی در بخش نشریات محلی را از آن خود کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۲ :تاريخ

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان تشریح کرد:
5ماه خونین در بوکان / مرگ 38 بوکانی بر اثر عوامل غیر طبیعی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی بوکان گفت: در 5ماه گذشته 28نفر در تصادفات درون شهری و برون شهری بوکان، 5نفر در آبهای این شهرستان، 4نفر در نزاع دسته جمعی جان خود را از دست داده اند ویک نفر نیز به قتل رسیده است.
۱۳۹۶/۵/۲۱ :تاريخ

در روز اجرا
کنسرت شبهای موسیقی فولکلور بوکان لغو شد
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ کنسرت شبهای موسیقی فولکلور موکریان که قرار بود در بوکان به سرپرستی و مجریگری شورش ابوبکری لغو شده است.
۱۳۹۶/۵/۲۱ :تاريخ

آتش نشانان بوکانی امداد رسانی در ارتفاع را تمرین کردند
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ آتش نشانان بوکان به همت مربیان تیم کوهنوردی پیشروی بوکان امداد رسانی در ارتفاع را تمرین کردند.
۱۳۹۶/۵/۲۱ :تاريخ

معاون فرماندار بوکان:
مصوبه مناطق مسکونی خارج از محدوده ارومیه درخصوص بوکان نیز اجرا می شود
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون برنامه ریزی- عمرانی فرماندار بوکان گفت: با توجه به اینکه ارومیه و بوکان دارای مناطق مسکونی خارج از محدوده هستند، تصمیمات گرفته شده برای حل این مشکل ارومیه، برای بوکان نیز اعمال شود.
۱۳۹۶/۵/۱۹ :تاريخ

علی رغم وعده رئیس دانشگاه ارومیه
«مرکز آموزش عالی بوکان» به مهر امسال هم نرسید!!
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ رئیس دانشگاه ارومیه وعده داده بود مرکز آموزش عالی بوکان در مهرماه سال 94 دانشجو می پذیرد، اما در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری امسال به مانند دو سال قبل از این مرکز اسمی برده نشده و سهمی در جذب دانشجو به آن اختصاص داده نشده است.
۱۳۹۶/۵/۱۹ :تاريخ

علت چند روزه تعطیلی معابر مرزی سردشت اعلام شد
سرویس آذربایجان غربی- فرماندار سردشت گفت: مغایرت دستورالعمل های ابلاغی در خصوص معابر مرزی با منافع عمومی شهرستان علت تعطیلی چند روزه این معابر است.
۱۳۹۶/۵/۱۹ :تاريخ

آخرین وضعیت طرح پسماند بوکان اعلام شد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون برنامه ریز و عمرانی فرماندار شهرستان بوکان گفت: طرح پسماند بوکان در کارگروه پسماند استان تایید و به پژوهشکده سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور ارسال گردیده است.
۱۳۹۶/۵/۱۷ :تاريخ

مسئولان بوکانی مطرح کردند
حل مشکل شهرک دامداران بعد از اعلام رسمی سرشماری/ آلوده بودن آب اغذیه فروشان مسیرکوسه
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون فرماندار بوکان گفت بعد از اعلام رسمی سرشماری کد شهرک دامداران نیز اعلام می شود و بخشدار مرکزی بوکان گفت: آب اغذیه فروشان مسیرکوسه آلوده است.
۱۳۹۶/۵/۱۷ :تاريخ

تذکر جنجالی نماینده مهاباد به رئیس جمهور و واکنش پزشکیان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مهاباد در خصوص عدم حضور اهل سنت در روز تحلیف به شدت به رئیس جمهور تذکر داد و پزشکیان گفت: در این مراسم به دلیل کمبود جا هیچ یک از امامان جمعه دعوت نشدند هر چند باید برخی از حساسیت‌ها در نظر گرفته می‌شد.
۱۳۹۶/۵/۱۷ :تاريخ

اقدام جالب عضو شورای شهر سقز، درسی آموزنده برای شوراهای دیگر
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ «سردار دوغی» عضو شورای شهر سقز در یادداشتی داراییهای خود را اعلام و نوشت: دادستان محترم شهرستان سقز که نماینده ی مدعی العموم هستند را مختار و مجاز به تحقیق و تفحص در همه ی موارد فوق ،به وکالت از موکلان ام میدانم.
۱۳۹۶/۵/۱۷ :تاريخ

مرگ یک نوزاد در بیمارستان بوکان به روایت شبکه بهداشت و درمان
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال انتشار خبر مرگ یک نوزاد در حین سزارین در بیمارستان بوکان و خارج کردن رحم ماد ،روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان این شهرستان اعلام کرد که تمامی کارهای انجام شده در راستای حفظ جان مادر بوده است.
۱۳۹۶/۵/۱۶ :تاريخ

سردار بوکان به مرحله دوم جام حذفی کشور صعود کرد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تیم فوتبال سردار بوکان با عبور از سد تیم شهرداری قیدار به مرحله دوم جام حذفی کشور صعود کرد.
۱۳۹۶/۵/۱۶ :تاريخ

اپل قلب تپنده آیفون7 را به آیفون SE می‌برد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ "اپل" قصد دارد گوشی کوچک خود را با یک افزایش قدرت و سرعت بزرگ همراه سازد.
۱۳۹۶/۵/۱۶ :تاريخ

رتبه های تک رقمی بوکان در تولید انواع محصولات کشاورزی
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر جهادکشاورزی شهرستان بوکان گفت: بوکان در تولید کندم رتبه اول ،محصول نخود رتبه دوم،چغندرقند رتبه سوم،تولید علوفه رتبه چهارم و در توسعه سیستم های نوین آبیاری تحت فشار رتبه اول استان را به خود اختصاص داده است.
۱۳۹۶/۵/۱۶ :تاريخ

تشکل‌های کارگری مهاباد و بوکان به رئیس جمهور نامه نوشتد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تشکل‌های کارگری و بازنشستگی شهرستان‌های مهاباد و بوکان با ارسال نامه‌ای به رئیس‌جمهور از علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی حمایت کردند.
۱۳۹۶/۵/۱۶ :تاريخ

دو هفته قبل از وعده مسئولان
اولین بزرگراه بوکان به زیر بار ترافیک رفت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ 10 کیلومتر از محور میاندوآب- بوکان واقع در حوزه استخفاظی بوکان به زیر بار ترافیک رفت تا اولین بزرگره بوکان به بهره برداری برسد.
۱۳۹۶/۵/۱۶ :تاريخ

شرط بغداد برای رسمی شدن مرز کلیله سردشت
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس هیات رانیه اقلیم کردستان عراق در دیدار با استاندار آذربایجان غربی گفت: یکی از شروط اصلی دولت مرکزی در خصوص به رسمیت شناختن مرز کلیه آسفالت جاده و تسطیح منطقه برای ساخت ابنیه اداری است.
۱۳۹۶/۵/۱۵ :تاريخ

نوزاد عجول مهابادی در آمبولانس اورژانس به دنیا آمد
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تکنسین های فوریتهای پزشکی پایگاه ترشکان مهاباد جان مادر باردار پرخطر و نوزادش را از مرگ نجات دادند.
۱۳۹۶/۵/۱۵ :تاريخ
آخرین اخبار   

صفحه اصلی   |   نمایش گالری   |   گالری عکس   |   مهاباد   |   مشروح اخبار   |   بوکان   |   سقز   |   اخبـــار   |   کوردانه   |   پیرانشهر   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   ورود
تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت زریان می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال